.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 46
  1. #1

    Менструални болки

    Здравейте.Аз съм на 13г.Всеки мецец като ми дойде първия ден се чувствам наистина ужасно-чувствам се подута,отпаднала и дного ме моли.За болките бзимам бусколизин,но мисля,че не помага.
    И вие ли се чувствате така като сте в цикал,и какво да направя за да не ме боли толкова.
    Благодаря предварително

  2. #2
    Аватара на xXxScreamxXx
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там,където най-малко очакваш....
    Мнения
    3 107
    Мммда първия ден и аз съм така .. и си4ки са ми криви и виновни за вси4ко


    В про4ем щом мислиш 4е бусколизина не помага пробвай аулин , те4ен аналгин или спазмалгон ....
    ако и тфа не помофне една бутилка я пълниш с гореща вода и я слагаш на корема тфа помага наистина оба4е до известна степен засилва кръвотеченнието

    If someone waits for you,it doesn't mean that they have nothing to
    do...it just means that nothing else is more important than you... )

  3. #3
    Супер фен Аватара на pandelka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Там ,където никой няма да ме намерии (:
    Мнения
    2 065
    Ми на мен лично нищо ми няма...чуствам се прерасно... (колкото и зле да звучи)..Е разбирасе,случва се да ме боли понякога но това става веднъж на 6 месеца И ако наистина не мога да издържа на болката взимам нюрофен..ии наистина помага опитай
    Не искам този момент някога да свърши,
    където всичко е нищо без теб ( hh ) ..

  4. #4
    Ami i za men Nurofen e re6enieto. Poprincip predi i men super mnogo me bole6e korem i znam kolko e gadno...... Edistvenoto ne6to,koeto vinagi mi e pomagalo e bilo Nurofen. Taka 4e sum po4ti sigurna 4e i pri teb 6te e taka. Opitai!!!

  5. #5
    Супер фен Аватара на ElinoOor
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    2 254
    легни си и се завий през кръста да ти е топличко ако не се махне поне ще намалее болката
    иначе ношпа ми помага на мен
    Kaname senpai <3
    Kpop & Kdrama![Jrock,J-pop,Cpop,Mandopop,Cantopop] <3
    Цитирай Първоначално написано от FapFapINC
    Обичам Елинор :с

  6. #6
    Мен корема не ме боли изобщо, само кръста от време на време ама не много силно. Можеш да взимаш ментови капки ако не искаш хапчета, а и мисля че са природен продукт. Разтварят се 3-4 капки в малко вода.
    skype: plami_didi

  7. #7
    на мен 2 дни преди да ми дойде и 3 дена докато съм в цикъл ми е крив целия свят и вс ме дразни и мн ме боли.За да се почувствам по добре си пускам някаква музика където много обичам и си говоря с момче което мн обичам.Така забравям за болките и се чувствам по добре.има ефект.

  8. #8
    ах като бях млада всичко беше супер ... нямах предменструални болки .. нямах болки и докато бях в цикъл .. но от има няма вече 2 години редовно преди цикъл си ме болят гърдите,стават 2но по-големи и твърди (идеален момент за секс ),а когато ми дойде 1я ден и корема ме боли .. За болката ми помага единствено Нош-па (дано не го спрат от употреба това лекарство!!) .. но в сравнение с приятелки имам направо страхотен цикъл от 4 до 6 дена максимум .. но обикновенно трае 5

  9. #9
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от -4arovnata-
    Мммда първия ден и аз съм така .. и си4ки са ми криви и виновни за вси4ко


    В про4ем щом мислиш 4е бусколизина не помага пробвай аулин , те4ен аналгин или спазмалгон ....
    ако и тфа не помофне една бутилка я пълниш с гореща вода и я слагаш на корема тфа помага наистина оба4е до известна степен засилва кръвотеченнието

    Течният аналгин засилва кървенето!

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  10. #10
    Нурофена е истината. На мен 1 и 2 ден са ми пълен ад и само нурофена ме успокява .

