.
Отговор в тема
Страница 4 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 118
  1. #76
    Цитирай Първоначално написано от sweetcupcake
    Цитирай Първоначално написано от Some Girl
    Цитирай Първоначално написано от sweetcupcake
    Прочетох темата и много се замислих дали и аз искам да замина.. Значи аз сега ще съм 7 клас и въпросът ми е дали след 7 мога да замина и ако да там в колеж ли ще съм (не съм много запозната) или трябва след 8 клас?

    dobre de, sled kato pro4ete temata, ne vidq li 4e pi6e nqkade na nqkolko mesta 4e trqbva da si na 16, za da ide6 v kolej? ne moje6 li da pomisli6 malko na kolko si i na kolko trqba da si za da si v kolej tyk i sama da si otgovori6 na vaprosa? mislq 4e s BAD_KID sme dali dosta iz4erpatelna informaciq, oba4e vie pitate vse edni i sa6to vaprosi...osmislqite tova koeto 4etete, otgovorite sa tam!
    Извинявай много аз видях но просто се чудех дали може и по рано ... мерси все пак..
    nqma za6to da mi se izvinqva6, prosto samo edno i sa6to se pita tyk i to sled ve4e vsi4ko izpisano. kakto nqkade po-gore sam pisala vseki sly4ai e individyalen, zavisi kade to4no 6te ide6, zavisi ot iziskvaniqta na instityciqta i o6te mnogo ne6ta.

  2. #77
    Цитирай Първоначално написано от Some Girl
    Цитирай Първоначално написано от Sisley_1
    Hora az pi6a malko izvan temata,no drugata godina zavr6vam v Angliq i iskam da vlqza kolej i sled tova universitet...Oba4e vse o6te ne sam zapoznata s kolejite.Moje li nqkoi da me informira (ako znae) kolej v London (ili tam nqkade ) za izkustvo i dizain...??Mersi predvaritelno

    A po temata...Da mislq 4e napravo trqbva da hodi6 v kolej (zavisi kak e angliiskiqt ti )
    4estno kazano sam leko 6okirana 4e y4i6 tyk i ne si zapoznata s kolejite i t.n.
    kakto i da e moje da ima connexions v y4ili6teto ti kadeto moje6 da pita6 i da ti dadat dobra informaciq ili nqkade iz raiona v koito jivee6 moje da ima ofis na connesxions. ako ne moje6 mnogo prosto da pita6 nqkoi ot y4iteli te si 100% znaqt kakvo da ti kajat i nakade da te naso4at, a i sled kato si zainteresovana av ne6to konkretno moje6 da si poratsi6 v internet, nali? edva li nqkoi tyk 6te ti dade to4nata informaciq koqto ti e nyjna.
    Za6to trqbva da izpada6 v 6ok ? Popitah konkretno za koleji svarzani s dizain i izkustvo...Za ostanalite koleji sam informirana,no ne me ustroivat.Za CONNEXIONS znam i imam dosta informaciq ot tqh,no samo za specialniq kolej,v koito moga da vlqza kogato navar6a 19 ...eventualno na 16,no zavisi ot talanta Nadqvam se,4e vsi4ko 6te e normalno

    Blagodarq za otgovora vse pak
    What do u do when,the one who broke your heart,is the only one who can fix it??

  3. #78
    Цитирай Първоначално написано от Sisley_1
    Цитирай Първоначално написано от Some Girl
    Цитирай Първоначално написано от Sisley_1
    Hora az pi6a malko izvan temata,no drugata godina zavr6vam v Angliq i iskam da vlqza kolej i sled tova universitet...Oba4e vse o6te ne sam zapoznata s kolejite.Moje li nqkoi da me informira (ako znae) kolej v London (ili tam nqkade ) za izkustvo i dizain...??Mersi predvaritelno

