.
Отговор в тема
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 52
  1. #26

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    190
    Не дърпай дявола за опашката !

  2. #27
    Пък на нашия покрив гларусите 'спят' и си мътят поколението и за капак малките врещят по цял ден.
    ...и аз съм на последния етаж

    А това за кукумявките са дрън-дрън. Не се самонавивай за глупости.
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  3. #28
    къдли, де да го знам, ние бяхме на квартира, и тоя олигофрен ми се обажда от някаква барака, пълна с кокошки и други простотии...аз как да го търся в тъмното точно този а ако го убия, кой после ще оправя горките кокошчици
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  4. #29
    Благодаря на всички, че се отзовахте, малко се поуспокоих Да, наистина е кукумявка, поразпитах и други хора от блока я чуват, но казват , че не била на покрива, а по дърветата някъде ... тази сутрин пак я чух и се стреснах за малко ама после си викам "тва са глупости" и съм заспала пак явно лошите сънища не са заради птичката, а в съновниците пишеше , че да сънуваш смърт на познат е на хубаво макар че никога вече не искам да сънувам баба ми мъртва, баща ми с отрязана глава и сестра ми удавена

    Hold, hold me for a while ... I know this won't last forever ... So hold, hold me tonight
    before the morning takes you away ...

  5. #30
    Мега фен Аватара на Spider4eto
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    3 035
    Цитирай Първоначално написано от ATAKABG
    като стана дума за сънища - скоро не ми се е случвало,но преди ми се случваше редовно,малко след като заспя,сякаш пропадам в няква пропаст за секунда,ама толквоа рязко и реално става,че чак се събуждам и не съм паднал от леглото примерно или да съм си изтърколил краката,а е толкова реално... и ми се е случвало доста пъти. говорил съм с приятели,на които и на тях се е случвало... сигурно си има някво обяснение,знам ли...
    и на мене тва често ми се случва, ам в съня ми все едно се спускам по много стръмна пързалка, и усещането е същото като спускането на Кулата(от софия ленд) и е некво мн странно, често ми се случва, нз кво озн обаче

  6. #31
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    Застреляй кукумявката!
    Затвори се в стерилна камера на дъното на океана, спаси се от предстоящата 3та световна война и от всички кукумявки. И се надявай да живееш вечно. Но преди това прочети поверията за морските обитатели, примерно дали пък няма да умре баба ти, ако се залепи морска звезда на илюминатора ти.....

    Give me your best shot motherfucker!

  7. #32
    На която тераса каца - на нея ще има смърт или болест...

    Щом не е кацнала на твоята - споко
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  8. #33
    Цитирай Първоначално написано от fire_of_satan
    Застреляй кукумявката!
    Затвори се в стерилна камера на дъното на океана, спаси се от предстоящата 3та световна война и от всички кукумявки. И се надявай да живееш вечно. Но преди това прочети поверията за морските обитатели, примерно дали пък няма да умре баба ти, ако се залепи морска звезда на илюминатора ти.....
    ахахаха, някой се е завърнал ^^
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  9. #34
    Супер фен Аватара на _donna_
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 669
    Ееей,човешкото съзнание как се самоизяжда.
    И какви глупости ни насаждат с остарелите си притчи дъртите.

    Веднъж като минавахме по тъмно през Борисова и се филмирахме с някаква много странна птичка,че е скърцането на люлка,на която седи труп на малко момиче.

    Или като обикаляхме из Ловеч посред нощ и изведнъж адските крясъци - пискливи и протяжни.И си представяхме,че е жена обсебена от демони,която иска да се хвърли от най-високата скала.

    Изобщо ..купон пада с тия птички.
    Коварни същества са си.Няма да се плашиш.Повечето накрая стават на супа.

  10. #35
    Да чуеш кукувица е на смърт.

  11. #36
    Супер фен Аватара на _donna_
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 669
    ^
    Сега вече всичко е ясно.

  12. #37
    Аватара на draki4ka
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    ~ПреД~ТебБб~
    Мнения
    402
    Цитирай Първоначално написано от Mirelchetoo14
    Глупости, аз пък знам, че кукумявка да чуеш е на пари. Като бях малка винаги, когато чуехме кукумявка с тати той ми даваше по 2 лв. Дали пък не ги обичам кукумявките а
    по въпроса зависи как го зн ти ако си го втълпява6 пове4е и о6те пове4е ти си го набива6 във ума и по този начин 4ака6 най нео4акваното
    а между др богомолката е на пари и преди няколко дена имаше на пердето у нас и даже нз от каде е дошла беше стра6но и отвратително богии
    ВинаГи ПиТаЙ "Чичко Google"

  13. #38
    Цитирай Първоначално написано от dark_sw
    Да чуеш кукувица е на смърт.
    3 lives left, then.
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  14. #39

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    в мазето ;dd
    Мнения
    1 544
    спокойно бее чула си няква тъпа птица и ше се мреее ае съвземи сее и не мисли за това ... като я чуеш я напсувай едно хубаво

  15. #40
    Съвпаденията довеждат до поверия и митове.

