.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 37

Тема: 18-то соу

Hybrid View

  1. #1

    18-то соу

    здравезте искам да пипитам за 18СОУ имали някои които учи там въпросът ми е дали езика се научава, строги ли са госпожите и има ли правила общо взето хубаво ли е?
    Преди да се разсърдиш, увери се че нямаш повече усмивки

  2. #2
    СЛЕД 7 КЛАС СА ДОБРИ САМО АНГЛИЙСКАТА И ЯПОНСКАТА ПАРАЛЕЛКИ! ДРУГИТЕ НЕСТАВАТ!

  3. #3
    а как се научава англииския тоест успяваш ли да го научиш перфектно
    Преди да се разсърдиш, увери се че нямаш повече усмивки

  4. #4
    Супер фен Аватара на preichetoy
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    София, Люлин
    Мнения
    1 843
    Цитирай Първоначално написано от desityyy
    а как се научава англииския тоест успяваш ли да го научиш перфектно
    Нормално всичко да си зависи от теб, но ако си стегната ще го научиш, да.
    mindscan

  5. #5
    тъпо даскалоооо нема никва дисциплина, у4ителите не са особено заинтересувани,свободни часове,мн чалгарки и така нататък .по-добре отивай на второ класиране език нз дали можеш да научиш може би японски,немски и английски но отново само ако ти наблегнеш и се занимаваш допълнително

  6. #6
    Аватара на Terorist
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Тапая, Кирибати
    Мнения
    150
    Аз завърших 18то тази година. Езика го научава този, който иска, а колкото до това дали са строги учителите - тези, които ми преподаваха на мен държаха на дисциплината и на ученето, но до колкото знам има и учители, които не си дават много зор. Абе, всичко е въпрос на късмет - в какъв клас ще попаднеш, кои учители ще ти преподават и т.н.
    Аз лично съм доволна от полученото образование, но до колкото знам напоследък започнаха да се записват много идиотчета и нещата започнаха да пропадат малко по малко.

    PROUD MEMBER OF THE PACK

  7. #7
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Цитирай Първоначално написано от balbuk-balbuk
    тъпо даскалоооо нема никва дисциплина, у4ителите не са особено заинтересувани,свободни часове,мн чалгарки и така нататък .по-добре отивай на второ класиране език нз дали можеш да научиш може би японски,немски и английски но отново само ако ти наблегнеш и се занимаваш допълнително
    ...Мамка му...Таман се махнах от 51 дето беше бъкано с емота...И ся чалгарки...Не,не...дано не си прав.

  8. #8
    abe hora manete go tva dve godini bqh tam 6-ti i 7-mi klas u4itelite sa ujasni moje samo da kaja 4E 6TE SE ZBLASKATE SAMO S KURVI I 4ALGARI
    H!LfT M!R Fl!eGeN

  9. #9
    ох отивам на 2-ро класиране днес в 18-сто ни казаха че местата не се били пазели и викам добре и без тва ще влезна в по горните училища то списъка ми
    Преди да се разсърдиш, увери се че нямаш повече усмивки

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от desityyy Виж мнението
    ох отивам на 2-ро класиране днес в 18-сто ни казаха че местата не се били пазели и викам добре и без тва ще влезна в по горните училища то списъка ми
    Значи са те излъгали. Ако отидеш на второ класиране можеш да се качиш или по нагоре или да останеш на същото място. Но не можеш да отидеш по надолу. Тоест оивай на второ класиране и не му мисли

  11. #11
    от 18-то има едно момиче в квартала-10 клас е и вика че там било страхотно..
    Кажете НЕ на женските мустаци !

    Човек, който не пие, е обладан от нечисти сили, служи на дявола и извънземните, става гей или умира от гъбички и херпес!

  12. #12

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    94
    az zavur6ih 18to i sum dovolna.ima razli4ni hora i u4iteli kakto navsqkade.ima6e disciplina pri pove4eto u4iteli i razbira se ako nqkoi ima jelanie ,nezavisimo ot u4itelq,6te nau4i mnogo.
    az si obi4am 18to i bih se vurnala s udovolstvie
    КАКВО ЛИ СИ ПОЖВЛАВАТ ЗВЕЗДИТЕ , КОГАТО ВИДЯТ ПАДАЩИ ХОРА ? ? ? ?

  13. #13
    А 18то си е супер даскало. Аз уча там сега китайски и учителите ни са доста добри. Вярно има чалгари и аз не се кефа особено на това обаче има и смъкнати обикновени хора метали и както си е навсякъде. Освен тва има разлика между гимназията и 6 клас!!! Моя клас е супер и учителите също. Повечето хора които познавам от 18то също са доволни. Но естествено всичко си зависи и от късмета, това че някой е попаднал на някой лош учител не значи че всички са зле или като някой е чалгар тва не прави всички чалгари!

  14. #14
    Аватара на Izzy_
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    624
    18 СОУ Rulzzzz. Много е добро даскалото,стига да учиш.. А и Шондева да не ти е по математика.

