.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 31
  1. #1

    за първи път анален

    Тук можете да споделите емоциите от първите си анални преживявания Както съшо така дали се получи при първите опити за вагинален секс или след това.Темата е за мъже и жени, тъй като гледната точка е различна

  2. #2
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Ами аз си се бях подготвила и го исках обаче на него дума не му бях казала и той остана мн учуден като забеляза накъде отиват нещата Беше хубаво,бях въодошевена от това което се случва и така..
    Направихме го няколко месеца след като почнахме да правим вагинален. Точно на рожденния му ден

  3. #3
    Аватара на ELFIQ
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    На края на дъгата :)
    Мнения
    622
    от аналния нямам впечатления(тъй като още не съм правила),но от вагиналния ми са ДАААААААААА получи се от първия път,и мн ми хареса
    Това което сам си направиш,и Господ не може да ти го причини!!!


    "Не можеш без мен" - стой и гледай дали не мога !!!

  4. #4
    Браво slun4ice, хубав подарък

  5. #5

    Re: за първи път анален

    Цитирай Първоначално написано от MaxMaster
    Тук можете да споделите емоциите от първите си анални преживявания Както съшо така дали се получи при първите опити за вагинален секс или след това.Темата е за мъже и жени, тъй като гледната точка е различна
    mi pri men i za dvata vida sex parvite opiti bqha mnogo dobri o6to vzeto . I mi podeistvaha kato narkotik vednaj po4ni6 li nqma spirane
    obi4kam te beb4eto mi!
    bebeT00,beb4eto0o i aanitogb sa edni i sa6ti

  6. #6
    hottie
    Guest
    Ами без да го мислим много просто се случи така, че се стигна до анален. Никога не съм свършвала по-бързо отколкото първия ми анален секс. Сигурно за 10 секунди някъде. Беше страхотно.

  7. #7
    В началото ми беше малко кофти ,захапах възглавницата чак,иначе като цяло си беше супер.

  8. #8
    93 nabor.... pravi analen sex? lele boje


  9. #9
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Бяхме говорили за това няколко месеца предварително и решихме да се случи на 3-тата ни годишнина. Беше по-добре, отколкото си мислех, но след 3 опита се отказахме. Боли ме и определено не ми е приятно. Сега го навивам да опитаме пак, ама той не ще.....ако ще де. няма насила да го моля

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    2 123
    ne pravq analen ne sam opitvala i ne mislq 4e 6te miharesa!ina4e vaginalniq si e hubav,nqma spor
    I Might Not Be The Best In The World,But The Best The World Has Ever Seen!!!!!!!!!!!

  11. #11
    Вчера правих анален за пръв път,беше перфектно,приятеля ми беше много внимателен,а и лубриканта си каза думата

  12. #12
    Аватара на B.O.OM..
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    на кънда мънда в дивия
    Мнения
    461
    Не съм правила анален,но вагиналния е повече от уникален....

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от JIVOTNOTO
    Цитирай Първоначално написано от Komar
    93 nabor.... pravi analen sex? lele boje
    ti pak kvo se u4udva6...93. pravili analen.Mene ni6to ne me iznendva..Pak kato q gledam an snimkata s toq mazen gaz....baq eban moje da otnese v nego i da pita za o6te
    ти пък от всичко разбираш....и всичко знаеш

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    528
    Първият път и вагиналния и аналния ме боляха,при всеки е индивидуално

  15. #15
    Аватара на Yallama
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    в куза :)
    Мнения
    784
    Цитирай Първоначално написано от Komar
    93 nabor.... pravi analen sex? lele boje
    95ти бе назад си с материала

  16. #16
    Мега фен Аватара на amatorium
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    3 164
    Всички от малки мислят яко за секс. Нормално. Играчките са скъпи, няма вече площадки за игра и ако не искаш да седиш пред компютъра и да играеш игри правиш анален. Помага и за диетата. Освен това, ако на някой не му харесва да тъпче някоя 14 годишна, секси нимфетка в дупето и да гледа как лятната пот овлажнява малкото и анусче, може да вдигне ръце да го застреляме на площада.
    Eating isn't cheating - Arnold

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SF
    Мнения
    3 355
    ^
    'Лятна пот'?
    Омг.....

    Робинята на Quench

  18. #18

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    "градът на мечтите"
    Мнения
    639
    Ми случайно стана и с вагиналния и с аналния-бях готова и го направих,ноо не мога да кажа по кой си падам повече,защото и двата ми правят голям кеф,моя приятел е винаги добре изпразнен
    аЗ сЪм дРоГа мИлО...тИ сИ нАрКоМаН...[!]

  19. #19
    kuv e problema 4e 93nabor pravqt ve4e analen sex ?
    seki re6ava koga 6a prai sex

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2003
    Мнения
    907
    Цитирай Първоначално написано от SINDEL
    ^
    'Лятна пот'?
    Омг.....
    Що бе, лятната пот звучи доста добре

    П.С. Ей, сега ако кажеш, че това на аватара ти е твоя снимка те признавам

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от bunit0
    kuv e problema 4e 93nabor pravqt ve4e analen sex ?
    seki re6ava koga 6a prai sex
    Мерси....Чудно ми е ще се зачепихте с мене ..гледам и се смея...Нали вас не са ва ебали отзад...или пък а ви ебали и сега се правите на моралисти и не искате да си кажете?Айде стига вече че се заливам от смях като ви гледам как се самонавивате сами.

  22. #22
    Мега фен Аватара на amatorium
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    3 164
    Цитирай Първоначално написано от margo_93
    Цитирай Първоначално написано от bunit0
    kuv e problema 4e 93nabor pravqt ve4e analen sex ?
    seki re6ava koga 6a prai sex
    Мерси....Чудно ми е ще се зачепихте с мене ..гледам и се смея...Нали вас не са ва ебали отзад...или пък а ви ебали и сега се правите на моралисти и не искате да си кажете?Айде стига вече че се заливам от смях като ви гледам как се самонавивате сами.
    Споко. Ако някой каже, че не иска да ти запълни дупето като делфин във вълна, си е чисто лицемерие и лъжа.
    Eating isn't cheating - Arnold

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от amatorium
    Цитирай Първоначално написано от margo_93
    Цитирай Първоначално написано от bunit0
    kuv e problema 4e 93nabor pravqt ve4e analen sex ?
    seki re6ava koga 6a prai sex
    Мерси....Чудно ми е ще се зачепихте с мене ..гледам и се смея...Нали вас не са ва ебали отзад...или пък а ви ебали и сега се правите на моралисти и не искате да си кажете?Айде стига вече че се заливам от смях като ви гледам как се самонавивате сами.
    Споко. Ако някой каже, че не иска да ти запълни дупето като делфин във вълна, си е чисто лицемерие и лъжа.

    Леле като прочетох това как се изхилих,та сигурно ме чуха и комшиийте

  24. #24
    Мега фен Аватара на amatorium
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    3 164
    Не искам да си кривя душата, че ще стана рахитичен. Я ни разкажи нещо повече за теб, че съм сигурен, че е пълно с твои фенове тук.
    Eating isn't cheating - Arnold

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от amatorium
    Не искам да си кривя душата, че ще стана рахитичен. Я ни разкажи нещо повече за теб, че съм сигурен, че е пълно с твои фенове тук.
    Няма какво ,нормално българско момиче....Пък и няма смилъл да спамим.Нито пък някои ще го интересува каква съм или пък какво ям и т.н. Не е тука мястото.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си