.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22
  1. #1
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255

    Какво мислите, мили дами?

    Сега, докато се гледах в огледалото и се възхищавах на красотата си ( ) в очите ми се нави това, че съм със светлокестенява коса (с тенденция да бъде мнго светлоруса) и черни вежди. Та... говорих с козметичката си. Тя каза ако искам да си боядисам веждите със същата боя, с която си боядисвам и косата. Въпрос: Дали да го правя или да не го правя? Прекалено ли ще е смешно да имам черни вежди на фона на русата ми коса?

  2. #2
    Супер фен Аватара на TheGirlNextDoor
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    `Soмэewhэrэ...
    Мнения
    2 619
    ..ама те веждите растът ли растът....ти неможеш да насмогнеш да баядисваш ...на мен не ми е смешно светла коса и черни вежди,ама си е мое мнение...всеки си има вкус
    това което ме боли най-много е,че бях толкова близо...
    имах толкова много да ти кажа...и гледах как си отиваш..

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от `noтhИng...
    ..ама те веждите растът ли растът....ти неможеш да насмогнеш да баядисваш ...на мен не ми е смешно светла коса и черни вежди,ама си е мое мнение...всеки си има вкус
    Съгласна съм.Само ще си усложниш живота,ако почнеш да ги боядисваш
    Аз също не го на,ирам за лошо да си с руса коса и тъмни вежди
    Понякога поставяш стени около себе си
    не за да отблъснеш хората,
    а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие.

  4. #4
    Е,ако не бият супер много на очи,няма смисъл.

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    959
    по-добре недей-от боядисването опадат веждите

  6. #6

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    57
    Много зависи от това как изглеждаш. Виж, ако веждите ти са като на арабин примерно...едва ли ще е хубава гледка. Ако са хубаво оформени и ти отиват, не е нужно да ги боядисваш.

  7. #7
    Голям фен Аватара на mistake
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Наоколо
    Мнения
    557
    Има много готини руси мацки , с тъмни вежди.
    "...но все не мога да обясня добре.И дори да можех, не зная дали би ми се искало."
    Дж.Селинджър

  8. #8
    Аватара на GaBiIi__
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    blg
    Мнения
    1 157
    Цитирай Първоначално написано от Native
    Много зависи от това как изглеждаш. Виж, ако веждите ти са като на арабин примерно...едва ли ще е хубава гледка. Ако са хубаво оформени и ти отиват, не е нужно да ги боядисваш.
    +

  9. #9
    Тя трябва фризьорката да ти изруси веждите, не ти сама
    The music is loud
    The kids are so young
    All over the world
    They wanna have fun
    The music is so loud
    It drowns out the talk
    All over the world
    Just give us more rokk

  10. #10
    повярвай руса коса и черни вежди е много грозно (поне според мен) Придава един строг вид на лицето и абе въобще не ми доапада. И все пак ако решиш да си изрусиш и веждите при фризъор задължително, а не сама у къщи
    Fuck you You fucking Fuckers

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    515
    Руса коса с черни вежди изобщо не ми допада.Изразено доста мило.

    AMAN!

  12. #12
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Днес видях едно момиче, което беше с много черни вежди и наиситна изглеждаше ужасно, защото и лицето й беше светло, но пък ние не знаем ти как изглеждаш. Дай снимка и ще ти кажем
    Ама според мен не е много подфодящо и да са чак колкото е косата ти, а по-скоро една идея по-тъмни. На една приятелка така съвсем й изчезнаха и остана като без вежди.

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от LaPeNcEto0o
    Руса коса с черни вежди изобщо не ми допада.Изразено доста мило.

  14. #14
    Супер фен Аватара на Vikitooo
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Here
    Мнения
    1 170
    Ми аз като по-малка бях с много светла коса, а веждите ми са леко, тъмно кестеняв цвят..Нямаше оплаквания, но за черни вежди с руса коса..ммм не ми звучи добре.
    ♥ ♥ ♥

  15. #15
    Супер фен Аватара на BrokenInnocence
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    1 328
    Тъмни вежди и светла коса са една от възможно най- ужасните комбинации... един леопардов потник ти трябва и си готова за пласиране на сцената на Пайнер. Така и така даваш пари за боя, нищо няма да ти стане да мацнеш и веждите, като ще правиш нещо поне да е като хората.
    No man for any considerable period can wear one face to himself and another to the multitude, without finally getting bewildered as to which may be the true.

  16. #16
    Веждите попринцип трябва да са един тон по-светъл от косата за естетичен изглед.

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от LaPeNcEto0o
    Руса коса с черни вежди изобщо не ми допада.Изразено доста мило.
    +100

  18. #18
    Аватара на ElisaDay
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    [Градът, който никога не спИ]
    Мнения
    1 566
    На мен също не ми харесва, но пък ако започнеш да ги боядисваш .. доста начесто ще трябва да е , защотот растат прекалено бързо.Но пък може да ги изтъниш и цветът няма да бъде много наситено черно
    It is not the movements that make a dance beautiful, it is the emotions that inspired the movements that make it beautiful!

  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    464
    УУУ сещам се за едно момиче което беше с руса коса и адски гъсти ама черни,черни вежди и това че ги беше оскубала тънки не ги правеха по-незабележими

  20. #20
    Голям фен Аватара на o0ps
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    874
    Аз ли се бъркам нещо, или където не се скубят веждите не растат? А иначе където ги скубе тя няма нужда да ги боядисва.
    А иначе цвета трябва да е малко по-тъмен (1-2 тона) от косата. Козметичката ми искаше да боядисва веждите на сестра ми, тъй като тя е със светла коса по принцип и веждите й въобще не си личали... Добре че не успя да я убеди де, че наистина е грозно черни вежди на руса коса.

  21. #21
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Ами на мен лицето ми е тъмничко, съжалявам, че нямам актуална снимка със сегашната ми коса, мургава съм си, още се чудя какво да правя.

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    464
    Нз може да ги изсветлиш с кислородна вода ли ,нз...само давам още едно предложение..за др. не се сещам...ама на опаковката на боята пише,при някои де да не се боядисват и вежди,ама щом като ти е казал фризьор

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си