.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 49 от общо 49
  1. #26

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Някъде на юг!
    Мнения
    451
    Te sa si chisti bulgari s promiti ot Syrbite mozaci!
    Cogito ergo sum legit Rene, ego lego unicus sum.

  2. #27
    Абе аре СТИГА с тези национални войни и глупости, всичките сме един народ- Словени! Тва не се знае кой е кой, всички сме измесени, тва е факт...Даже и по-точно ще е да кажем че сме Балкани с турски прмеси, щото 5 века робство не е малко...Аз съм половин Македонка, половин Българка и не правя разлика между 2та народа...Мисля че тези спорове са без смисъл...не може да се твърди че сме Българи или Македонци, както споменах горе...Но, тва е тва, политики, комунизма им е изпрал мозъка на всичките, колкко работи са скрити само...Не знам защо хората вместо да гледат към бъдещето, те се върщат към миналото и спорят безцелно...Кво ще получат така? Само омраза и назадяване...Вместо да се съединат народите, да целят към опщото добро, те се намразват, показват гордости, инати, доказват нещо което не може да се докаже...Време е станем по-съвестни...ПРАВЕТЕ ЛЮБОВ, А НЕ ВОЙНА!!!

  3. #28
    Иии предииииии и сегааааа Македонияяяя е БЪЛГАРСКА !!!!

  4. #29
    Цитирай Първоначално написано от Loshotia
    макетата ни мразят- това е факт благодарение на скъпата сръбска пропаганда. В разни форуми ни правят на нищо, но пък тях и гърците ги хранят. Това за татарския произход ми е много интересно. Каква е тяхната версия по въпроса относно техния произход? За какви се имат те- за извънземни?
    Чудиш се защо ни наричат бугаро-татари, защото смятат, че произхождаме от Татарстан, тоест от това, което някога е било Волжко-камска България. Там също върви процес на връщане на българското самосъзнание. Иначе, те се смятат за славяни, а нас не. За това Кирил и Методий са македонци, защото са славяни, за разлика от нас българите. Така мислят. И много много други работи. Влезте в македонската уикипедия, да видите какви банове, предупреждения стават там срещу нашите момчета, които се борят в статиите да пише поне малко от истината, защото там имаме няколко българи, които пишат и се борят
    Ако не можеш да намериш истината в себе си,къде другаде очакваш да я намериш!!! Доген

    Знаещия истината никога не се насилва да бъде убедителен, той е убедителен, защото знае истината!!

  5. #30
    Цитирай Първоначално написано от xit_ss
    Абе аре СТИГА с тези национални войни и глупости, всичките сме един народ- Словени! Тва не се знае кой е кой, всички сме измесени, тва е факт...Даже и по-точно ще е да кажем че сме Балкани с турски прмеси, щото 5 века робство не е малко...Аз съм половин Македонка, половин Българка и не правя разлика между 2та народа...Мисля че тези спорове са без смисъл...не може да се твърди че сме Българи или Македонци, както споменах горе...Но, тва е тва, политики, комунизма им е изпрал мозъка на всичките, колкко работи са скрити само...Не знам защо хората вместо да гледат към бъдещето, те се върщат към миналото и спорят безцелно...Кво ще получат така? Само омраза и назадяване...Вместо да се съединат народите, да целят към опщото добро, те се намразват, показват гордости, инати, доказват нещо което не може да се докаже...Време е станем по-съвестни...ПРАВЕТЕ ЛЮБОВ, А НЕ ВОЙНА!!!

    Браво бе мойто момиче, излиза от твоите приказки, че не сме българи, а "словени"?! Кви пък са тея словени, словенци, словаци, занзибарци, що за "етнос" са това, такова животно НЕМА! Ние сме БЪЛГАРИ, а не македонци, тракийци, славяни, хуни, добруджанци и кавито се сетиш. А точно ти дето уж плюеш против комунизма говориш типично по комунистически за "обединение на народите", че всички сме едно цяло и че няма българска нация, няма сръбска нация, няма руска нация и т. н.?! Що за идиотщини моля, усещаш ли се колко жестоко се омаза с тея приказки? Очевидно е колко ти е промито мозъците от нео-комунизъм(либерален интернационализъм, демек шибания скапан гнусен долен педераски глобализъм).

