.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Супер фен Аватара на GabisiTa
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    В едно сърце <3
    Мнения
    1 554

    Оргаметрил

    Момичета, някоя от вас, която е пила Оргаметрил за забавяне на менструацията, надебеляла ли е от хапчетата? Четох доста из форумите и на много момичета им се е случило... а много се притеснявам, не искам да надебелея с 10 и повече кг...
    “Усмихни се.
    Има хора,които никога не се разделят!"


  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    az sum go pila po lekarsko predpisanie,nqmah nikakvi uslojneniq-nadebelqvane ili kakvoto i da bilo drugo

  3. #3
    I az sam go pila!Ne sam imala takiva problemi-nadebelqvane ili ne6to ot sorta!No 4estno da ti kaja spored men teq hap4eta ne struvat(pone na men ne mi deistvaha)!Pieh gi za da mi doide i za da mi spre!

  4. #4
    и аз съм го пила и те съветвам НЕ го пий.Отиди на лекар да ти изпишат нещо друго
    ''Живеят само влюбените, останалите просто съществуват." Уилям Шекспир

  5. #5
    tedi_sunny написа:

    и аз съм го пила и те съветвам НЕ го пий.Отиди на лекар да ти изпишат нещо друго
    +1!I az sam na sa6toto mnenie!Na men(kogato gi pieeh tezi hap4eta) lekarkata mi kaza 4e trqbva da se piqt 6 mececa!Da ama az gi pieh sigurno cqla godina!Otidi si pri dobar lekar za da ti izpi6e po hubavo lekarstvo,koeto da ti pomogne!A teq hap4eta samo 6te si gi pee6!

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Не го пий! Качих близо 5кг с него преди 3 години. Като чета мненията явно по различен начин се отразява, но струва ли си да пробваш? Попитай лекаря си дали дуфастон няма да свърши същата работа. Аз в момента го пия( и ще си го пия години) и засега(вече 3ти месец) няма проблеми.

  7. #7
    Супер фен Аватара на girl91
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    1 998
    Цитирай Първоначално написано от ^Santra^
    Не го пий! Качих близо 5кг с него преди 3 години. Като чета мненията явно по различен начин се отразява, но струва ли си да пробваш? Попитай лекаря си дали дуфастон няма да свърши същата работа. Аз в момента го пия( и ще си го пия години) и засега(вече 3ти месец) няма проблеми.
    Преди 3 години за какво си пила Оргаметрил? За забавяне на менструацията или за нещо друго?
    Аз мислeх да си купя това хапче и да го пия само за най-много 15 дена(за морето- не искам постоянно да сменям тампони и превръзки, щя спе в едно легло с приятеля си и не искам да се чувствам като бебе с памперс).
    Чела съм и други мнения във форума за това хапче, повечето пишеха, че са нямали проблеми.

  8. #8
    Миналата година пих Оргаметрил за 10 дена поради здравословен проблем. Трябваше да спра ненавременна менструация, 3 дена след като го почнах кървенето спря, пих го 10 дена, 3 дена след като го спрях ми дойде отново. Така и трябваше де. Не знам дали си внушавах, но и според мен се пълнее от него. В тоя период имах много нерви и почти не ядях, а много хора ми казваха, че съм надебеляла. Предполагам че за едно море време ако го пиеш няма да качиш, или поне не нещо значително. Но го пий само след консултация с лекар.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си