.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    Тема за една моя мечта.(проект)

    Искам да изкажа своите мисли и чувства, искам да изкажа колко много ме боли при вида на това което сторихме ние хората със нашият дом!
    Електричество-коли-цимент-обгазявания от заводи-боклук и нерви!
    И знаете ли какво бих направила ако бях много-много богата?
    Бих купила един огромен имот в подножието на някоя планина в България. Този имот бих нарекла "Eco Village"-еко селище.
    Условия на живот:
    Без абсолютно никакво електричество, без пластмаса.
    Ръчен труд в дома и обработваемата земя. Животновъдство,Земеделие и битови условия също както са живели българите преди и по време на турското владичество.
    Къщи направени от дърво и камък,многодетни семейства + училище.
    Свят в който парите имат минимална стойност,а голяма стойност имат чувствата действията и средата. Земята кърви и плаче, не усещате ли вече, и бих приканила всички съпричастни в това селище, бих изоставила целия си живот, целия лукс, всички пари които имам и бих отишла там да живея, просто за да съществува светът! За жалост съм все още на 14 години, и всичко което съм видяла до сега е разочароващо! Хора, ако искате 2012 година да не тънем в боклук, да няма корупция убийства, разширяване на озоновата дупка (затопляне)-> изменяне на климата-> загуба на растителни култури-> Хиляди пари хвърлени в подпомагане условията на тези растителни култури->нерви-> страдания-> Проблеми на цялото българско и не само българското общество -> и тн..... ако не искате всички това, помислете си колко би бил хубав света, да сте свободен от всички норми на съвремието, данъци, мода,депресии.... Всички вие можете да го направите и да се присъедините! .. За жалост.. Това е само мечта, осъществима, но аз сама не бих могла да се справя! И бих била благодарна ако някой богат човек осъществи тези мои желания!

    Благодаря че прочетохте!
    Нека бъдем отново част от Земята, а не паразити-нека върнем баланса!

    If you want to be my boy, lick my pussy for my joy,
    lick it out, lick it down , lick my pussy all around!
    момиче съм

  2. #2
    защо мълчите?

    If you want to be my boy, lick my pussy for my joy,
    lick it out, lick it down , lick my pussy all around!
    момиче съм

  3. #3
    Ами, може би не си намерила най-подходящия раздел.. знам ли
    А иначе това е наистина много хубаво, че го казваш и готовността, с която заставаш зад мечтата си (дано винаги е така), но наистина мисля, че има предостатъчно технологии, които не биха увреждали (особено по такъв брутален начин) земята и все пак ще си личи че сме в цивилизован свят. Обаче при една такава замяна на горивата, сети се колко компании и производители които сега са, кажи речи на върха на пирамидата ще се сринат. Тях едва ли ги боли за другите, щом си имат бизнеса, гледат си кефа и са си поживяли достатъчно че да се плашат от катаклизми

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си