.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1

    Windows 7 проблемче??

    Здравейте Значии миналата година ми инсталираха Windows 7 Ultimate (не е оригинален мн ясно ) и месец след това почна да ми изписва, че това копие не било оригинално на долния десен ъгъл на декстопа , картинката на работния плот всеки път трябва да я слагам наново, а и антивирусната ми от Microsoft ( Microsoft security essentials) ми се скапа след още 30 дни пак заради нелегалния софтуер и още куп други работи . Беше ми преинсталиран наново компютърът и сега ми остават 3 дни докато ми откаже антивирусната Четох че има няква програма дето да ми оправи нещата без преинсталиране, ама не съм много сигурна. Ако има такава възможност пишете плс! И ако може насочете ме към някаква безплатна антивирусна програма, че кат тази спре.. лошо (да не е авира анвир персонал, че тя нищо не открива почти

    Ако има такава тема се извинявам :P :P

  2. #2
    Голям фен Аватара на RadioMan
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Добрич
    Мнения
    786
    Безплатна антивирусна мога да ти препоръчам NOD 32 или Avast ако си избираш аваст на лц ще ти дам лицензиран код за регистрацията

    А по другия проблем пробваи с някои лесен активатор от замунда на мен ми се изписа , че ми е изтекъл срока на активирания номер но не ми се изписва че е нелегален

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си