.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 36 от общо 36
  1. #26
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    360
    Цитирай Първоначално написано от bgSimmer Виж мнението
    По принцип още от времето на майка ми й викат френска, защото е първата френска езикова гимназия в България! И вече не съжелявам. Не писах ФЕ/ИЕ, защото не мога да се наема да уча 2 нови езика, а не мисля, че в Испания образованието е нещо кой знае какво, затова избрах ФЕ/АЕ! И съм адски много щастлив от това мое решение!!!
    И по-добре си направил, може да е единствената такава паралелка, но масово се пренебрегва втория език и са малко хората, които могат да проведат елементарен разговор на испански накрая, е има и изключения, които са взели и B2 сертификат, но това е станало с уроци, най-малкото часовете са недостатъчни за постигане на едно сносно ниво-оцеляване. Пак казвам, че си е до човека, но и самата програма не предполага кой знае какви резултати,при положение, че хората влизат там с нулеви знания по испански и имат 3-4 часа на седмица и то от 9 клас нататък, а френският ти в подготве ще е 20-21 часа, а и всички имаме поне минимални знания по английски, това е разликата.

  2. #27
    Голям фен Аватара на black pearl
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    653
    Абе всичко си е и до желанието по принцип. А испанския си има голяма реализация .

  3. #28
    Тази година и аз съм приет с ФЕ/АЕ.
    Училището си е добро,имам преки впечатления,но от края на 20-и век и то от различен профил.
    Въпросът ми е,дали гимназията си е запазила нивото и добрия имидж,и още ли й подхожда изразът:

    "Гимназия с традиции"?

  4. #29
    Цитирай Първоначално написано от CrazyD Виж мнението
    Тази година и аз съм приет с ФЕ/АЕ.
    Училището си е добро,имам преки впечатления,но от края на 20-и век и то от различен профил.
    Въпросът ми е,дали гимназията си е запазила нивото и добрия имидж,и още ли й подхожда изразът:

    "Гимназия с традиции"?
    Yeeey!!! Съученик!!! И по-горе всички са отговорили на въпроса ти, който и аз зададох!

  5. #30
    Цитирай Първоначално написано от bgSimmer Виж мнението
    Yeeey!!! Съученик!!!
    Yeeeey!!!!!!

  6. #31
    Супер фен Аватара на tireheb
    Регистриран на
    Apr 2013
    Мнения
    2 581
    къв е тоз добър имидж дето и го слагате на 4та не знам
    ма не е някво кофти като цяло (училището)

    като се има предвид абсолютно никаквата роля, която гимназията играе за по-нататъшното ви развитие, 4та е as good as any

  7. #32
    Здравейтеее, и аз съм приета с ФЕ и АЕ и много се радвам. :]

  8. #33
    Цитирай Първоначално написано от pettie.russewa Виж мнението
    Здравейтеее, и аз съм приета с ФЕ и АЕ и много се радвам. :]
    Още един съученик

    P.S.:
    Май скоро ще обявят и класовете

  9. #34
    А случайно някой да знае защо форума в сайта на 4та не работи?

  10. #35
    Цитирай Първоначално написано от pettie.russewa Виж мнението
    А случайно някой да знае защо форума в сайта на 4та не работи?
    Имат форум?!

  11. #36
    Някой знае ли какъв е балът за ИЕ/АЕ, защото мисля да пиша Четвърта като първо желание.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си