.
Отговор в тема
Страница 3 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 118
  1. #51
    az mislq da zamina dr godina a tuk 6te trqbva da byda 11 klas tam napravo v kolej li 6te trqbva da otida

  2. #52
    Ами значи систената е такава че до 16 може да учиш в училище а после колеж но незнам като нямаш тези техните изпити който се казват GCSE дали няма да искат да плащаш и дали изобщо ще те вземат тр да провериш мн добре зада не си обуркаш съвсем ученето.
    Бъди такъв какъвто си защото на света има достатачно други хора.

  3. #53
    BAD_KID moje i v y4ili6te kadeto ima Sixth Form, ne samo v kolej.
    az li4no ni6to ne sam pla6tala i kakto ve4e pisax izkarax 1g kyrs koito se ravnqva na nyjnite mi GCSE's plus Maths & English.
    razli4no e, varira ot instityciq na instityciq, razli4nite y4ili6ta predlagat razli4ni ne6ta, kolejite sa6to sa po-razli4ni ot y4ili6tata i taka.
    kakto kaza BAD_KID trqbva da se proveri predvaritelno s iziskvaniqta, za6toto ina4e si gybi6 vremeto i se obarkva6.

  4. #54
    vui4o mi e pital i sa mu kazali 4e 6te trqbva da u4a 1 godina i nakraq da izdyrja nqkakvi izpiti i togava ve4e moga da prodylja spokoino da u4a no ne zn strah mee dali 6te gi vzema a az imam FCE i mislq da hodq na advanced tazi godina

  5. #55
    Искам само да те попитам за тоя център, където си се обучавала за изпитите.Плаща ли се някаква такса и као да колко горе-долу.като училище ли представлява системата или не.Пак ли правиш контролни както във всяко училище и да те оценявуж трябва, защото все едно така 1 година няма да имам нищо направено?

  6. #56
    Цитирай Първоначално написано от blueangel11
    vui4o mi e pital i sa mu kazali 4e 6te trqbva da u4a 1 godina i nakraq da izdyrja nqkakvi izpiti i togava ve4e moga da prodylja spokoino da u4a no ne zn strah mee dali 6te gi vzema a az imam FCE i mislq da hodq na advanced tazi godina
    qsno, zna4i sigyrno stava vapros za ne6to ot sorta na tova koeto napravix az, spoko i az mn se pla6ex, 6te gi vzeme6, ela da vidi6 pri men. xora v klasa mi rodeni tyk, izrastnali tyk ne moga da si vzemat izpita po English a az go vzex ot 1 pat...ne e nevazmojno. osven tova tezi izpiti ako ne gi vzeme6 6te ima6 o6te vreme da gi vzeme6 dokata si kara6 A-levels, dosta xora v klasa mi vse o6te si gi karaxa tezi ne6ta taq godina, az se ottarvax minalata. matematikata ne e mn slojna, az v bg ne mojex da mina sroka, tyk bqx mn gobra, stranno...ne6to ot sorta na 7,8,9 klas e, no ima6e ne6ta koito az ne bqx y4ila, no estestveno kato imax nyjda i v mezdy4asieto sam iskala pomo6t i nikoga, nikoga, nikoga y4itel ne mi e otkazval pomo6t, davali sa ot sobstvenoto si vreme za da mi pomognat za6toto sa vijdali 4e iskal da y4a. 4estno da ti kaja, az bqx adski neyverena v sebe si o6te sam, no y4itelite koito sre6tnax tyk me nakaraxa da povqrvam v sebe si, koeto e mnogo vajno za edin 4ovek.
    osven tova v moeto y4ili6te ima EAL (English as Adittional Language) department kadeto ti pomagat, xodix 1g, pomogna mi za izpitite po English 4estno kazano, sega ve4e ne xodq tam. 6te ti trqbva vreme da svikne6, da, opredeleno, no 6te svikne6 i kato svikne6 6te si vika6-ei 4e glypa4e sam bila, da mislq taka...

  7. #57
    Да извинявам се мн за пропуска това с което ме поправи Some Girl може и така моята приятелка учи така тази година издаржа изпитите и догодина ще учи А левели. Относно въпроса на Hogwarts този център ми го предложиха от локалния education и беше само за нашата ериа защто моята приятелка живее в друга ериа и нямаха такув център а я пратиха в колеж които беше пълен боклук и си изгуби една година относно дали се плаща не не се плаща и се води нещо като училище пак и всички изпити от него и квалификации важът като тез от училището те всъщност са едни и същи. И е нещо като бърз начин да наваксаш с изпитите или по лесно казано нещо като това което Some Girl е правила в Sixth Form. Няма такса и да като нормално училище е само дето нямаш предмети като рисуване музика и такива а имаш по интензивно изочаване на език и важните предмети като математика и science.
    Бъди такъв какъвто си защото на света има достатачно други хора.

  8. #58
    Всъщност пак се сформират класове и такива работи.Има контролни оценки и такива неща с разликата, че няма тея по-маловажните премети?

