.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Шампоан Оцветител

    Ще ме посъветвате ли добри марки и всъщност дали има вероятност с нещо такова русата ми коса да стане червена. Знам че ако има резултат ще е краткотраен, но не искам да се боядисвам. Така поне ако не се харесам след няколко измивания няма и следа да има.
    Искам да бъда директор на водопад!

  2. #2
    Според мен тези шампоани са просто за някакъв отенък. Ползвай къна.
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

  3. #3
    blaaa kana pak 6te ima otenak-rijav a i tova e ebasi i gadoriqta

  4. #4

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 159
    Една позната си купи някакъв на Ейвън(Avon)(беше за изсветляване на тъмна,или за освежаване на русата коса)вече след като се отми косата и не си възвърна естествения цвят(кестеняв),ами стана някаква си с червен оттенък(и то силен).Аз мислех да си купя,ама след като видях какво стана с това момиче си направих извода,че е по-добре да си стоя с кестенява коса отколкото вече никога да не видя естествения цвят на косата си.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Мойта коса е руса и винаги цвета се получава напълно. Според мен косата ти ще стане червена.

  6. #6
    Ами... ще пробвам пък дано стане. Pliok0019 Какъв оцветител ползваш? И след като се отмие червеното възвръща ли ти се естествения цвят на косата?
    Искам да бъда директор на водопад!

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    na edno mqsto
    Мнения
    1 273
    мисля,4е имаше на лореал някакъв...абе отиваш в магазина казваш ш-н оцветител и ще ти покажат. Аз също съм на мнение,4е ще си доволна от резултата. Може би просто продукта на ейвън не е бил добър и затова не се е измил напълно,защото аз съм се боядисвала 4ерно и пак след две три измивания си върнах кестенявия цжят на косата!
    Света е любов,а тя е създадена,за да прави щастлив само един човек..А този човек е най-добрия на света...той е ...

  8. #8

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 159
    Е да може просто продукта на Ейвън да не е бил добър,но просто косата на това момиче изглежда ужасно,ама като пишете,че сте доволни вземате да ме навивате да си поизсветля косата.Може би светло-кафява. Ако има изсветлители на Лореал ще си купя все пак марката е добра

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    na edno mqsto
    Мнения
    1 273
    за някакъво фрапиращо изсветляване се съмнявам..ноо до няколко тона-да! 4есно да ти кажа нищо не губиш!
    Света е любов,а тя е създадена,за да прави щастлив само един човек..А този човек е най-добрия на света...той е ...

  10. #10
    Да, и аз мисля да взема на Лореал пък дано ми хване цвета...
    Иначе за някакво леко изсветляване на по-тъмна коса, мисля че ще стане .


    От опит глава не боли.
    Искам да бъда директор на водопад!

  11. #11
    а има ли различни цветове,в които да ти оцветява косата?? и само за изсветляване ли се прилага или и за потъмняване?/
    LoSing You Is lIkE liVing in A worLd witH no aiR..

  12. #12

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 159
    Е аз искам до 2 тона по-светла коса.Естествения ми цвят е като на Марлене Фавела (аватара ми) всъщност като се замисля може и 3 тона по-светла коса

  13. #13
    http://www.prikachi.com/images.php?files/226369x.jpg
    takava mi stana kosata sled kato bqh s nasiteno 4erven cvqt. Efekta ne be6e jelaniq mi i savsem rqdko se polu4ava jelaniq. Kosata mi si e svetla i trudno si vazvarna sa6tiq cvat. Ina4e na Palete be6e 6ampoan-ocvetitela mi.
    Голям размер на картинката! /machoka/

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    na edno mqsto
    Мнения
    1 273
    има за изсветляване,за потъмняване,за някакъве луд цвят..просто експерементирайте,пък ако не стане ще се изкъпете малко по-усърдно и готово
    Света е любов,а тя е създадена,за да прави щастлив само един човек..А този човек е най-добрия на света...той е ...

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от lia_k
    Е аз искам до 2 тона по-светла коса.Естествения ми цвят е като на Марлене Фавела (аватара ми) всъщност като се замисля може и 3 тона по-светла коса
    моята е същата и аз искам по-светла
    LoSing You Is lIkE liVing in A worLd witH no aiR..

  16. #16

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 159
    Има и за потъмняване.Просто си купуваш по-тъмен цвят.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си