.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Гърдите при цикъл

    еми проблемът е такъв,обикновенно преди цикъл винаги ме болят гърдите и ги осещам по тежки.Сега обаче не е така при последния всичко беше ок.Някой ако може да помогне.Чуствам ги не толкова стегнати както преди



    т.7. Заглавието на темата трябва да бъде описателно.
    MusicIsThekey
    ride and fly!

  2. #2
    moq suvet e da se posuvetva6 s li4niq si lekar

  3. #3
    нормално е преди цикъл да те болят и да ги чувстваш по тежки. при мене също е така
    Like boom, boom, boom
    What I wa-wa-want
    Is what you wa-wa-want...

  4. #4
    vsu6tnost ne se bqh zamislqla no i pri men posledniq put be6e taka

  5. #5
    Predi cikyl, hormonite bu6uvat.. taka 4e e vazmojno da 4yvstva6 gardite si stranni (po-golemi, stegnati ili da bolqt), pri vsqka jena e razli4no, nqkoi gi boli krasta predi cikyl, nqkoi imat silni menstrualni bolki.. e, vapreki tova vazmojno e nqkoi pat da ne boli ili da boli pove4e ot obiknoveno. Spored men ni6to seriozno. Vse pak kato si v banqta si opipvai gardite, i ako usetih ne6to tvardo, ne e na dobre.

    (sry za latinicata)

  6. #6
    Това е съвсем нормално през пубертета хормоните ти бушуват и наистина може да ги чевстваш различно всеки път преди да ти дойде мензисът
    Живей днес,защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде!

  7. #7
    ще подкрепя другите че е от хормоните \/

  8. #8
    Супер фен Аватара на mysterious93
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Bucharest, Romania
    Мнения
    2 015
    abe q 4akaite malko mnogo me oburkahte tq nali kazva 4e po princip gi 4uvstva tejki i q bolqt,no posledniq put ne q e bolqlo ni6to i ve4e ne gi 4uvstva stegnati i tva i bil problema (spored men tva ne e problem..ne e li po hubavo kato ne te bolqt) a si4ki q uspokoqvat 4e bilo normalno da i tejat?ta tq nali to4no tva iska?vie li ne ste razbrali ili az 4eta mejdu redovete


    Cruel Intentions

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си