  16. #41
    Цитирай Първоначално написано от SWASTICA
    Съвпаденията довеждат до поверия и митове.
    .. а понякога са просто измислица .. като тази за дядо Торбалан,на които сме вярвали като малки ( е,мен ме плашеха с Алф,ама това е друг въпрос ).
    Неотдавна гълъб кацна на терасата ни и успях да го хвана. Мислех,че е някакъв знак и търсих в google.bg какво може да значи. Познайте какво стана - нищо. Така,че спокойно. Това са небивалици и самовтълпения.

  17. #42
    Значи по вашата малоумна логика, птичките да спрат да живеят и да чуруликат, само защото носели лошо ли?
    Хей, вчера една сова ме чу как дишам, дали ще и донеса лош късмет?

  18. #43
    И аз съм така.Само ако чуя кукумявка и изтръпвам,направо замръзвам.После се само притеснявам.Но май е истина това,че като чуеш кукумявка умира някой от блока или от къщата,защото доста пъти съм чувала наоколо,и последната година много хора умряха от квартала.

  19. #44
    пф БОЖЕ! Зимаш една пушка, две сачми у главата и си готова
    пък на баба ти мн здраве и пожелай от мене и я обичай-да не застрелям и тебе и кукумявката

  20. #45
    И при мен е така на покрива на съседния блок има кукумявка, която почва да мяка от 5 часа вечерта виждал съм я с бинокъл и е една малка, те са застрашени не ги убивайте, свържете се с защитниците на птици, те ще я преместят където и е мястото в гората и това са глупости на смърт е кукумявка и петел вечер ако пеят на смърт, въпреки че и баба ми казва че ако видиш кукумявка само че ако видиш, "Домашна кукумявка" да е на прозореца на стаята, човека вътре ще си отива към Свети Петър, и така стана доло в съседите в къщата имаше кукумявка голяма една бяло-рижава и кукумявчише едно бявно и тягостно и всичките измряха в тая къща защото спяха в 1 стая точно на перваза беше, къщата още е белюдна а кукумявката я няма, даже ведъж ме погледна с едни големи жълти очи и се насрах, бях 2-3 клас само гледаш в тъмното мрак и изведнъж 2 жълти очи, ама ви казвам сигурно 500-600 метра имаше от прозореца и къщата и се виждаха всеедно бяха на 5 метра

  21. #46

    Smile

    Това за кукумявката незнам колко е вярно но на една моя приятелка до нейната къща е пяла кукумявка един месец и после една баба починала.. днес пак чух.. и много се стреснах но вече се успокоих .. За това кукумявката си намира място и почва да пее.. това предрича смърт.. ако сте стар или сте болни от тежка болест тогава може да се страхувате .. Знам сега че то пак това си е страшно но може да не се отнася за вас..

  22. #47

    Smile

    Това за кукумявката незнам колко е вярно но на една моя приятелка до нейната къща е пяла кукумявка един месец и после една баба починала.. днес пак чух.. и много се стреснах но вече се успокоих .. За това кукумявката си намира място и почва да пее.. това предрича смърт.. ако сте стар или сте болни от тежка болест тогава може да се страхувате .. Знам сега че то пак това си е страшно но може да не се отнася за вас..

  23. #48
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm Виж мнението
    ебаси пича, ти си направила състоянийце ^^

    да го беше водила нощем из някакви гори - тамън ще чуеш повече, а и бухалите може да ги извъртиш за 3 кинта парчето :Р
    Олее, какви глупости дрънкаш!
    Умря от смях с тоз бухал за 3 кинта!

  24. #49
    AlexxMarinovaa
    Guest
    znae6 li kakwo ReBeL i na na6iq blok ima kukumqwka no znae6 li tq si e snesla gnezdo i ima malki , parwo wij dali ima malki ako ima zna4i e na kasmet, a ako nqma naistina nqkoi 6te umre ,no znae6 li kak da q progoni6 hwarlq6 par4e hlqb i kazwa6 wzemi si kasmeta i si warwi po patq sled towa nqma da q ima

  25. #50
    в петък видях една калинка .. сега дали ще умра ?? Айде стига глупости

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си