  11. #11
    Повече от фен Аватара на blue_ice
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    459
    Bqh 4ela 4e e normalno 1-viq den da ima bolki v korema i krusta ama posledniq put kat mi doide i be6e napravo neponosimo. Ot aptekata mi dadoha nqkuv no6-pa ama toi ne mi pomogna. Nakraq maika mi mi dade ne6to kat vuzglavnica, pulna s topla voda, slojih q na korema si i do polovin-edin 4as bolkata sprq.

  12. #12
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429

    Re: Менструални болки

    Цитирай Първоначално написано от fenkatakrisi952
    Здравейте.Аз съм на 13г.Всеки мецец като ми дойде първия ден се чувствам наистина ужасно-чувствам се подута,отпаднала и дного ме моли.За болките бзимам бусколизин,но мисля,че не помага.
    И вие ли се чувствате така като сте в цикал,и какво да направя за да не ме боли толкова.
    Благодаря предварително
    истината е в спазмолитиците и никога в аналгетиците при този проблем!

    но преди да стигнете до тях: под лекарски контрол пробвайте с витамин А по схема. в 65% от случаите ретинолът предотвратява манифестацията на ПМС

  13. #13
    Вие сте късметлийки,щом от тези хапчета ви минава.Аз пия един спазмалгон и 2 бусколизина,успиват ме за 2-3 часа и като се събудя поне мога да ходя Иначе не мога да мръдна от леглото,единствено Аолина ме успокоява,но той не е много полезен за съжаление

  14. #14
    Нурофен и нО-шПА са най-добрите за менструални болки

  15. #15
    Аз първия ден не съм толкова зле, обаче всички останали съм труп! Обикновено си взимам бусколизин или ношпа, но бусколизина повече ми помага. Нурофен взимам, когато вече тръгвам да умирам защото той е най-ефикасен, обаче е много силен и не е хубаво много да се ползва(така аз поне знам)

  16. #16
    Мега фен Аватара на Biskfitka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    4 897
    Недей да пиеш аналгин!
    На мен ми минава от Но-шпа.

  17. #17
    аз съм като труп..само парацетамола и аналгина ме съживяват г/д

  18. #18

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    дЖигитАй xD
    Мнения
    198
    попринцип никфи болки не ме мъчат мене (да чукна на дръфффце), но само всички са ми криви и виновни ии само се карам ииии се дразна на всичко и тн...и тва е няколко дни преди да ми дойде а може и по време...само тва са симптомите при мене
    Истината боли,НО това не означава че лъжата лекува..!

  19. #19

    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    [На Метри От Земята]
    Мнения
    2 772
    ношпа
    Просто аз

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от ElinoOor
    легни си и се завий през кръста да ти е топличко ако не се махне поне ще намалее болката
    иначе ношпа ми помага на мен
    +1

  21. #21

    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    Силистра
    Мнения
    131
    Но-шпа прави чудеса И аз съм така споко секи ми е виновен за сичко.
    [..имам родина..]
    [..имам народ..]
    [..имам и вяра..]
    [..имам живот..]
    [..имам надежда..]
    [..имам съдба..]
    [..БЪЛГАРИЯ ДОКАТО УМРА..]

  22. #22
    Супер фен Аватара на shell
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    София
    Мнения
    1 273
    и при мен е така нито ми се седи,нито ми се стои,нищо просто си чувствам като парцал взимам Аулин или Нимезил и ми помагат-другите не ми действат...

  23. #23
    na mene mi pomaga aulin nooshpa spazmalgon nurofen vinagi e taka a i 6te tarpi6 to taka se stava jena

  24. #24

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Бургас ^^
    Мнения
    442
    И при мен е някакъв ужас. Първия ден ми няма нищо, но втория не издържам. Ако не съм на дск си седя у нас и по цял ден се размотавам с шишенце гореща вода. Когато го махна едва стоя на краката си и никакви хапчета не ми помагат.
    Right or wrong,
    I can't hold onto the fear
    that I'm lost without you
    If I can't feel, I'm not mine
    I'm not real

  25. #25

    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    WonderLand
    Мнения
    134
    Болката е често срещана по време на цикъла. Можеш да пиеш ношпа - на мен ми помага. От витамин ц попринцип ти идва по- малко, но не съм сигурна дали ще има ефект при теб. Ако са много остри кажи на родителите си или отиди на лекар.
    So sick of dime divas, fake bitches and masturbating motherfuckers !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си