    A po temata...Da mislq 4e napravo trqbva da hodi6 v kolej (zavisi kak e angliiskiqt ti )
    4estno kazano sam leko 6okirana 4e y4i6 tyk i ne si zapoznata s kolejite i t.n.
    kakto i da e moje da ima connexions v y4ili6teto ti kadeto moje6 da pita6 i da ti dadat dobra informaciq ili nqkade iz raiona v koito jivee6 moje da ima ofis na connesxions. ako ne moje6 mnogo prosto da pita6 nqkoi ot y4iteli te si 100% znaqt kakvo da ti kajat i nakade da te naso4at, a i sled kato si zainteresovana av ne6to konkretno moje6 da si poratsi6 v internet, nali? edva li nqkoi tyk 6te ti dade to4nata informaciq koqto ti e nyjna.
    Za6to trqbva da izpada6 v 6ok ? Popitah konkretno za koleji svarzani s dizain i izkustvo...Za ostanalite koleji sam informirana,no ne me ustroivat.Za CONNEXIONS znam i imam dosta informaciq ot tqh,no samo za specialniq kolej,v koito moga da vlqza kogato navar6a 19 ...eventualno na 16,no zavisi ot talanta Nadqvam se,4e vsi4ko 6te e normalno

    Blagodarq za otgovora vse pak
    za6toto ti si tyk i bi trqbvalo ot kogo da si potarsi6 informaciq-ot kompetentni xora. v tozi forym silno se samnqvam da nameri6 specifi4na informaciq za tova koeto ti trqbva, tarsi v internet, a i 6tom ot connexions ne sa mogli da ti pomognat, to se samnqvam nqkoi p1k ot foryma da moje.

  4. #79
    Искам да питам тези които са по - дълго в Англия.Харесва ли ви?Забавлявате ли се?
    Мен мн ме е страх от това Не искам да отида там и само да уча и нищо друго.
    Имате ли приятели такива каквито сте имали в бг?Излизате ли с тях?Ходите ли на рожденни дни,купони и т.н . Всмисал не казвам секи ден но... неможе по цял ден да седиш във вас - да учиш и ядеш или....... греша ?!?
    Стани по-добър човек, и гледай да си наясно със себе си, преди да срещнеш някого с надеждата, че той ще разбере що за човек си ти!

  5. #80
    Ами аз мога да кажа че тук не е като в БГ имам приятели доста, събирам се обаче не е същото първо до 21 не те пускат в повечето да не кажа и всички клубове дискотеки. Събирали сме се на купони на рождени дни но се случва много много рядко о простата причина че няма куде да си направим домашно парти защото не върви ние да правим парти а родителите ни да са в другата стая и така може през деня да излезнем в някой парк или на разходка но пак се случва рядко въобще мн по различно е от БГ.
    Бъди такъв какъвто си защото на света има достатачно други хора.

  6. #81
    Стани по-добър човек, и гледай да си наясно със себе си, преди да срещнеш някого с надеждата, че той ще разбере що за човек си ти!

  7. #82
    Трябва да се правят жертви едно за сметка на друго и така неможе да имаме сичко заедно. Въпроса е дали си заслужава но за всеки е индивидуално защото например нещо което си заслужава за мен може да не си заслужава за някой друг
    Бъди такъв какъвто си защото на света има достатачно други хора.

  8. #83
    E да ама аз незнам кое е по добре и кое си заслужава повече .Мога да си остана в Бг но там ще съм чисто самичка,уча в друг град (тоест на квартира) а бе... мн объркващо.Но като чета из форумите (а пък и сега съм тук и виждам) ми става някакво гадно. Та аз ще остана тук само да уча - никакви забавления,ще оставя приятелите си.Да знам че се свиква ... ноо охх незнам
    Стани по-добър човек, и гледай да си наясно със себе си, преди да срещнеш някого с надеждата, че той ще разбере що за човек си ти!

