.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 37

Тема: 18-то соу

  1. #1

    18-то соу

    здравезте искам да пипитам за 18СОУ имали някои които учи там въпросът ми е дали езика се научава, строги ли са госпожите и има ли правила общо взето хубаво ли е?
    Преди да се разсърдиш, увери се че нямаш повече усмивки

  2. #2
    СЛЕД 7 КЛАС СА ДОБРИ САМО АНГЛИЙСКАТА И ЯПОНСКАТА ПАРАЛЕЛКИ! ДРУГИТЕ НЕСТАВАТ!

  3. #3
    а как се научава англииския тоест успяваш ли да го научиш перфектно
    Преди да се разсърдиш, увери се че нямаш повече усмивки

  4. #4
    Супер фен Аватара на preichetoy
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    София, Люлин
    Мнения
    1 843
    Цитирай Първоначално написано от desityyy
    а как се научава англииския тоест успяваш ли да го научиш перфектно
    Нормално всичко да си зависи от теб, но ако си стегната ще го научиш, да.
    mindscan

  5. #5
    тъпо даскалоооо нема никва дисциплина, у4ителите не са особено заинтересувани,свободни часове,мн чалгарки и така нататък .по-добре отивай на второ класиране език нз дали можеш да научиш може би японски,немски и английски но отново само ако ти наблегнеш и се занимаваш допълнително

  6. #6
    Аватара на Terorist
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Тапая, Кирибати
    Мнения
    150
    Аз завърших 18то тази година. Езика го научава този, който иска, а колкото до това дали са строги учителите - тези, които ми преподаваха на мен държаха на дисциплината и на ученето, но до колкото знам има и учители, които не си дават много зор. Абе, всичко е въпрос на късмет - в какъв клас ще попаднеш, кои учители ще ти преподават и т.н.
    Аз лично съм доволна от полученото образование, но до колкото знам напоследък започнаха да се записват много идиотчета и нещата започнаха да пропадат малко по малко.

    PROUD MEMBER OF THE PACK

  7. #7
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Цитирай Първоначално написано от balbuk-balbuk
    тъпо даскалоооо нема никва дисциплина, у4ителите не са особено заинтересувани,свободни часове,мн чалгарки и така нататък .по-добре отивай на второ класиране език нз дали можеш да научиш може би японски,немски и английски но отново само ако ти наблегнеш и се занимаваш допълнително
    ...Мамка му...Таман се махнах от 51 дето беше бъкано с емота...И ся чалгарки...Не,не...дано не си прав.

  8. #8
    abe hora manete go tva dve godini bqh tam 6-ti i 7-mi klas u4itelite sa ujasni moje samo da kaja 4E 6TE SE ZBLASKATE SAMO S KURVI I 4ALGARI
    H!LfT M!R Fl!eGeN

  9. #9
    ох отивам на 2-ро класиране днес в 18-сто ни казаха че местата не се били пазели и викам добре и без тва ще влезна в по горните училища то списъка ми
    Преди да се разсърдиш, увери се че нямаш повече усмивки

  10. #10
    от 18-то има едно момиче в квартала-10 клас е и вика че там било страхотно..
    Кажете НЕ на женските мустаци !

    Човек, който не пие, е обладан от нечисти сили, служи на дявола и извънземните, става гей или умира от гъбички и херпес!

  11. #11

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    94
    az zavur6ih 18to i sum dovolna.ima razli4ni hora i u4iteli kakto navsqkade.ima6e disciplina pri pove4eto u4iteli i razbira se ako nqkoi ima jelanie ,nezavisimo ot u4itelq,6te nau4i mnogo.
    az si obi4am 18to i bih se vurnala s udovolstvie
    КАКВО ЛИ СИ ПОЖВЛАВАТ ЗВЕЗДИТЕ , КОГАТО ВИДЯТ ПАДАЩИ ХОРА ? ? ? ?

  12. #12
    А 18то си е супер даскало. Аз уча там сега китайски и учителите ни са доста добри. Вярно има чалгари и аз не се кефа особено на това обаче има и смъкнати обикновени хора метали и както си е навсякъде. Освен тва има разлика между гимназията и 6 клас!!! Моя клас е супер и учителите също. Повечето хора които познавам от 18то също са доволни. Но естествено всичко си зависи и от късмета, това че някой е попаднал на някой лош учител не значи че всички са зле или като някой е чалгар тва не прави всички чалгари!

  13. #13
    Аватара на Izzy_
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    624
    18 СОУ Rulzzzz. Много е добро даскалото,стига да учиш.. А и Шондева да не ти е по математика.

  14. #14

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    94
    Цитирай Първоначално написано от bobka
    А 18то си е супер даскало. Аз уча там сега китайски и учителите ни са доста добри. Вярно има чалгари и аз не се кефа особено на това обаче има и смъкнати обикновени хора метали и както си е навсякъде. Освен тва има разлика между гимназията и 6 клас!!! Моя клас е супер и учителите също. Повечето хора които познавам от 18то също са доволни. Но естествено всичко си зависи и от късмета, това че някой е попаднал на някой лош учител не значи че всички са зле или като някой е чалгар тва не прави всички чалгари!