  9. #59
    Цитирай Първоначално написано от Hogwarts
    Всъщност пак се сформират класове и такива работи.Има контролни оценки и такива неща с разликата, че няма тея по-маловажните премети?
    estestveno 4e se sformirat klasove nqma da se zanimavat idividyalno s vseki. ti p1k taka li ne razbra 4e tyk ne e kato v bg i nqma kontrolni i ocenki?! mislq 4e nqkolko pati kazaxme 4e nqma. sistemata e dryga. i za poreden pat kazvam zavisi ot iziskvaniqta na dadenata instityciq i kyrsoveto koito predlagat za 100% to4na informaciq idi i pitai v nqkoe y4ili6te.

  10. #60
    Цитирай Първоначално написано от Hogwarts
    Всъщност пак се сформират класове и такива работи.Има контролни оценки и такива неща с разликата, че няма тея по-маловажните премети?
    Ами да само дето няма изпитвания и оценки нито контролни и да няма предмети като музика и рисуване и т.н.
    Бъди такъв какъвто си защото на света има достатачно други хора.

  11. #61
    Можеш ли да ми кажеш как се казва тоя център, пък дори и да не го има в моята арея.Поне да имам горе-долу някаква представа за какво иде реч?

  12. #62
    kak moje da dobie6 predstava samo ot imeto na nqkakav centar?! ami ako ste v 2 razli4ni to4ki na London? ami v tvoq raion nqma takav centar? tova bi trqbvalo da zavisi ot cousil-a v koito si i za vseki e razli4no. idi v nai-blizkoto y4ili6te dokato sa o6te otvoreni y4ili6tata, tova e nai-dobroto koeto moje6 da napravi6 ili po-dobre potarsi v internet koe nai-blizkoto ti y4ili6te kadeto ima Sixth Form ili nai-blizkiq kolej i kato vidi6 kade e idi i pitai kakvi sa im iziskvaniqta, vij kakvi kyrsove predlagat.

  13. #63
    ами мога да добия като влезна в интернет страницата им и разлгедам условия и тем подобни...

  14. #64
    Цитирай Първоначално написано от Hogwarts
    ами мога да добия като влезна в интернет страницата им и разлгедам условия и тем подобни...

    sa6toto e ako razgleda6 na nai-blizkiq ti kolej ili y4ili6te, nali?

  15. #65
    Виж сега името на центъра няма значение той е към Education-а в района от там го има тоя център те го сформират и те казват тая година ще го има обаче догодина няма да го има примерно за това отиди в Education който е за твоята ериа и питай там ще те опътят най добре.
    Бъди такъв какъвто си защото на света има достатачно други хора.

  16. #66
    Цитирай Първоначално написано от Some Girl
    Цитирай Първоначално написано от Hogwarts
    ами мога да добия като влезна в интернет страницата им и разлгедам условия и тем подобни...

    sa6toto e ako razgleda6 na nai-blizkiq ti kolej ili y4ili6te, nali?
    Същото е да отиваш на отворен ден и така.
    Бъди такъв какъвто си защото на света има достатачно други хора.

  17. #67
    Цитирай Първоначално написано от BAD_KID
    Цитирай Първоначално написано от Some Girl
    Цитирай Първоначално написано от Hogwarts
    ами мога да добия като влезна в интернет страницата им и разлгедам условия и тем подобни...

    sa6toto e ako razgleda6 na nai-blizkiq ti kolej ili y4ili6te, nali?
    Същото е да отиваш на отворен ден и така.
    da, no otvorenite dni sa prez godinata, a sega ve4e svar6vame y4ebnata godina i edva li 6te ima.

  18. #68
    Цитирай Първоначално написано от Some Girl
    Цитирай Първоначално написано от BAD_KID
    Цитирай Първоначално написано от Some Girl
    Цитирай Първоначално написано от Hogwarts
    ами мога да добия като влезна в интернет страницата им и разлгедам условия и тем подобни...

    sa6toto e ako razgleda6 na nai-blizkiq ti kolej ili y4ili6te, nali?
    Същото е да отиваш на отворен ден и така.
    da, no otvorenite dni sa prez godinata, a sega ve4e svar6vame y4ebnata godina i edva li 6te ima.
    Верно добре че ме поправи
    Бъди такъв какъвто си защото на света има достатачно други хора.

  19. #69
    Цитирай Първоначално написано от BAD_KID
    Цитирай Първоначално написано от Some Girl
    Цитирай Първоначално написано от BAD_KID
    Цитирай Първоначално написано от Some Girl
    Цитирай Първоначално написано от Hogwarts
    ами мога да добия като влезна в интернет страницата им и разлгедам условия и тем подобни...

    sa6toto e ako razgleda6 na nai-blizkiq ti kolej ili y4ili6te, nali?
    Същото е да отиваш на отворен ден и така.
    da, no otvorenite dni sa prez godinata, a sega ve4e svar6vame y4ebnata godina i edva li 6te ima.
    Верно добре че ме поправи

    abe da ti kaja, mislq 4e toi taka ili ina4e ne razbira kakvo to4no my pi6em, za6toto i ti i az kazvame 4e trqbva da se ide na mqsto, oba4e go ima tova v xorato koito idvat sega ot bg, sviknali sa qvno da im se dava vsi4ko gotovo, smlqno. samo 4e nai-sigyrnoto e da si go napravi6 sam, za6toto nie ne mojem da dadem 100% kompetentna informaciq tai taka, vseki sly4ai si e razli4en.