  9. #84
    Ами виж ти трябва да си решиш кое ще е по добрия вариант за теб никой друг неможе да реши вместо теб можеш да видиш плюсовете и минусите и на двете страни и да всемеш решение аз мога да ти кажа че попринцип не ме слуша мн главата и определено винаги се водя повече от сърцето си и ако можех да избирам може би нямаше да замина. Надявам се да успееш да земеш най-правилното за теб решение. Успех.

    П.П. Ако искаш да питаш още нещо давай.
    Бъди такъв какъвто си защото на света има достатачно други хора.

  10. #85
    Всъщност и аз неискам да заминавам.Имам възможност (разрешение от майка ми) да си остана в Бг,но както казах ще съм чисто сама,а това е мн гадно.Е имам роднини,но те са доста далече.Вече за приятели и т.н се знае но.... Сигурно ако ми бяха казали - "тръгваи няма начин" щеше да ми е по лесно.
    А както казахте вие(а и аз виждам) всичко е мн различно...
    Вече и аз незнам какво да питам ...
    А между др благодаря ти че ми отговаряш
    Стани по-добър човек, и гледай да си наясно със себе си, преди да срещнеш някого с надеждата, че той ще разбере що за човек си ти!

  11. #86
    Няма за какво да ми благодариш нали форума е за да си помагаме Относно дали да заминеш в сисъл както каза че ще си сама ако останеш казват че семейството е най-добре да е заедно колко е вярно незнам защото аз съм живяла доста време без родителите си те бяха по чужбина а аз в БГ и когато дойде време да сме заедно което всички искахме и чакахме толкова много се оказа че аз вече бях свикнала сама оправях се супер добре и без тях грижех се отлично за себе си макар и да бях само на 15 а те се опитваха да се грижат за мен се едно че бях на 9 и още неможех да си връзвам обувките сама и беше много смешно те се искаха да ми помагат аз обаче си бях супер и се оправях отлично навсякаде а когато заминах и дойдок тук (тук имам предвид Англия) и един ден се обърнах назад и разбрах че макар и да съм била без тях в БГ аз съм била щастлива и ми беще малко криво де но тва е друга тема А един съвет от мен помисли добре защото решението което вземеш ще повлияе много на живота ти от тук нататък без значение какво ще е.

    П.П. Ако дойдеш тук и търсиш нови приятели свиркай \/
    Бъди такъв какъвто си защото на света има достатачно други хора.

  12. #87

    Остава ми още малко да помисля.. пък ще видим какво ще измъдря накрая
    П.С ти от къде си (за Бг имам впредвид) - Ако не е тайна де
    Стани по-добър човек, и гледай да си наясно със себе си, преди да срещнеш някого с надеждата, че той ще разбере що за човек си ти!

  13. #88
    Не е тайна от града на Вазов съм казва се Сопот в близко е до Казанлък (близко на 60км) А ти?
    Бъди такъв какъвто си защото на света има достатачно други хора.

  14. #89
    Ехее Аз съм От Дупница
    На 50 -тина км от Сф
    Стани по-добър човек, и гледай да си наясно със себе си, преди да срещнеш някого с надеждата, че той ще разбере що за човек си ти!

  15. #90
    Е кво близко е само 170км
    Бъди такъв какъвто си защото на света има достатачно други хора.

  16. #91
    E Da
    Стани по-добър човек, и гледай да си наясно със себе си, преди да срещнеш някого с надеждата, че той ще разбере що за човек си ти!

  17. #92
    a tyi kato 6te trqbva da otida v kolej ima li nqkakvi srokove na zapisvane i pla6ta li se koleja

  18. #93
    Попринцип до 19 години е безплатно, но да може да се налага да плащаш зависи при всеки е индивидуално и за колеж попринцип се подават формите Януари месец ако на следващия Септември ще си за колеж като вътре във формата за колежа се попълват резултатите от GCSE (General Certificate Secondary Education) повечето колежи имат изискването да имаш поне 4-ри от тез изпити с оценки от A до C и след това те викат на интервю, а също така може и да има изпити в самия колеж примерно по английски и математика аз лично имах 3 изпита по английски, математика и бизнес. Ако ги нямаш не съм мн наясно как стои въпроса, но на един приятел който ги нямаше му искаха 5000 паунда за година. За по точна информация трябва да се провери на място или във сайта на колежа за който искаш да кандидатстваш.
    Бъди такъв какъвто си защото на света има достатачно други хора.