    И какво викаш, била си със "смесен" произход- "македонка" и българка
    Как може да имаш български произход от две страни и да си смесен? Все едно аз да съм със "смесен" етнически произход, щото баща ми е родом от Пазарджишко, майка ми от Свиленград, с други думи баща ми се пада "тракиец" щото е родом от областта Тракия, майка ми е Източно тракийка, понеже Свиленград се пада в Източна Тракия

    Ilikeliljon, положението с волжските българи, които не са никакви татаро-моноли, тюрки или други подобни телета е същото както с помаците, на които им се внедрява, че са турци(а са етнически българи). И още по-точно казано на македонците, на които им се внедрява, че са марсианци. Така че "татарстанците" както руско-съветско-македонистката пропаганда изкарва волжските българи са си чисти европеидни бели българи както сме си българите още от древността, та досега. И винаги ще си останем такива.

  6. #31

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    насам натам
    Мнения
    151
    не прочетох постовете назад сори , но познавам няколко макета , който живеят тук в студенстки и имам мн добри впечатления от тях .. кво значение има македонци , българи и тн. човека е важното .. мн хуманно звуча , но за мен е така ... пък и без тва тая македония до години няма да я има - албания ... шиптарите и до тука ше стигнат с такава подкрепа от хамерика и тн ..

  7. #32
    Цитирай Първоначално написано от mostwanted
    не прочетох постовете назад сори , но познавам няколко макета , който живеят тук в студенстки и имам мн добри впечатления от тях .. кво значение има македонци , българи и тн. човека е важното .. мн хуманно звуча , но за мен е така ... пък и без тва тая македония до години няма да я има - албания ... шиптарите и до тука ше стигнат с такава подкрепа от хамерика и тн ..
    Има и то голямо значение. Всеки трябва да е наясно и да обяснява когато се наложи, че македонците са българи. Стига сме се оправдавали само с тези общи приказки "всички сме хора", то това е ясно, но след това сме и представители на определена нация, която е различна от другите. А македонците са част от нашата нация и не можем с лека ръка да им казваме "абе смятайте се за каквито си искате". То по тая логика да оставим помаците да се смятат свободно за турци, а заблудените българи за "граждани на света", което замества националната ни принадлежност.

  8. #33

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    насам натам
    Мнения
    151
    Цитирай Първоначално написано от kristo
    Цитирай Първоначално написано от mostwanted
    не прочетох постовете назад сори , но познавам няколко макета , който живеят тук в студенстки и имам мн добри впечатления от тях .. кво значение има македонци , българи и тн. човека е важното .. мн хуманно звуча , но за мен е така ... пък и без тва тая македония до години няма да я има - албания ... шиптарите и до тука ше стигнат с такава подкрепа от хамерика и тн ..
    Има и то голямо значение. Всеки трябва да е наясно и да обяснява когато се наложи, че македонците са българи. Стига сме се оправдавали само с тези общи приказки "всички сме хора", то това е ясно, но след това сме и представители на определена нация, която е различна от другите. А македонците са част от нашата нация и не можем с лека ръка да им казваме "абе смятайте се за каквито си искате". То по тая логика да оставим помаците да се смятат свободно за турци, а заблудените българи за "граждани на света", което замества националната ни принадлежност.
    хубаво е че си патриот . аз просто излагам моята гледна точка и както знаеш мн малко зависи от нас и то при положение , че всички станем патриоти като теб , което е малко трудно.. да не говорим че има хиляди лицемери който само говорят , а нищо не правят.

