.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 37 от общо 37

Тема: 18-то соу

  1. #26
    Аватара на Izzy_
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    624
    Цитирай Първоначално написано от Павлина
    Цитирай Първоначално написано от Izzy_
    Цитирай Първоначално написано от Павлина
    ами може незнам не ми е била учителка ,но не се оплакваха от нея.лично с нашич клас не се е държала лошо
    Извън часовете...да,но не ти трябва да ти е учителка,повярвай ми.
    може и така да е .
    ти в 18то ли учиш?или си учила
    Не,в английската съм,обаче даскалото,учителите и учениците(повечето) ги познавам мн добре.

  2. #27
    Супер фен Аватара на mon4eto
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    София,Лозенец:)
    Мнения
    1 951
    Карат те да учиш некви огромни текстове на английски на изуст,в което не виждам смисъл.Иначе ако имаш воля ще го научиш,но ще ти трябват допълнителни уроци,за да го научиш перфектно.

  3. #28
    Аватара на Izzy_
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    624
    Цитирай Първоначално написано от mon4eto
    Карат те да учиш некви огромни текстове на английски на изуст,в което не виждам смисъл.Иначе ако имаш воля ще го научиш,но ще ти трябват допълнителни уроци,за да го научиш перфектно.
    Да,карат ги да учат текстовете,но точно така успяха да научат езика(тези,които имаха желание).А това за допълнителните уроци изобщо не е вярно.Айде стига говорихте глупости.

  4. #29
    Аватара на Terorist
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Тапая, Кирибати
    Мнения
    150
    Еми не знам в английската паралелка как изучават езиците, но да помниш текст наизуст е стар и доказан метод за изучаване на език.
    А аз в същото това 18то английския си го научих на доста задоволително ниво и като втори чужд език, без допълнителни курсове => като първи ще се учи много по-добре. Но все пак всичко е въпрос на желание за знание.

    PROUD MEMBER OF THE PACK

  5. #30
    Аз сега ще съм 8 клас в 18-то с френски и испански.Дали знаете нещо за госпожите по тези предмети и ако има някой,който ще е в същия клас,ако иска да се запознаем никога не съм учила в обикновенно училище и съм много притеснена.Смисъл,че съм учила в музикално,балетно,но не и в такова.Благодаря предварително.Ако някой учи там и му се разказва каквото и да е за училището да пише

  6. #31

    18

    emi az moga da vi kaja 4e tam e super az bqh dve godini a edni priqtelki sa tam ot 1 klas i ne bihme go zamenili za ni6to.

  7. #32
    Никой ли няма,който да е приет там без значение с какъв профил?Ако иска да се запознаем да пише на скайп:lolaa94

  8. #33
    Никой ли няма,който да е приет там без значение с какъв профил?Ако иска да се запознаем да пише на скайп:lolaa94.Ако има някой по-голям също става.Няма значение.Просто искам да се запозная с някой от бъдещето ми училище

  9. #34
    аз са се записах за 18-то в паралелката френски - испански ако има някой бъдещ заек там да пише

  10. #35
    Привет!
    Дъщеря ми изкара близо 30бал, има шестици по всички предмети за края на годината, но беше притеснена на матурите и не се представи добре. Приета в 18то СОУ с френски и испански. Все още се чудим дали да продължим на 2ро класиране. За 22ро се говорят хубави неща,а и там има доста познати. Следващото училище за което се колебаем е 32ро, то е близо до 18то в което е приета. Друг е въпросът и за бастилията 31во. Дъщеря ми обича да учи и предполагам, че бастилията ще и допадне.
    Все пак гледаме училища с висок бал. На първите места изредихме езиковите,а след тях следните училища:
    1. 31во-ЧЕ -ИЕ/АЕ
    2. 31во - ЧЕ-АЕ/ИЕ
    3.31во прм-АЕ
    4. 22ро- ЧЕ-ИЕ/АЕ
    5. 22ро- ЧЕ - АЕ/ИЕ
    6. НТБГ- Бизнес администрация-ИЕ
    7.НТБГ-Банково дело-АЕ
    8. 32ро ЧЕ-АЕ,ИЕ,БЕЛ,Г
    9. 32ро-ЧЕ-АЕ;ИЕ;БЕЛ;М
    10. 18то-ЧЕ-ФЕ;ИЕ
    Моля ви да ни помотнете с решението, кажете какво мислите. Дъщеря ми не иска да влиза в НТБГ, а и предполагаме, че балът няма да и стигне. Предварително Ви благодаря!

  11. #36
    Цитирай Първоначално написано от desityyy Виж мнението
    ох отивам на 2-ро класиране днес в 18-сто ни казаха че местата не се били пазели и викам добре и без тва ще влезна в по горните училища то списъка ми
    Значи са те излъгали. Ако отидеш на второ класиране можеш да се качиш или по нагоре или да останеш на същото място. Но не можеш да отидеш по надолу. Тоест оивай на второ класиране и не му мисли

  12. #37
    Цитирай Първоначално написано от Darling09 Виж мнението
    Привет!
    Дъщеря ми изкара близо 30бал, има шестици по всички предмети за края на годината, но беше притеснена на матурите и не се представи добре. Приета в 18то СОУ с френски и испански. Все още се чудим дали да продължим на 2ро класиране. За 22ро се говорят хубави неща,а и там има доста познати. Следващото училище за което се колебаем е 32ро, то е близо до 18то в което е приета. Друг е въпросът и за бастилията 31во. Дъщеря ми обича да учи и предполагам, че бастилията ще и допадне.
    Все пак гледаме училища с висок бал. На първите места изредихме езиковите,а след тях следните училища:
    1. 31во-ЧЕ -ИЕ/АЕ
    2. 31во - ЧЕ-АЕ/ИЕ
    3.31во прм-АЕ
    4. 22ро- ЧЕ-ИЕ/АЕ
    5. 22ро- ЧЕ - АЕ/ИЕ
    6. НТБГ- Бизнес администрация-ИЕ
    7.НТБГ-Банково дело-АЕ
    8. 32ро ЧЕ-АЕ,ИЕ,БЕЛ,Г
    9. 32ро-ЧЕ-АЕ;ИЕ;БЕЛ;М
    10. 18то-ЧЕ-ФЕ;ИЕ
    Моля ви да ни помотнете с решението, кажете какво мислите. Дъщеря ми не иска да влиза в НТБГ, а и предполагаме, че балът няма да и стигне. Предварително Ви благодаря!
    Здравейте. Няма какво да се чудите- ходете на второ класиране. Ако сте добре запознати ще знаете че на второ класиране или се качвате по-нагоре или оставате на същото място (но няма как да паднете по-надолу).Така че отидете на второ класиране - обикновено там отивате 1 или 2 желания по-нагоре. Колкото до училищата-32ро е на много по-високо ниво от 18то затова и балът е по-висок. Но наистина ако отидете на второ класиране и сте приети в 32ро ще бъде много по добре за вас отколкото ако останете в 18то. Самото 32ро се води още 3та английска и там нивото на езика е много високо. Надявам се да съм ви била полезна и успех !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си