  15. #15

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    94
    Цитирай Първоначално написано от bobka
    А 18то си е супер даскало. Аз уча там сега китайски и учителите ни са доста добри. Вярно има чалгари и аз не се кефа особено на това обаче има и смъкнати обикновени хора метали и както си е навсякъде. Освен тва има разлика между гимназията и 6 клас!!! Моя клас е супер и учителите също. Повечето хора които познавам от 18то също са доволни. Но естествено всичко си зависи и от късмета, това че някой е попаднал на някой лош учител не значи че всички са зле или като някой е чалгар тва не прави всички чалгари!

    и кво против чалгарите не мога да разбера???????????????????????????????????? ????????????????????????
    КАКВО ЛИ СИ ПОЖВЛАВАТ ЗВЕЗДИТЕ , КОГАТО ВИДЯТ ПАДАЩИ ХОРА ? ? ? ?

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Izzy_
    18 СОУ Rulzzzz. Много е добро даскалото,стига да учиш.. А и Шондева да не ти е по математика.
    що аз пък знам че преподава добре

  17. #17
    Аватара на Izzy_
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    624
    Цитирай Първоначално написано от balbuk-balbuk
    Цитирай Първоначално написано от Izzy_
    18 СОУ Rulzzzz. Много е добро даскалото,стига да учиш.. А и Шондева да не ти е по математика.
    що аз пък знам че преподава добре
    А преподавала ли ти е лично?

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Izzy_
    Цитирай Първоначално написано от balbuk-balbuk
    Цитирай Първоначално написано от Izzy_
    18 СОУ Rulzzzz. Много е добро даскалото,стига да учиш.. А и Шондева да не ти е по математика.
    що аз пък знам че преподава добре
    А преподавала ли ти е лично?
    не но на близък човек то не беше за дълго но ми падна в очите след историята с пол боевски

  19. #19
    Аватара на Izzy_
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    624
    Цитирай Първоначално написано от balbuk-balbuk
    Цитирай Първоначално написано от Izzy_
    Цитирай Първоначално написано от balbuk-balbuk
    Цитирай Първоначално написано от Izzy_
    18 СОУ Rulzzzz. Много е добро даскалото,стига да учиш.. А и Шондева да не ти е по математика.
    що аз пък знам че преподава добре
    А преподавала ли ти е лично?
    не но на близък човек то не беше за дълго но ми падна в очите след историята с пол боевски
    Ами според мен не е честно да пише 3 на някой само защото мама и тате са еди-кои си и да пише 3 на някой,дето си е скъсал задника да учи цяла година.Ти как мислиш? Пък Пол кво общо има?Той и на края на света да отиде ще си е луд.Учителите в 18 не са звероукротители все пак..

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от Izzy_
    Цитирай Първоначално написано от balbuk-balbuk
    Цитирай Първоначално написано от Izzy_
    Цитирай Първоначално написано от balbuk-balbuk
    Цитирай Първоначално написано от Izzy_
    18 СОУ Rulzzzz. Много е добро даскалото,стига да учиш.. А и Шондева да не ти е по математика.
    що аз пък знам че преподава добре
    А преподавала ли ти е лично?
    не но на близък човек то не беше за дълго но ми падна в очите след историята с пол боевски
    Ами според мен не е честно да пише 3 на някой само защото мама и тате са еди-кои си и да пише 3 на някой,дето си е скъсал задника да учи цяла година.Ти как мислиш? Пък Пол кво общо има?Той и на края на света да отиде ще си е луд.Учителите в 18 не са звероукротители все пак..
    в смисъл че с изказванията си и някои действия пък за такива случаи с шондева нз така че мойто мнение не е от най-компетентните

  21. #21

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    94
    ШОНДЕВА НЕ Е ЛОША - ПРОСТО ДЪРЖИ НА ДИСЦИПЛИНАТА И ЗА ТВА НЕ Я ХАРЕСВАТ.ИНАЧЕ Е ГОТИН ЧОВЕК
    КАКВО ЛИ СИ ПОЖВЛАВАТ ЗВЕЗДИТЕ , КОГАТО ВИДЯТ ПАДАЩИ ХОРА ? ? ? ?

  22. #22
    Аватара на Izzy_
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    624
    Цитирай Първоначално написано от Павлина
    ШОНДЕВА НЕ Е ЛОША - ПРОСТО ДЪРЖИ НА ДИСЦИПЛИНАТА И ЗА ТВА НЕ Я ХАРЕСВАТ.ИНАЧЕ Е ГОТИН ЧОВЕК
    Да,и на симпатията също...

  23. #23

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    94
    ами може незнам не ми е била учителка ,но не се оплакваха от нея.лично с нашич клас не се е държала лошо
    КАКВО ЛИ СИ ПОЖВЛАВАТ ЗВЕЗДИТЕ , КОГАТО ВИДЯТ ПАДАЩИ ХОРА ? ? ? ?

  24. #24
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Като гледам има и хора от 18 СОУ...Ъм...искам да попитам с природоматематически профил с немски и математика има ли хора?...Независимо от кой клас сте.

  25. #25
    Аватара на Izzy_
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    624
    Цитирай Първоначално написано от Павлина
    ами може незнам не ми е била учителка ,но не се оплакваха от нея.лично с нашич клас не се е държала лошо
    Извън часовете...да,но не ти трябва да ти е учителка,повярвай ми.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си