  20. #70
    Ами дано поне малко да е схванал от това което му казахме та да му е от полза информацията защото както ти вече каза всеки случей е индивидоален и ние няма как да знаем с точности дано има късмет и да реши най правилното за него.
    Бъди такъв какъвто си защото на света има достатачно други хора.

  21. #71
    Hora az pi6a malko izvan temata,no drugata godina zavr6vam v Angliq i iskam da vlqza kolej i sled tova universitet...Oba4e vse o6te ne sam zapoznata s kolejite.Moje li nqkoi da me informira (ako znae) kolej v London (ili tam nqkade ) za izkustvo i dizain...??Mersi predvaritelno

    A po temata...Da mislq 4e napravo trqbva da hodi6 v kolej (zavisi kak e angliiskiqt ti )
    What do u do when,the one who broke your heart,is the only one who can fix it??

  22. #72
    Цитирай Първоначално написано от Sisley_1
    Hora az pi6a malko izvan temata,no drugata godina zavr6vam v Angliq i iskam da vlqza kolej i sled tova universitet...Oba4e vse o6te ne sam zapoznata s kolejite.Moje li nqkoi da me informira (ako znae) kolej v London (ili tam nqkade ) za izkustvo i dizain...??Mersi predvaritelno

    A po temata...Da mislq 4e napravo trqbva da hodi6 v kolej (zavisi kak e angliiskiqt ti )
    4estno kazano sam leko 6okirana 4e y4i6 tyk i ne si zapoznata s kolejite i t.n.
    kakto i da e moje da ima connexions v y4ili6teto ti kadeto moje6 da pita6 i da ti dadat dobra informaciq ili nqkade iz raiona v koito jivee6 moje da ima ofis na connesxions. ako ne moje6 mnogo prosto da pita6 nqkoi ot y4iteli te si 100% znaqt kakvo da ti kajat i nakade da te naso4at, a i sled kato si zainteresovana av ne6to konkretno moje6 da si poratsi6 v internet, nali? edva li nqkoi tyk 6te ti dade to4nata informaciq koqto ti e nyjna.

  23. #73
    Супер фен Аватара на iPurple
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    1 278
    Прочетох темата и много се замислих дали и аз искам да замина.. Значи аз сега ще съм 7 клас и въпросът ми е дали след 7 мога да замина и ако да там в колеж ли ще съм (не съм много запозната) или трябва след 8 клас?
    Fall down seven times..
    Stand up eight.

  24. #74
    Цитирай Първоначално написано от sweetcupcake
    Прочетох темата и много се замислих дали и аз искам да замина.. Значи аз сега ще съм 7 клас и въпросът ми е дали след 7 мога да замина и ако да там в колеж ли ще съм (не съм много запозната) или трябва след 8 клас?

    dobre de, sled kato pro4ete temata, ne vidq li 4e pi6e nqkade na nqkolko mesta 4e trqbva da si na 16, za da ide6 v kolej? ne moje6 li da pomisli6 malko na kolko si i na kolko trqba da si za da si v kolej tyk i sama da si otgovori6 na vaprosa? mislq 4e s BAD_KID sme dali dosta iz4erpatelna informaciq, oba4e vie pitate vse edni i sa6to vaprosi...osmislqite tova koeto 4etete, otgovorite sa tam!

  25. #75
    Супер фен Аватара на iPurple
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    1 278
    Цитирай Първоначално написано от Some Girl
    Цитирай Първоначално написано от sweetcupcake
    Прочетох темата и много се замислих дали и аз искам да замина.. Значи аз сега ще съм 7 клас и въпросът ми е дали след 7 мога да замина и ако да там в колеж ли ще съм (не съм много запозната) или трябва след 8 клас?

    dobre de, sled kato pro4ete temata, ne vidq li 4e pi6e nqkade na nqkolko mesta 4e trqbva da si na 16, za da ide6 v kolej? ne moje6 li da pomisli6 malko na kolko si i na kolko trqba da si za da si v kolej tyk i sama da si otgovori6 na vaprosa? mislq 4e s BAD_KID sme dali dosta iz4erpatelna informaciq, oba4e vie pitate vse edni i sa6to vaprosi...osmislqite tova koeto 4etete, otgovorite sa tam!
    Извинявай много аз видях но просто се чудех дали може и по рано ... мерси все пак..
    Fall down seven times..
    Stand up eight.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си