.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: Безсъние

  1. #1

    Безсъние

    от може би седмица не мога да заспивам нормално даже и не ми се доспива дори и в 3 часа през нощал
    незнам може би заради нещо като страхът който изпитвам и аз нз точно от какво ме е страхл от някои събития -около мен и около приятели -
    преди си лягах но когато ми се доспи а рано или късно винаги ми се доспиваше а сега лягам си да кажем в 3 защото вече нз какво да правя и тв е пуснат и само се въртя и при всеки шум или нещо такова се ококорвам така да се каже
    вече взех да се притеснявам

    пс :прости исках да споделя

  2. #2
    Мила, познато ми е,вече се замислям дали да не си взема някакви хапчета просто стоя до сутринта и към 5 или 6 ако си легна добре,но понякога с дни не спа и после от умора заспивам на работа.Също рядко ям.
    Ти поне имаш причина а аз незнам защо.

  3. #3

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Шумень
    Мнения
    450
    Бях така тази зима, и накрая отидох на лекар и ми исписаха успокоителни. Направи същото.
    -Къде са хората - попита най-сетне Малкия принц. - Човек се чувства малко самотен тук
    -Човек е самотен и сред хората - отвърна змията.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от CocainCocktail
    Мила, познато ми е,вече се замислям дали да не си взема някакви хапчета просто стоя до сутринта и към 5 или 6 ако си легна добре,но понякога с дни не спа и после от умора заспивам на работа.Също рядко ям.
    Ти поне имаш причина а аз незнам защо.
    ох ами и аз нз дали има точно някаква причина
    но нали ви казвам поне аз така си го обяснявам де че ме е страх просто
    междудругото и аз ям рядко и то 1 път на ден така да се каже ако няма никой около мен -като има някой др с мен може и да хапна повече от 1 път-

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от it_ends_tonight_
    Бях така тази зима, и накрая отидох на лекар и ми исписаха успокоителни. Направи същото.
    при какъв лекар ходи ти ? взе си 1 направление от личния доктор ли ?
    незнам да не да ме помисли доктора за лъда и после нзз
    въобразявам си може би

  6. #6
    аз бях гледала един филм на ужасите и неможах да спя няколко дни и ходих на лекар и ми предписа успокоителни \/

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си