Здравейте на всички.
Пред 3-4 месеца като бях на фризьор и преди това косата ми се сплиташе ама рядко и аз си е разплитах и си мислех, че се сплита, защото е изгоряла нещо, ама фризьорката ми каза, че ми е суха и изтощена и каза, че нямам грам изгоряло и нацъфтяло.
Подстрига ме и от тогава след баня не си суша косата, изправям я или я къдря или й правя някаква прическа само ако ще се излиза някоя вечер. ползвам маска за коса на гарниер фруктис от 7 и нещо лв. и не помага. Дори като ходех на училище си държах косата "естествено", нито фиби нито нищо. Даже най-мн 2-3 пъти в седмицата да забравя да я среша. Само може би кофтито е, че от края на май започнах да ходя с вързана коса на топче и може би от това се дължи косопадът ми в момента.
Понякога след баня ми става супер гладка и мека, и единствено като я изправя не се сплита и си седи мирно и не ми прави никакви проблеми.
Обаче вече като се реша и отзад не се издържа , не че се сплита, но просто се усеща леко напрежение като я разресвам.

Ако ида на фризьор и й кажа да ми отреже около 7-8 пръста (над там където се сгъставя и сплъстява) дали ще помогне?

О, и още нещо - боядисвам се на 2 месеца и половина (ако не и на повече).. корените ми по 3-4 пръста стават, ама мен хич не ме ебе, защото не ме интересува на някой друг как ще му се стори, дали ще ме хареса или няма да ме хареса, и просто хората, които ме познават знаят каква съм и тука едни си корени не могат да ми променят мирогледа върху света.

Тва е.