.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 43 от общо 43
  1. #26
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от Divna
    Проблемът е там, че като ядеш повече храни, богати на холестерол, той започва да се отлага по стените на кръвосните съдове и става предпоставка за опасни болести. И тогава не е хич полезен. Препоръчително е около 280-300 mg дневно. Ако се храниш неистово с животински мазнини, не само няма да пощадиш тялото си, ами и ще последват отрицателни резултати върху здравето ти.
    Това не е вярно! Следните изследвания сочат обратното:
    42. Nichols AB, and others. Daily nutritional intake and serum lipid levels. The Tecumseh study. American Journal of Clinical Nutrition 1976;29:1384-1392.
    43. Weidman WH, and others. Nutrient intake and serum cholesterol level in normal children 6 to 16 years of age. Pediatrics 1978;61:354-359.
    44. Frank GC, Berenson GS, Webber LS. Dietary studies and the relationship of diet to cardiovascular disease risk factor variables in 10-year-old children - the Bogalusa heart study. American Journal of Clinical Nutrition 1978;31:328-340.
    45. Morris JN, and others. Diet and plasma cholesterol in 99 bank men. British Medical Journal 1963;1:571-576.
    46. Kroneld R, and others. H
    Grumpy old madman

  2. #27
    Цитирай Първоначално написано от Canis_Dirus
    Цитирай Първоначално написано от Divna
    Проблемът е там, че като ядеш повече храни, богати на холестерол, той започва да се отлага по стените на кръвосните съдове и става предпоставка за опасни болести. И тогава не е хич полезен. Препоръчително е около 280-300 mg дневно. Ако се храниш неистово с животински мазнини, не само няма да пощадиш тялото си, ами и ще последват отрицателни резултати върху здравето ти.
    Храненето препоръчвано на диабетиците не е правилно. Холестерола и животинските мазнини не са вредни.

    Аз ям по над 10 яйца на ден и общо доста над 200 грама мазнини животински и въпреки това холестерола ми е в граници (приближава долната).

    Ако беше минал на режим със мазнини и никакви въглехидрати нямаше да усети диабета изобщо
    Дали :P Щото още помня яростните му реплики по лекарите, а и как ги псуваше, все неща от сорта "Долни проклети псета, ще ям квото ми е благо на душата" и късаше една след друга бележките ... и всеки ден си хапваше сухи пасти, луканка на скарата, туй-онуй и като му правех забележка ме предупреждаваше, че наближава време да взима пенсията... Яростно куче беше, не слушаше никой Ти що не изкараш една медицина, поне да спасяваш други старци

  3. #28
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от Divna
    Дали :P Щото още помня яростните му реплики по лекарите, а и как ги псуваше, все неща от сорта "Долни проклети псета, ще ям квото ми е благо на душата" и късаше една след друга бележките ... и всеки ден си хапваше сухи пасти, луканка на скарата, туй-онуй и като му правех забележка ме предупреждаваше, че наближава време да взима пенсията... Яростно куче беше, не слушаше никой Ти що не изкараш една медицина, поне да спасяваш други старци
    Защо намесваш сухите пасти?

    А за лекарите е прав - те не лекуват. Те те подържат жив - продукт на съвременната фармацевтична индустрия. Аз медицина няма да изкарвам - имама вече 6 доктора в семейството. Мислех да изкарам едно Nutrition & Food Science но и там е същото. Продават си книгите за хранене по ГИ и тн. Да се спасява всеки сам.
    Grumpy old madman

  4. #29
    Ми щото ги ядеше, по кутийка и половина на ден
    А, да, някои лекари за нищо не стават, но за други не може да се каже същото. Претърпявала съм катастрофа преди 3 години, аз се оттървах с леки рани и няколко счупвания, но сестра мибеше в критично състояние. Направиха невъзможното и спасиха и нея, и една приятелка. Така че, от хора до хора, и от доктори до доктори има разлика

  5. #30
    А за казеина - по лични наблюдения - не се усвоява изобщо
    усвоява се-казеин сутрин на гладно и след тренировка-има си приличен ефект.По ми харесва от суроватката

  6. #31
    канис бате треа завършиш биохимия

  7. #32
    Ot 2 dni izpolzvam mas ot shtraus i moga da kaja che striite koito imaha cherveno-lilav cvqt veche zapochnaha da izblednqvat, a tova e ot 2 dni upotreba... Preporuchvam vi go ako imate ot kude da se sdobiete s takava mas! Moqta mirishe na vanilia, izobshto aromatut ne e tolkova nepriqten... Predpolagam che mojete da namerite v nqkoi razvudnik za shtrausi, bi trqbvalo tam da ima. Cenata beshe 10 lv i e okolo 500 gr, no ne moga da kaja tochno... USPEH NA VSICHKI!

