.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8

Тема: Гаджета

  1. #1

    Гаджета

    Хора аз съм на 13 и се чъдя дали да се хвана с момче на 15.Той е мн добър възпитан мил на се чъдя ами ако иска секс или нещо друго.Знам че ше се целуваве с език и натискаме но се чъдя помощ!!! :-о :-о
    Az sum kato vas Teen. Neka si pomaga me

  2. #2
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    E как дали да си хванеш момче на 15 години..АКО ЧУВСТВАШ НЕЩО КЪМ НЕГО - БЪДЕТЕ ЗАЕДНО,АКО НЕ - НЕ ГО ЛЪЖИ..

    И

    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от SmilezZz
    E как дали да си хванеш момче на 15 години..АКО ЧУВСТВАШ НЕЩО КЪМ НЕГО - БЪДЕТЕ ЗАЕДНО,АКО НЕ - НЕ ГО ЛЪЖИ..

    И

    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО
    ++++++++
    =]

  4. #4
    Повече от фен Аватара на Kmet4e
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    357
    Ако те привлича действай ! Ако не не се занимавай .
    После напиши каво е станало а за Sex-а много е относително някой хора го почват на 12 а други на 20 !

  5. #5

    .

    На 13 сам.Харесвам едно момиче на 14.Тя ходи с едно момче в 11 клас.На рожедния ми ден се запознахме.Пихме всички.Една приятела я доведе.
    Приятелят ми каза , че ми се е натискала.Аз честно казано не сам забелязал такова нещо , щото сички пихме.На 12 декември ми беше рожденния ден.Питам се:
    1 . Ако ми се е натискала дали все още имам шанс с нея.
    2 . Как да и предложа..
    3 . Не знам за какво да си говорим , ако излезнем.

    Наскоро се засекохме в едно кафе.Бях с приятеля си и другите от компанията.Беше мила с мен.Бъзикахме се малко...

    ДАЙТЕ МНЕНИЕ ПЛССС!!

  6. #6
    Аватара на HRaBr0TyYKeBaPcHe
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Улицата
    Мнения
    589
    Цитирай Първоначално написано от Kmet4e
    Ако те привлича действай ! Ако не не се занимавай .
    После напиши каво е станало а за Sex-а много е относително някой хора го почват на 12 а други на 20 !
    А някой не го праят никога

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от HRaBr0TyYKeBaPcHe
    Цитирай Първоначално написано от Kmet4e
    Ако те привлича действай ! Ако не не се занимавай .
    После напиши каво е станало а за Sex-а много е относително някой хора го почват на 12 а други на 20 !
    А някой не го праят никога

  8. #8

    Re: .

    Цитирай Първоначално написано от annihilator
    На 13 сам.Харесвам едно момиче на 14.Тя ходи с едно момче в 11 клас.На рожедния ми ден се запознахме.Пихме всички.Една приятела я доведе.
    Приятелят ми каза , че ми се е натискала.Аз честно казано не сам забелязал такова нещо , щото сички пихме.На 12 декември ми беше рожденния ден.Питам се:
    1 . Ако ми се е натискала дали все още имам шанс с нея.
    2 . Как да и предложа..
    3 . Не знам за какво да си говорим , ако излезнем.

    Наскоро се засекохме в едно кафе.Бях с приятеля си и другите от компанията.Беше мила с мен.Бъзикахме се малко...

    ДАЙТЕ МНЕНИЕ ПЛССС!!
    Натискането не е знак, че има нещо към теб, щото има някои момичета дето пият, после се натискат... ии така до следващия купон... А като излезнете-ми говорете общи приказки, после ще стигнете до темата, която и двамата харесвате.. Предложението нека е за по-късно, така че първо разбери кво става с двамамата пък после бий пирона.
    И моля ви, не ползвайте чуждите теми, за да питате за собствените си проблеми!!!
    Lost ! Lost ! Lost !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си