.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1

    Unhappy Тя си има приятел, а аз имам чувства към нея..

    Здравейте! Напоследък все повече се измъчвам, защото от година и половина си падам, мноого при това, по едно момиче от моето училище. Просто е друга паралелка.. Запознахме се миналата година (8 подготвителен клас) и имахме някои общи интереси, но дотам. Тъй като не сме от един клас не я виждах постоянно , но като излезнех навън се засичахме.. Писах си 1-2 пъти с нея.. После всичките и приятелки по някакъв начин разбраха че я харесвам, но аз се оправдах с друго момиче и така.. Дойде и тая година. В началото нямаше абсолютно никакъв интерес към мен, аз го усещах, но през втория срок долових няколко погледа отправени към мен.. Започнахме да се споглеждаме почти винаги когато се разминаваме. Когато тя ме погледне, аз отмятам поглед настрани, когато аз я погледна тя прави същото. Доста често когато изляза пред стаята с някой приятел или приятелка тя ни гледа и аз го виждам с периферията.. Тя знае кой съм , в смисъл познаваме се, но идва най-гадната част - тя си има приятел от близо половин година.. Нарочно се хванах с друго момиче и аз да ѝ видя реакцията когато ни види и бих казал че тя се издразни от това само поглеждайки в очите ѝ.. Най-тъпото е че когато отида до нейната стая, или тя застава понякога пред моята и пак гледа към мен.. Само погледи и само на тях залагам .. Искам да ми дадете съвет какво да направя, защото вече наистина не мога да погледна друга така, а само за НЕЯ си мисля. Изглеждат ми хубава двойка с приятеля ѝ, ама много се надявам да има нещо под всички тези "намеци" от двете страни..

    Извинявам се за грешките, но просто пиша от телефон и гледах да напиша нещата бързо.

  2. #2
    Голям фен Аватара на KaRiNa.Ni
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    657
    Лапешко-бебешки работи! Ми в чат я захвани на майтап,че я харесваш питай я до колко са сериозни отношенията им и така,след като ти каже си признай "чувствата" ,за да разбереш нейната реакция,ако не ти отвърне поне,ще знаеш че просто ей така е пофлиртувала с теб.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си