.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23

Hybrid View

  1. #1

    Секс в басейн

    Искам да попитам...тъй като с гаджето ми имиме голямо желание да правим секс в басейн... каква е вероятността да забременея ако свърши във водата...Сперматозоидите могат ли да достгнат "живи" до мен...т.е. виреят ли във водата???
    Благодаря ви предварително!!

  2. #2
    Абе незнам колко е опасно, хигиенично или приятно, знам само,че във вода сперматозоидите живеят повече отколкото в кислородна среда освен това основното им умение е да "плуват" ( с което не казвам,че задължително има начин да "доплуват" до теб) . Ама обмисли го добре да не стане за единия кеф хиляда проблеми после.

  3. #3

    Re: Секс в басейн

    Цитирай Първоначално написано от Big_Star
    Искам да попитам...тъй като с гаджето ми имиме голямо желание да правим секс в басейн... каква е вероятността да забременея ако свърши във водата...Сперматозоидите могат ли да достгнат "живи" до мен...т.е. виреят ли във водата???
    Благодаря ви предварително!!
    виреят ли

  4. #4

    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Благоевград
    Мнения
    25
    Да свърши в обществен басейн е меко казано гнусно. А пък, ако имате басейн в двора ще си отворите послеработа да чистите басейна, да сменявате водата, няма смисъл.
    Направете си там кефа за малко, не е нужно да свърши във водата.
    Иначе и на мен ми изглежда готино секс в басейна

  5. #5
    Po-gotino mi se struva ,4e 6te e do baseina na 6ezlonga :P

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  6. #6
    Те са вид едноклетъчни - чехълчета мой им викат - и виреят във вода , след което се развисат и стават на амеби ( демен няколко клетъчни ) .

    Та по темата - ти няма да забременееш , ама ако някоя влезе след теб шанса е голям занея
    http://www.impulse.bg/Xtuning

    ТУКА ГЛЕДАЙ !!! >> http://goparty.myminicity.com/ << ХОРА ПОМАГАЙТЕ



    My Only Love

  7. #7
    тотално ме отказахте да ходя по общестевени басейни ... да се намира някой с частен ? ....

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    3 511
    При всяко вкарване, ще ти вкарва и малко вода, което е особено болезнено за момичето.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    Първо, във вода не е яко...
    Тъпо е. Не съм физик, и изобщо не разбирам, ама си го обяснявам с това, че от водата самото триене, което е много важно намалява и един вид все едно нищо не правиш...
    Смотано е...
    И второ на мен специално хич не би ми било яко да съм в обществен басейн и да плувам във спермата на някви тъпаци...
    Ако си имате басейн в двора, чудесно...иначе е потресаващо...

    +1

  10. #10
    Правил съм секс в басейн. Никакъв шанс горките плувци да оцелеят. Тия тука дето разправят врели не кипели как основното им свойство на сперматозоидите е да плуват - да видят пак заглавието на темата! БАСЕЙН! ХЛОР! КИСЕЛИНА! НЕСТАБИЛНО Ph(Пе-ха - показател за киселинност, неутралност или основни свойства на дадена субстанция)! Само при лека киселинност или основа във водата - СМЪРТ ЗА МАЛЧОВЦИТЕ!

    Никакъв шанс да забременееш ако свърши във водата, ама все пак си е гнусно да се изцърка там дето всички плуват.

    Басейна в който аз правих секс беше минерален и беше около 45 градуса вода, което незабавно значи, че ако свърша вътре спермата директно се пресича и заприличва на изпържен белтък на яйце, защото белтъците се пресичат след 42-3я градус(а спермата си е белтък като цяло), нооо... БАСИ! Как да причиня това на хората? Просто не свърших... ...иначе чувството е яко.

  11. #11
    Ще се докопат до теб, със сигурност, сперматозоидите просто "надушват" яйцеклетката, това им е природата, не се бъзикам!
    Fuck Anorexia. You're still UGLY on the inside!
    KoRn - Twisted Transistor

  12. #12
    Аватара на Jesus
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Инкогнито
    Мнения
    4 074
    До колкото знам минералната вода е със pH между 7-8. "Плувците" са предназначени за pH 5.4-5.6 (толкова е неутралната киселинност на жените отдолу). При pH 6,7 и нагоре измират за секунди. Вероятността да зачене мисля че е по-малка от 0.1 ‰ , не съм много навътре с материала нека и другите да се изкажат.


