.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1

    Блокиране на телефонен номер да ти звъни?Моля помогнете ;(

    Здравейте!
    Още сега ще помоля модератор/администратор, да премести темата ми ако не е за тук. Не можах да намеря правилният раздел, и реших да я постна тук.
    Проблемът е, че преди 2-3 седмици скъсах с едно момче, защото го видях да се целува с едно момиче. Та, той започна да ми звъни по телефона посред нощ, да ми пише смс-и колко много ме обича и т.н
    В момента имам приятел, на който държа.
    Телефона ми е LG COOKIE KP 500..Бих искала да забрана на този човек да ми звъни, но не мога да намеря опцията.. На глобул съм.. Някой да знае за такава опция на този телефон?

  2. #2
    Повече от фен Аватара на SemperArdens
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    472
    говори с оператора. за тва са сложени там тия хора, да им обясниш какъв е проблема, има ли такава опция на телефона ти, ако не е от телефона, какви други алтернативи имаш и прочие. шанса някой тук да има същия телефон и да е забранявал номер е минимален.
    I am free of all prejudice. I hate everyone equally.

  3. #3
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Обади се на оператор да блокират номера.
    Не съм сигурна, че телефоните имат такива опции.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Somewhere In The Middle Of Nowhere
    Мнения
    642
    Няма да направят нищо.Ходила съм в офиси точно по тая причина...Е казаха ми `Ами нищо не можем да направим това не е нещо сериозно`.В краен случай си смени номера (:


  5. #5
    Това се прави с опция на телефона или с програма на телефона.
    А с call barring от менюто на телефона или с код може да ограничиш всички входящи обаждания и смс-и, но не само от определен номер.

  6. #6
    Можеш да ограничиш обажданията от даден номер, ако имаш черна листа (при указателя). На мен казаха, че след като нямам такава листа не могат да помогнат и ако много ме тормозят да подам оплакване в полицията.

  7. #7
    Слагаш си телефона в група. Правиш тази група да не звъни.

    -----------------------

    Тук има нещо, но не го знам дали работи и е чисто от вируси.

    http://mobilenumberlocator.i/downloa...-LG_KG195.html

  8. #8
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    а да не правя нова тема, как да си скрия номера (като звъня да изписва Личен Номер)? Телефона ми е нокиа 6303i ако има значение.
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  9. #9
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    За предплатена карта или договор иде реч?

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  10. #10
    ^
    Това вече няма значение.

    Цитирай Първоначално написано от bloodyF
    а да не правя нова тема, как да си скрия номера (като звъня да изписва Личен Номер)? Телефона ми е нокиа 6303i ако има значение.
    От менютата на телефона - send caller ID.
    А ако е за отделното обаждане, слагаш #31# преди номера. Примерно #31#087.......
    Може така да си го вкараш в указателя и така винаги към този номер ще си скрита.

  11. #11
    Значи скриването на номера става само ако си на сметка по следния начин:

    #31#номер

    например:

    #31#0878123242


  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от penetration
    Значи скриването на номера става само ако си на сметка
    Не е вярно.

  13. #13
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от penetration
    Значи скриването на номера става само ако си на сметка по следния начин:
    #31#номер
    например:
    #31#0878123242
    Тц. Когато се наложи да го крия, ползвам менюто на телефона. Никакви подобни кодове и простотии, които да помня.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  14. #14
    Аз си имам един отделен запис CLIR prefix и вътре ми е това #31# и като го забравя, си го поглеждам и го виждам.

  15. #15
    Голям фен Аватара на BlueKnife
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    615
    Цитирай Първоначално написано от Ag
    Няма да направят нищо.Ходила съм в офиси точно по тая причина...Е казаха ми `Ами нищо не можем да направим това не е нещо сериозно`.В краен случай си смени номера (:
    мда, най-много да те посъветват да подадеш жалба в полицията..
    the sky is the limit.

  16. #16
    Аз също съм на Глобул,телефона ми е марка LG.Според мен трябва или да говориш с оператора,или да намериш ,,Забрана на разговорите,, (Намира се в ,,Настройки разговор,, ) ...
    Някои хора никога не се променят!
    Te amo mi vida.



    Dulce Maria ♥

  17. #17
    Мога да ти кажа как да си спреш всички входящи СМС-и от всички номера, а разговорите - не. Или обратно.

  18. #18
    Супер фен Аватара на againstyou
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Несебър ;]
    Мнения
    1 374
    Напсувай го.

  19. #19
    vas60
    Guest

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pippalovic.prophoneblacklist

    Цитирай Първоначално написано от sunshine3214 Виж мнението
    Здравейте!
    Още сега ще помоля модератор/администратор, да премести темата ми ако не е за тук. Не можах да намеря правилният раздел, и реших да я постна тук.
    Проблемът е, че преди 2-3 седмици скъсах с едно момче, защото го видях да се целува с едно момиче. Та, той започна да ми звъни по телефона посред нощ, да ми пише смс-и колко много ме обича и т.н
    В момента имам приятел, на който държа.
    Телефона ми е LG COOKIE KP 500..Бих искала да забрана на този човек да ми звъни, но не мога да намеря опцията.. На глобул съм.. Някой да знае за такава опция на този телефон?
    лесно е влез в google play магазина и напиши ,, <черен списък> или ето по точно https://play.google.com/store/apps/d...phoneblacklist

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си