.
Отговор в тема
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 55
  1. #26
    Vrogue, ако гововриш за мен- не нямам хормонален дисбаланс, не знам защо се чудиш- мъхчета имаме навсякъде, не си ли забелязала имам предвид много малки мъхчета не мъхеще

  2. #27
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Ами, да ви кажа, някои хора наистина нямат. Моят приятел няма никакви видими косми по дупето, а има например по гърдите.
    Аз веднъж си махах едни косъмчета , които се падат в долната част на дупето и като се изправиш са ти точно под сгъвките на дупето с бръсначка и беше много кофти, защото когато израснаха, започнаха да ме боцкат. от тогава си ги махам с епилатор. Боли, ама е веднъж месечно и е за малко.
    В тая връзка бих те посъветвала да си ги махнеш с епилатор, хем ако някой те пипне по дупето няма да боцка Търпи за хубост!
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  3. #28
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Цитирай Първоначално написано от cifff
    добре де, аз като имам околко анала как да ги махна?!?!?! имайте в предвид,че съм на остров и тук козметик няма- не мога да чакам аз цяло лято да се прибера - купих си кремче но е мноого трудно да стигна до там и изобщо да се наглася- абе досадна работа а разликата между мъхче и косми е, че космите са много явни и се виждат от далеч- все едно гледаш главата си, доакто мъхчето е нещо незабележимо и е по цялото тяло- както на момичетата така и на момчетата. като започнеш от бузките на лицето си до коремчето и дупето... освен това са толкова меки,че ако не се загледаш няма да разбереш има ли мъхче или не
    Абе, по-добре носи бикини, а не прашки , докато си там и това е. А като се върнеш - при козметик и това е. Ама с депилатор недей там.
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  4. #29
    Супер фен Аватара на cherrygloss
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Бургас
    Мнения
    2 028
    Аз за първи път чувам момиче с косми там. Аз нямам и не съм виждала и по плажа.. Не знам.
    I found someone I can trust..can you see that I am bound to you? ?

  5. #30
    Супер фен Аватара на Zarity
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Шумен...
    Мнения
    1 855
    Цитирай Първоначално написано от dqvolski_angel
    приятелките ти нямат? ади бе! те да не би да са от друга планета/ просто ги е срам да си признаят или никога не са се поглеждали там
    +
    Аве сички имате,имаме косми там,имаме косми на всякъде,тва е човешно тяло,алоо.Биология не учите ли.Просто на някой са по-големи или по тъмни.
    Авторке,хубаво си помисли дали найстина се виждат много че да почнеш да ги махаш.

    пп:тъпанари
    Брях,брях

  6. #31
    За какво ще ги махаш?
    Това 100% е хормонален дисбаланс.
    После да не стане така, че да те мързи да си ги махаш.
    По-добре изчакай.

    GIVE... but don't allow yourself to be USED..
    LOVE...but don't allow your heart to be ABUSED..
    TRUST... but don't be NAIVE..
    LISTEN... to others but don't lose your OWN VOICE.

  7. #32
    А може ли някой да обясни какъв е този хормонален дисбаланс... и кога изчезва или нещо такова?

  8. #33
    Супер фен Аватара на scrooper
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 184
    ^Това са пробеми с хормоните- ниско/ високо ниво, излизащо извън нормите. Това те прецаква малко или много- примерно ти носи косми, килограми, проблеми при забременяване... И трябва да се посъветваш с лекар/ гинеколог, който обикновено ти изписва витамини и противозачатъчни.
    Аа, иначе, интересна тема
    Кола маската е добро решение...
    always late but worth the wait!

  9. #34
    Повече от фен Аватара на valentinadr
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    330
    Най -доброто решение според мен е кола маска

  10. #35
    Здравейте, виждам че тази тема не е актуална отдавна, но бих искала и аз да попитам за съвет. Преди имах мъхчета или поне леки косъмчета по бузките на дупето и реших че много се забелязват и ги махнах със самобръсначка но работата стана по-зле, няколко пъти съм ги минавала със самобръсначка и един път с депилиращо кремче, резултатът - ужас,а освен това имам и около анала - не мога да обуя прашки.. Виждам че повечето сте за кола маска, но мен ме е срам да отида на косметик, мислих и за лазерна епилация, но не знам рисковете от нея :/

  11. #36
    Голям фен Аватара на _ivi_
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    България
    Мнения
    750
    Около анала е най-лесно с лентички и най-ефикасно. Надупваш се, залепваш, захапваш възглавницата и дърпаш! И така повтаряш упражнението докато си ок. Болезнено е казвам го от опит.