  13. #13
    E;r има хиляди зарази, гъбички, инфекции и т.н обмисли до добре и се образовай по въпроса със помощта на батко гоогле

  14. #14
    Да ти кажа, секса във вода не е кой знае какво ... Вярно е, че не съм го правила, но имам доста познати, които са, и няма нито 1 положителен отзив, нито от момчето, нито от момичето ...
    1во водата забавя всичко и трябва да го правите мега бавно, за вас нз, но мен бавния секс ме изнервя
    2. той трябва да е макс внимателен да попадне колкото се може по малко вода - демек още по бавен...
    3.при всяко проникване на вода - възможност от инфекция
    4. при всяко проникване - дискомвофт ...
    За 10те минути "кеф", който дори няма да е кеф, не си заслужава после да си с инфекция или нещо подобно ... а ако е обществен басеин - 100% сиг, ако е море, също.
    По добре някъде другаде ...

  15. #15
    OMG Май ще е най добре във ваната в къщи...

  16. #16

    Re: Секс в басейн

    Цитирай Първоначално написано от Big_Star
    Искам да попитам...тъй като с гаджето ми имиме голямо желание да правим секс в басейн... каква е вероятността да забременея ако свърши във водата...Сперматозоидите могат ли да достгнат "живи" до мен...т.е. виреят ли във водата???
    Благодаря ви предварително!!
    Е копеле тфа сперматозоида по кораво от хлебарките , от мен да знаеш !
    http://www.impulse.bg/Xtuning

    ТУКА ГЛЕДАЙ !!! >> http://goparty.myminicity.com/ << ХОРА ПОМАГАЙТЕ



    My Only Love

  17. #17
    Az sum go pravila v basein...be6e qko,no ne sme stigali do kraq.
    Adski tupo shte e,ako naistina go pravite v ob6testven basein i toi svur6i,ujasss!!!Ne moga da ti dam kompetenten otgovor po vuprosa-dali 6te stignat spermatozoidite do tebe,no ima i drug variant ,koito ne e za podcenqvane....ponqkoga se polu4ava vakuum

  18. #18

    Re: Секс в басейн

    Цитирай Първоначално написано от Big_Star
    Искам да попитам...тъй като с гаджето ми имиме голямо желание да правим секс в басейн... каква е вероятността да забременея ако свърши във водата...Сперматозоидите могат ли да достгнат "живи" до мен...т.е. виреят ли във водата???
    Благодаря ви предварително!!

    Докато сте във водата съществува разнообразие от рискови фактори които трябва да премислите преди да решите да го правите.
    Сексът в басейн увеличава риска за мъжа и жената от предаване на инфекции.

    С проникването на мъжкия пенис в женската вагина може да проникнат бактерии и химикали намиращи се във водата. Също така водата може да причини временна суша, защото тя отмива естествените лубриканти произведени от тялото, което от своя страна да доведе до болка и раздразнение.
    Наличието на сапун във водата може да предизвика скъсване на презерватива направен от латекс.

    Ако сте решили да практикувате секс по този начин бъдете осведомени с рисковете и го практикувайте внимателно.

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от black_wish
    Да ти кажа, секса във вода не е кой знае какво ... Вярно е, че не съм го правила, но имам доста познати, които са, и няма нито 1 положителен отзив, нито от момчето, нито от момичето ...
    1во водата забавя всичко и трябва да го правите мега бавно, за вас нз, но мен бавния секс ме изнервя
    2. той трябва да е макс внимателен да попадне колкото се може по малко вода - демек още по бавен...
    3.при всяко проникване на вода - възможност от инфекция
    4. при всяко проникване - дискомвофт ...
    За 10те минути "кеф", който дори няма да е кеф, не си заслужава после да си с инфекция или нещо подобно ... а ако е обществен басеин - 100% сиг, ако е море, също.
    По добре някъде другаде ...
    Моля те, не говори наизуст.
    1) Секса във вода изобщо не е това което го описа.
    2) Приятелката ми трябва всеки ден с нова инфекция да е(особено сега лятото, като сме всеки ден на плаж)
    3) Единственото вярно е, че мааааааалко по-трудно влиза, защото естествения лубрикант яко се разрежда от водата...

  20. #20
    Мега фен Аватара на amatorium
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    3 164
    Zashto nqma emotikona, koqto predstavlqva choveche koeto se plqska po cheloto!?
    Eating isn't cheating - Arnold

  21. #21
    Амии не мога да ти кажа от опит,но слушам от различни места,че не е лошо
    Got me feeling like extaZy...

  22. #22
    Аватара на Yallama
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    в куза :)
    Мнения
    784
    УМЕЯТ ДА ПЛУВАТ МАМИЦАТА ИМ

  23. #23
    Амии аз не бих го правила в басейн(най-вече обществен)..където могатда ни се лепнат какви ли не инфекции...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си