    Izvinqvam se za tova, che ne pisha na kirilica prosto neshto mi se e bugnala...

  8. #33
    да отдавна търсих нещо за стрии хубава тема
    [imghttp://breathe.blog.bg/photos/26135/red_heart.gif[/img]

  9. #34
    Здравейте.. Прочетох темата и така ми стана много приятно..
    И искам да попитам...
    На 17 години съм,висока съм 165 см и вчера кантара ме измери 54 кг,което много ме изненада..
    От 2 години имам съвсем леки стрии по бедрата,почти нищозни...
    онзи ден се загледах в огледалото и се уплаших... толко много са станали в областа на дупето и направо.. и най-гадното е че почват да се появяват нагоре към кръста..
    На какво се дължи това внезапно получаване.. рязко напълняване или нещо друго..майка ми ми каза че по принцип стриите повече личали когато човек е отслабнал малко .. изпадам в някакви депресии като ги видя и почвам да си вкарвам някакви мании че съм дебела..
    Какво да направя..не мисля че трябва да отслабна,за да се махнат тези стрии.. въпреки че няма да е излишно и това а и за моята възраст направо за мене си е паника..
    За тези ампули дето пише че са 60-70 лв.. не ми се дават толкова пари .. доколкото знам лятото слънчевите лъчи ги изгаряли.. има ли нещо вярно с това... дали в аптеката има нещо по ефикасно и да не е толкова скъпичко .. посъветвайте ме нещо.. много ви благодаря..

  10. #35
    ако стриите са вече бели?

  11. #36
    Цитирай Първоначално написано от machine
    закуската и вечерята са ти няй-важните хранения през деня.Може да съм сгрешил-да,нормално е,но кажете къде са грешките или напичете вие нещо
    Закуската е важна -да , ама не баба ти да дойде да те събуди в 7-8 часа и да те тъпче с баници, тутманици и т.н...
    1 плод е напълно достатъчен за закуска... вечерята също трябва да е лека.... а за обяд се тъпчете колкото искате...

  12. #37
    Темата е хубава ,но от личен опит Ви казвам ,че Lierac не помага при вече бели стрии.Моите са от 2г. и опитах всичко, но даже не избеляха, само където дадох толкова пари..

  13. #38
    Преди една седмица (горе - долу) си взех тези ампули заклевам се това е РЕШЕНИЕТО!Имах няколко червени стрии, които вече са трудно забележими, а белите започнаха да намалявам (в моя случай на ширина ..).Това е ефекта върху мен за една седмица представете си след ОСЕМ!

    Който иска да се отърве от стриите да си взима ампули и да не се притеснява!Аз си взимам на бройка и не ми излиза толкова скъпо!

  14. #39
    Ами ако имам стрии на гърба от близо вече две - три години ? Много са .. ест вече не са червени ... това лекарство ще ми помогне ли за нещо кфото и да е ... има ли смисъл да го купувам... ?

  15. #40
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    300
    предлагам темата да не стане важна

  16. #41
    Всички статии са копирани от http://loseweight-bg.com/

    А 7те статии са копирани съответно от


    http://loseweight-bg.com/diets.html
    http://loseweight-bg.com/tips.html
    http://loseweight-bg.com/exercises.html
    http://loseweight-bg.com/easy-weight-loss.html
    http://loseweight-bg.com/2weeks.html
    http://loseweight-bg.com/moon-diet.html

    Хора когато копирате дословно НАРУШАВАТЕ АВТОРСКИ ПРАВА, поне след копиранта стания давайте връзка от къде сте копирали.

    Хората се трудят да подържат и правят сайтове, поне уважавайте това като ги акредитирате със връзка към сайта от който копирате.

  17. #42
    Голям фен Аватара на Enchanting
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    619
    Цитирай Първоначално написано от xxxSnowflakexxx Виж мнението
    Temata e mnogo hubava.Bravo
    ^^^ ...

  18. #43
    Супер фен Аватара на HolyShit
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    2 295
    Хареса ми това за стриите,останалото вече е фифти-фифти -> има вярна информация,но има и грешна

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си