  19. #94
    Супер фен Аватара на iPurple
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    1 278
    А кога и къде трябва да се направят GCSE?
    Fall down seven times..
    Stand up eight.

  20. #95
    Цитирай Първоначално написано от BAD_KID
    Попринцип до 19 години е безплатно, но да може да се налага да плащаш зависи при всеки е индивидуално и за колеж попринцип се подават формите Януари месец ако на следващия Септември ще си за колеж като вътре във формата за колежа се попълват резултатите от GCSE (General Certificate Secondary Education) повечето колежи имат изискването да имаш поне 4-ри от тез изпити с оценки от A до C и след това те викат на интервю, а също така може и да има изпити в самия колеж примерно по английски и математика аз лично имах 3 изпита по английски, математика и бизнес. Ако ги нямаш не съм мн наясно как стои въпроса, но на един приятел който ги нямаше му искаха 5000 паунда за година. За по точна информация трябва да се провери на място или във сайта на колежа за който искаш да кандидатстваш.
    Blagodarq mn

  21. #96
    Цитирай Първоначално написано от sweetcupcake
    А кога и къде трябва да се направят GCSE?
    GCSE's се държът през Year 10 и Year 11 в Secondary School може да се държат и по късно има такива курсове но трябва да се пита обикновено Sixth Form колежите предлагат такива курсове.
    Бъди такъв какъвто си защото на света има достатачно други хора.

  22. #97
    Цитирай Първоначално написано от blueangel11
    Цитирай Първоначално написано от BAD_KID
    Попринцип до 19 години е безплатно, но да може да се налага да плащаш зависи при всеки е индивидуално и за колеж попринцип се подават формите Януари месец ако на следващия Септември ще си за колеж като вътре във формата за колежа се попълват резултатите от GCSE (General Certificate Secondary Education) повечето колежи имат изискването да имаш поне 4-ри от тез изпити с оценки от A до C и след това те викат на интервю, а също така може и да има изпити в самия колеж примерно по английски и математика аз лично имах 3 изпита по английски, математика и бизнес. Ако ги нямаш не съм мн наясно как стои въпроса, но на един приятел който ги нямаше му искаха 5000 паунда за година. За по точна информация трябва да се провери на място или във сайта на колежа за който искаш да кандидатстваш.
    Blagodarq mn
    За нищо
    Бъди такъв какъвто си защото на света има достатачно други хора.

  23. #98
    ухх пак ще питам нещо
    Значи, на всякъде чета че колежа се започва ако имаш навършени 16 години, а едно момиче тук ми отговори (на въпроса " Аз съм 8 клас ... тоест 15 години - за колеж ли съм"), че да.
    Малко не разбирам защото 16 години ще навърша догодина
    Ии още нещо... кога започват училище? Като в Бг ли - 15 септември?
    Стани по-добър човек, и гледай да си наясно със себе си, преди да срещнеш някого с надеждата, че той ще разбере що за човек си ти!

  24. #99
    znachi trqbva da imash 16 navursheni za kolej I we pochva nachaloto na septemvri
    Бъди такъв какъвто си защото на света има достатачно други хора.

  25. #100
    Цитирай Първоначално написано от BAD_KID
    znachi trqbva da imash 16 navursheni za kolej I we pochva nachaloto na septemvri
    thanks
    Стани по-добър човек, и гледай да си наясно със себе си, преди да срещнеш някого с надеждата, че той ще разбере що за човек си ти!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си