  9. #34
    Не е много вярно, че не зависело от нас. Не може винаги така да си казваме, за да се скрием от отговорност и да не се занимаваме, понеже е по-лесно да не се ядосваш за тези неща. Но не трябва да е така, те са българи, наши братя и ние трябва да им го покажем и докажем. И дори и повечето от тях дори като научат истината да продължават да си се считат за македонци по народност, въпроса е да разберат, че общият ни произход ни свързва, че сме едно цяло и че двете държави и народа им трябва да са обединени най-малкото духовно-културно.

    Виж как стоят нещата с германците и австрийците- народи с общ произход, понеже австрийците са си германци, но повечето си се считат за австрийци по народност. И въпреки това не забравят, че са германски народ, че са едно цяло с германците, че са два братски народа, свързани с общ произход, обща история и т. н. И поддържат добросъседски връзки на взаимопомощ и взаиморазбирателство.

  10. #35

    Регистриран на
    May 2009
    Град
    София
    Мнения
    236
    имаше едно предаване на ''Шоуто на Слави'' на тази тема.Там,като снимаха в Скопие,буквално на всяка крачка по стените пише''Смърт за българите''.Не знам защо ни мразят и защо си приписват личности като цар Самуил и Свети Свети Кирил и Методи.Това вече е сериозно престъпление.

  11. #36
    Цитирай Първоначално написано от kristo

    Ilikeliljon, положението с волжските българи, които не са никакви татаро-моноли, тюрки или други подобни телета е същото както с помаците, на които им се внедрява, че са турци(а са етнически българи). И още по-точно казано на македонците, на които им се внедрява, че са марсианци. Така че "татарстанците" както руско-съветско-македонистката пропаганда изкарва волжските българи са си чисти европеидни бели българи както сме си българите още от древността, та досега. И винаги ще си останем такива.
    Знам, че не са. Просто обяснавах на форумеца, защо ни наричат така
    Ако не можеш да намериш истината в себе си,къде другаде очакваш да я намериш!!! Доген

    Знаещия истината никога не се насилва да бъде убедителен, той е убедителен, защото знае истината!!

  12. #37

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Някъде на юг!
    Мнения
    451
    Аз съм с македонски произход. Моят дядо
    е родом от егейска Македония, но се е преселим в България след края на балканските войни защото българите са били изгонени от гърците, но той винаги е казвам, че е българин!!!
    Cogito ergo sum legit Rene, ego lego unicus sum.

  13. #38

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    LoveTown
    Мнения
    326
    Македония е Българска!
    Никой не умира девствен ,животът преебава всички

  14. #39
    За какви се смятат тези?!?С какво са повече от нас??? мога и да го кажа направо "Македония е на БЪЛГАРИЯ"

  15. #40
    Senior Member Фен Аватара на PlamenMEN
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    В онзи тъмен ъгъл на гардероба ти...
    Мнения
    238
    Хм, последния семестър имах допир за малко с македонка. Да ви разкрия голямата загадка - не те ни мразят, ние тях ги мразим. Не те си преписват имената на велики българи и ги правят македонци, просто ние само ревем и по този начин едва ли не сами ги правим македонци. Абе дълга и сложна...
    Аз също играя онлайн игра (Ultima Online rulezzz) и наскоро с гилдията ми имахме неприятна среща с македонци, които започнаха да ги обиждат само защото си говорехме (пишехме) на български. Татария, лайнария, какви ли не обиди.
    Пък и бяха два пъти повече от нас, добре че не им скочихме на бой, щото щяхме бая предмети сигурно да изгубим
    Не се обръщай...
    Знаеш че е там... Усещаш дъха му... То те дебне... Идва от мрака... Води в мрака...
    Не се обръщай...

