.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Червени петна...

    ... по краката, по точно на глезените и едно на коляното... точно като ухапване от комар е, появява се изведнъж, червено и сърби, ама разликата е , че онзи ден ми се поду глезена заради сърбежа, а преди като са ме хапали комари нее ставало така.... тоест нямам алергия.. възможно ли е да е развита по късно алергията, на някой друг случвало ли му се е и какво може да е...
    ъм ако може без отговори лекар...

  2. #2
    moje bi si razvila alergiq kum uhapvaniq ot komari,a moje i da ne e bilo komar tova koeto te e uhapalo ,a ne6to drugo.moje i do rastenie da si se doprqla ,koeto e otrovno (kato kazvam otrovno nqmam predvid ne6to naistina seriozno,prosto se polu4ava alergi4na reakciq) moje i nqkoq mu6ica ili bubole4ka.mnogo ot bubole4kite raznasqt zarazi (kakto i komarite) i prosto organizmut ti se e boril sus zarazata.nqma stra6no,ako iz4ezne zna4i ne e ni6to trevojno.moje6 samo da si kupi6 alergozan na krem i da se namaje6 3-4 puti za da ti mine po-burzo. dano sum pomognala... i spox.nqma za kakvo da se trevoji6
    http://vbox7.com/play:8ec3a225
    Живей за мига , но не така , че да се окаже единствен...

  3. #3
    nai dobre idi pri li4nata ti lekarka da ti dade napravlenie za kojen .... ot kdue da nae6 moje i da nee kvoto si misli6 vs e vuzmojno

  4. #4
    moje da e po kusno razvita alergiq men predi 1 mesec me uhapa komar po okoto i mi se zatvori ot podutinata za 1-2 4asa a kato me hapat na krakata i rucete ne e taka ......... nz kvo e moje glezena da ti e po 4ustvitelen

  5. #5
    може да имаш някяква алергия за която не си знаела,така че иди на лекар

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си