.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Химичен пилинг за премахване на белези от акне

    Някоя от вас подлагала ли се е на тази процедура? Чета, че крие много рискове.
    Има ли друг по-безопасен метод за незабавно премахване на белезите от акне по кожата при специалист?
    Един момент невнимание - цял живот страдание.
    НЕ на войната по пътищата!

  2. #2
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    На химичен пилинг не съм се подлагала, изглежда ми твърде агресивно за моята кожа.
    По-безопасният метод, мисля, че е премахването на белези с лазер, но не смятам, че е незабавно, като всяка друга козметична интервенция изисква поредица от процедури.

  3. #3




    При мен е нещо подобно, а това е резултатът след химичен пилинг. Много се колебая...
    Последно редактирано от titkos : 12-04-2011 на 00:28
    Един момент невнимание - цял живот страдание.
    НЕ на войната по пътищата!

  4. #4
    Мега фен Аватара на MaLkaTa_LaDy
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 159
    Химическият пилинг не премахва незабавно белезите. Чак след 2-3 процедури се забелязва промяната. [което значи два три месеца] Аз за сега съм си направила една и този месец пак ще си правя. Не е особено агресивна процедура, защото е със слаба киселина, ако преди не си си правила химически пилинг. Просто трябва да се прави при дерматолог, не при козметик и да се пази лицето след това от светлина със слънцезащитни кремове и да се хидратира добре. Това е всичко.
    Somewhere over the rainbow skies are blue, and the dreams that you dare to dream really do come true.

  5. #5
    Повече от фен Аватара на Meoww
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    485
    Най-добре ще е да посетиш дерматолог. Той най точно ще ти каже каква процедура ще е подходяща за теб....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си