  16. #41
    Цитирай Първоначално написано от PlamenMEN
    Хм, последния семестър имах допир за малко с македонка. Да ви разкрия голямата загадка - не те ни мразят, ние тях ги мразим. Не те си преписват имената на велики българи и ги правят македонци, просто ние само ревем и по този начин едва ли не сами ги правим македонци. Абе дълга и сложна...
    Аз също играя онлайн игра (Ultima Online rulezzz) и наскоро с гилдията ми имахме неприятна среща с македонци, които започнаха да ги обиждат само защото си говорехме (пишехме) на български. Татария, лайнария, какви ли не обиди.
    Пък и бяха два пъти повече от нас, добре че не им скочихме на бой, щото щяхме бая предмети сигурно да изгубим
    И прав и неправ си. Наистина има немалко българи, които определено мога да обявя за пълни глупаци, които се настройват срещу македонците(които са си българи) и така само спомагат на македонизма и това македонците все повече и повече да се отдалечават от нас.
    За другото не си прав- какво да не "ревем" когато казват, че примерно цар Самуил е македонски цар? То ще е престъпление да си мълчим при такива отвратителни исторически фалшификации и манипулации от тяхна страна и да не ги контрираме. Според теб да си мълчим ли какво? И ще им дадем възможност безнаказано да си крадат история от нас.

  17. #42
    ми просто са с промити мозъци и аз като срещна някой такъв в youtube не го жаля

  18. #43
    Цитирай Първоначално написано от Davitrov
    Kristo, благодаря за много подробните описания на 2-ра страница. Но защо тази омраза към комунизма, толкова силна сякаш на лична основа?!?
    как да не мразя комунизма, като по негова вина в момента България е в това състояние?!

  19. #44
    Македония е Българска!

  20. #45

  21. #46
    Цитирай Първоначално написано от kir40
    http://www.youtube.com/watch?v=oJU0cE4CIZQ
    LocC091bulgaria -ей това съм аз...нарочно влизам всеки ден когато имам време да седна на компа на този линк,за да видя тва македонче какви глупости ще наговори отново...македонците са с мега промити мозъци....лично се надявам да доживея до времето когато ще осъзнаят че са си чисти БЪЛГАРИ....чух че освен "македонския цар" Самуил, Патриархът на българската Литература- Иван Вазов също бил македонец

  22. #47
    Тези в Скопие са с най-промитите мозъци. Извън столицата има много повече хора, които се самоопределят като българи, но според мен ги е страх да го заявят официално. Все пак и при преброявания на населението етнос "българи" не съществува. Така че аз виждам като решение просто от наша страна да защитаваме във всякакви случаи хора, които се смятат за българи там - както Спаска Митрова. Така, след като се съберат достатъчно на брой смели хора, ходът на историята може и да се обърне.
    O, Fortuna! Velut luna statu variabilis...

  23. #48
    Цитирай Първоначално написано от CultureFlash
    Тези в Скопие са с най-промитите мозъци. Извън столицата има много повече хора, които се самоопределят като българи, но според мен ги е страх да го заявят официално. Все пак и при преброявания на населението етнос "българи" не съществува. Така че аз виждам като решение просто от наша страна да защитаваме във всякакви случаи хора, които се смятат за българи там - както Спаска Митрова. Така, след като се съберат достатъчно на брой смели хора, ходът на историята може и да се обърне.
    Така е, в Македония етническото име "Българи" е забранено от държавата! Там може да се говори за македонци, албанци, гърци, сърби, власи, цигани, турци, косовари, ако ще патагонци и марсианци, но не и българи, тази дума е забранена и не се споменава дори! Всяко самоопределяне на някого за българин се преследва от закона, нарича се "национално предателство", въпросния човек започва да бъде съден и дискриминиран, понякога вкарван в затвора както стана с българката Спаска Митрова.

    Сърбо-комунистическите престъпници, които управляват Македония продължават да управляват тази държава и докато е така, българите ще продължават да бъдат забранявани и преследвани от закона както в най-дивите болшевишки времена. Тези НЕ ТРЯБВА да влизат в ЕС при положение, че Македония не започне да се управлява от нормално, некомунистическо и небългарофобско правителство! В противен случай македонизма ще бъде легализиран от Европа- едно гнусно, уродливо отроче на Коминтерна и на концлагера, наречен Сърбия.

  24. #49
    Цитирай Първоначално написано от LudoMlado
    Кво ми говорите бе Македония си е квартал на София направо.
    Има нещо вярно тука...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си