  12. #37
    Мега фен Аватара на Rabalka
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    3 652
    Цитирай Първоначално написано от _ivi_ Виж мнението
    Около анала е най-лесно с лентички и най-ефикасно. Надупваш се, залепваш, захапваш възглавницата и дърпаш! И така повтаряш упражнението докато си ок. Болезнено е казвам го от опит.
    на veet ли ползваш

  13. #38
    Banned Фен
    Регистриран на
    Dec 2016
    Мнения
    281
    Цитирай Първоначално написано от Samta_14 Виж мнението
    Здравейте, виждам че тази тема не е актуална отдавна, но бих искала и аз да попитам за съвет. Преди имах мъхчета или поне леки косъмчета по бузките на дупето и реших че много се забелязват и ги махнах със самобръсначка но работата стана по-зле, няколко пъти съм ги минавала със самобръсначка и един път с депилиращо кремче, резултатът - ужас,а освен това имам и около анала - не мога да обуя прашки.. Виждам че повечето сте за кола маска, но мен ме е срам да отида на косметик, мислих и за лазерна епилация, но не знам рисковете от нея :/
    По бузките на дупето - кола маска.
    А покрай анала да имаш колко да имаш!? Не знам защо си го причиняват някой това за няколко косъма да търпят такъв дискомфорт!

  14. #39
    Мега фен Аватара на solo_
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    16 701
    всички сте много старомодни
    аз анала, краката... всичко съм минал с лазер
    с лазер е най-трайно, ефикасно и гладко

    и с лазер не се усеща болка!

    преди приятеля ми каза че не е хубаво да се бръсна
    защото се усещат иглички
    то аз затова отидох на лазерна епилация

    п.с. момче съм ама обратно
    Последно редактирано от solo_ : 01-02-2017 на 16:38

  15. #40
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    трябва да пробвам лазер ^ по-добре да не ги махаш, от колкото бръснач

    иначе течна кола маска е за тези зони - с лентички не е толкова прецизно + тези на виит - не махат добре, трябва по няколко пъти да минавам една и съща зона на краката. Мисля да минавам на патрони в микровълновата ( тези, които се ползват за машините за топлене+нанасяне).

    а самите машинки, има мънички за домашна употреба, майка ми има, ама ако постоянно се местиш, ти е още един излишен боклук в багажа
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  16. #41
    Мега фен Аватара на Rabalka
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    3 652
    сериозно ли там не си ги махате?

  17. #42
    Banned Фен
    Регистриран на
    Dec 2016
    Мнения
    281
    Цитирай Първоначално написано от Rabalka Виж мнението
    сериозно ли там не си ги махате?
    Лично аз не ги махам.

  18. #43
    Какво тръгнахте веднага за хромонален дисбаланс Това са глупости, всеки човек има МАЛКО или МНОГО косми по тялото, няма значение къде и как.. Всеки организъм различно, при дисбаланса нещата са много по-сериозни и най-малкият проблем ще бъде окосмяването

  19. #44
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Аз си мислех за самобръсначка, обаче прецених, че ще стане страшно и не е необходимо да си го причинявам. Ама за кола маска не мога да се навия и това си е. Няма как да си стоя така, обаче още не съм открила варианта.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  20. #45
    Banned Фен
    Регистриран на
    Dec 2016
    Мнения
    281
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Аз си мислех за самобръсначка, обаче прецених, че ще стане страшно и не е необходимо да си го причинявам. Ама за кола маска не мога да се навия и това си е. Няма как да си стоя така, обаче още не съм открила варианта.
    Точно там между бузките си е болезнено. Не виждам смисъл за няколко косъма на по-невидимо място да си причиняваш дискомфорт.

  21. #46
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от Yoana_01 Виж мнението
    Точно там между бузките си е болезнено. Не виждам смисъл за няколко косъма на по-невидимо място да си причиняваш дискомфорт.
    Е и аз това си мисля, пък и дето има една дума са два косъма, хаха. Пък и в крайна сметка то на мен не ми пречи, а ако е проблем, ще е на някой друг.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  22. #47
    Banned Фен
    Регистриран на
    Dec 2016
    Мнения
    281
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Е и аз това си мисля, пък и дето има една дума са два косъма, хаха. Пък и в крайна сметка то на мен не ми пречи, а ако е проблем, ще е на някой друг.
    И да не са два както каза да му мисли друг.

  23. #48
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Аз си мислех за самобръсначка, обаче прецених, че ще стане страшно и не е необходимо да си го причинявам. Ама за кола маска не мога да се навия и това си е. Няма как да си стоя така, обаче още не съм открила варианта.
    стой си
    на някой може да му харесва

  24. #49
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    стой си
    на някой може да му харесва
    абе едва ли на някой ще му хареса, ама няма да се хабя за всеки, като с появи някой по-специален ще направя този жест хахах.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  25. #50
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    абе едва ли на някой ще му хареса, ама няма да се хабя за всеки, като с появи някой по-специален ще направя този жест хахах.
    Тва прозвуча не както си искала. :д
    квак

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си