    и кво против чалгарите не мога да разбера???????????????????????????????????? ????????????????????????
    КАКВО ЛИ СИ ПОЖВЛАВАТ ЗВЕЗДИТЕ , КОГАТО ВИДЯТ ПАДАЩИ ХОРА ? ? ? ?

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Izzy_
    18 СОУ Rulzzzz. Много е добро даскалото,стига да учиш.. А и Шондева да не ти е по математика.
    що аз пък знам че преподава добре

  16. #16
    Аватара на Izzy_
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    624
    Цитирай Първоначално написано от balbuk-balbuk
    Цитирай Първоначално написано от Izzy_
    18 СОУ Rulzzzz. Много е добро даскалото,стига да учиш.. А и Шондева да не ти е по математика.
    що аз пък знам че преподава добре
    А преподавала ли ти е лично?

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от Izzy_
    Цитирай Първоначално написано от balbuk-balbuk
    Цитирай Първоначално написано от Izzy_
    18 СОУ Rulzzzz. Много е добро даскалото,стига да учиш.. А и Шондева да не ти е по математика.
    що аз пък знам че преподава добре
    А преподавала ли ти е лично?
    не но на близък човек то не беше за дълго но ми падна в очите след историята с пол боевски

  18. #18
    Аватара на Izzy_
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    624
    Цитирай Първоначално написано от balbuk-balbuk
    Цитирай Първоначално написано от Izzy_
    Цитирай Първоначално написано от balbuk-balbuk
    Цитирай Първоначално написано от Izzy_
    18 СОУ Rulzzzz. Много е добро даскалото,стига да учиш.. А и Шондева да не ти е по математика.
    що аз пък знам че преподава добре
    А преподавала ли ти е лично?
    не но на близък човек то не беше за дълго но ми падна в очите след историята с пол боевски
    Ами според мен не е честно да пише 3 на някой само защото мама и тате са еди-кои си и да пише 3 на някой,дето си е скъсал задника да учи цяла година.Ти как мислиш? Пък Пол кво общо има?Той и на края на света да отиде ще си е луд.Учителите в 18 не са звероукротители все пак..

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от Izzy_
    Цитирай Първоначално написано от balbuk-balbuk
    Цитирай Първоначално написано от Izzy_
    Цитирай Първоначално написано от balbuk-balbuk
    Цитирай Първоначално написано от Izzy_
    18 СОУ Rulzzzz. Много е добро даскалото,стига да учиш.. А и Шондева да не ти е по математика.
    що аз пък знам че преподава добре
    А преподавала ли ти е лично?
    не но на близък човек то не беше за дълго но ми падна в очите след историята с пол боевски
    Ами според мен не е честно да пише 3 на някой само защото мама и тате са еди-кои си и да пише 3 на някой,дето си е скъсал задника да учи цяла година.Ти как мислиш? Пък Пол кво общо има?Той и на края на света да отиде ще си е луд.Учителите в 18 не са звероукротители все пак..
    в смисъл че с изказванията си и някои действия пък за такива случаи с шондева нз така че мойто мнение не е от най-компетентните

  20. #20

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    94
    ШОНДЕВА НЕ Е ЛОША - ПРОСТО ДЪРЖИ НА ДИСЦИПЛИНАТА И ЗА ТВА НЕ Я ХАРЕСВАТ.ИНАЧЕ Е ГОТИН ЧОВЕК
    КАКВО ЛИ СИ ПОЖВЛАВАТ ЗВЕЗДИТЕ , КОГАТО ВИДЯТ ПАДАЩИ ХОРА ? ? ? ?

  21. #21
    Аватара на Izzy_
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    624
    Цитирай Първоначално написано от Павлина
    ШОНДЕВА НЕ Е ЛОША - ПРОСТО ДЪРЖИ НА ДИСЦИПЛИНАТА И ЗА ТВА НЕ Я ХАРЕСВАТ.ИНАЧЕ Е ГОТИН ЧОВЕК
    Да,и на симпатията също...

  22. #22

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    94
    ами може незнам не ми е била учителка ,но не се оплакваха от нея.лично с нашич клас не се е държала лошо
    КАКВО ЛИ СИ ПОЖВЛАВАТ ЗВЕЗДИТЕ , КОГАТО ВИДЯТ ПАДАЩИ ХОРА ? ? ? ?

  23. #23
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Като гледам има и хора от 18 СОУ...Ъм...искам да попитам с природоматематически профил с немски и математика има ли хора?...Независимо от кой клас сте.

  24. #24
    Аватара на Izzy_
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    624
    Цитирай Първоначално написано от Павлина
    ами може незнам не ми е била учителка ,но не се оплакваха от нея.лично с нашич клас не се е държала лошо
    Извън часовете...да,но не ти трябва да ти е учителка,повярвай ми.

  25. #25

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    94
    Цитирай Първоначално написано от Izzy_
    Цитирай Първоначално написано от Павлина
    ами може незнам не ми е била учителка ,но не се оплакваха от нея.лично с нашич клас не се е държала лошо
    Извън часовете...да,но не ти трябва да ти е учителка,повярвай ми.
    може и така да е .
    ти в 18то ли учиш?или си учила
    КАКВО ЛИ СИ ПОЖВЛАВАТ ЗВЕЗДИТЕ , КОГАТО ВИДЯТ ПАДАЩИ ХОРА ? ? ? ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си