.

Виж резултатите на анкетата: Къде има по-хубави дрехи?

Гласували
18. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Пловдив

    12 66,67%
  • Бургас

    6 33,33%
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1

    Дрехи - Пловдив или Бургас?

    Здравейте Аз съм от Сливен и другия месец ще си търся дрехи за училище.Въпроса ми е къде според вас има хубави дрехи в Пловдив или Бургас и ако можете да ми препоръчате някой магазин ще съм ви благодарна

  2. #2

  3. #3
    Голям фен Аватара на taamara
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    885
    Стара Загора

  4. #4
    plovdiv-ima pove4e magazini prosto..nai hubav spored men e terranova shtoto ima sqkvi stilove i razmeri

  5. #5
    Аватара на elinceto_1992
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    пловдив
    Мнения
    17
    Бе мен ако питаш навсякъде има идентични неща .Ама нали съм пловдивчанка ще кажа Пловдив Според мен ако знаеш кво точно търсиш ще си го намериш в който и град да си .

  6. #6
    Az ne sam hodila vav Burgas no onzi den bqh vav Plovdiv i moga da ti kaja 4e tam ima ujasno mnogo magazini!I az ot tam si napazaruvah za u4ili6te!Ima dosta markovi magazini no ima i no evtini4ki i ne6tata sa super qki!!Ima golqm izbor!!!A za obuvki da ne ti govorq-ima tolkova mn magazini!!!!!Az ti prepora4vam Plovdiv!!!!Nqma da sajalqva6 naistina!!!!!

    P.S A i sa6to zabravih da kaja 4e sega ima po4eti na vseki magazin razprodajba!!!!Uspeh4eta!

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от ell_ownz
    plovdiv-ima pove4e magazini prosto..nai hubav spored men e terranova shtoto ima sqkvi stilove i razmeri

    Пхахаха ...

    Към авторката : Само недей в Терановата да ходиш , парцал до парцал , боклук до боклук .. ХУбаво е , ама да се обличаш за училище оттам е резил и половина ...

    По темата: За Пловдив съм , има много магазини + това аз обожавам Пловдив затова че ..Иначе не се съмнявам и че във Бургас има много дрешки и магазини .. Лично аз , много рядко си зимам от Пловдив , защото колкото и магазина да има много рядко си харесвам .. Но Пловдив - Завинаги !!! .. Като магазин няма да ти препоръчвам , защото не знам какъв стил имаш , обаче ти препоръчвам центъра (главната) и Халите , Капана и т.н

    П.С - Несъм от Пловдив , но когато ходя там , местата които посещавам са тези ^^^

    ♫ Beautiful.. ♫
    Ако ти дам душата си, дали ще ме забравиш ти.
    Ако ти дам сърцето си дали ще ми повярваш ти,
    че те обичам както никой друг,
    искам те, искам да си тук!
    Не спира да боли, живота ми това си ти,
    сърцето ти е лед, да дишам мога само с теб.
    Не спира да боли, живота ми това си ти,
    сърцето ти е лед да дишам мога само с теб.

  8. #8
    Еми аз съм от Бургас и съм ходила и в Пловдив и честно казано не ми хареса особенно...Магазините на които попаднах аз бяха адски скъпи,а същите парцалки ги има в Бургас на по-ниски цени.
    Магазините бяха претъпкани,не можеш спокойно да премериш някоя дреха..Е това е моето мнение вече ти прецени
    И наистина в Теранова недей ходи.Верно има хубави неща,но при едно пране и вече не прилича на дреха
    А ако решиш да идваш към Бургас има много хубави магазини,но като вляза в Melody трудно излизам.. Така че ти го препоръчвам него.На Attraction също не е лош,в UB Jeans също има хубави работи.

  9. #9
    ами зависи кво търсиш,ако търсиш яки дрехи в Бургас няма много.Ако търсиш някви фешънски простотии ела в Бургас...живея в Бургас...обаче с тия магазини големи проблеми,навсякъде има едни и същи лъскави гадни неща.
    Стремеж е да се опиваш да си по-добър от най-добрите.И да знаеш,че най-доброто не е достатъчно.Да правиш неща,които друг не е дръзнал да стори...И не според стандартите на останалите.Стремежът не е да следваш,а да водиш...

  10. #10
    Аватара на Izzy_
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    624
    В София. :P

  11. #11
    Аватара на nefchi_bs
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    In the middle of Nowhere
    Мнения
    2 184
    Охххх...Тоя Бургас е бахти смотания град по цял ден обикалям магазините и немога да си намеря нещо което ми харесва или си харесам нещо и после се оказва,че всички момичета от даскалото сме с едни и същи блузи...Във всеки магазин има едни и същи неща с различни цени...Незнам как е положението в Пловдив,но гласувах за него защото се надявам поне там да има нещо...
    Imagine smoking weed in the streets without ... cops ..

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    690
    Дупница

  13. #13
    И тука в Сливен всички имат едни и същи дрехи и ми писна затова исках от някой по-близък град и се колебая.Аз също съм останала с впечатление ,че в Пловдив има много по-яки дрехи,но реших,че може някой друг,който е по-запознат да си каже мнението

  14. #14
    preporuchvam ti Plovdiv , ne sum ot tam , no samo tam si kupuvam dreshki...magazin ne moga da ti predloja (makar che gi znam pochti vsichki ) zashtoto ne znam v kakuv stil se oblichash...a za obuvki ima golqm izbor...prekaleno golqm bih kazala...a i dobri ceni lesno se namirat kakto na dreshkite , taka i na obuvkite...tui che bqgai v Plovdiv nqma da sujalqvash
    aidi uspefchita

  15. #15
    Аватара на ElisaDay
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    [Градът, който никога не спИ]
    Мнения
    1 566
    Велико Търново
    It is not the movements that make a dance beautiful, it is the emotions that inspired the movements that make it beautiful!

  16. #16
    Аз пък тръгна ли по магазините в Бургас, си пожелавам да бях спечелила от тотото-толкова много неща си харесвам...Абе определено яки магазини има и няма да останеш разочарована.Но Пловдив е по-голям град, с повече магазини(е, така или иначе едва ли ще можеш да ги обходиш всички).Тъй като в двата града има магазини на еднакви марки, съответно има и еднакви колекции.Но пък в Пловдив има и марки, които в Бургас ги няма.Ето това е сравнителна характеристика-ако имаш много време и си от тези, които предпочитат мноооого избор, тогава Пловдив, ако искаш да приключиш за 3-4 часа и пак да си доволна-Бургас.
    Аз съм от Бургас, но често ходя и в Пловдив, така че имам поглед върху нещата.

  17. #17
    Голям фен Аватара на moonbeam
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Dreamland
    Мнения
    630
    Цитирай Първоначално написано от Elisa`Day
    Велико Търново
    дааа...във ВТ има готини магазинчета, миналата година след кандидатстудентския имаше яка шопинг терапiя :P
    иначе в Пловдив има готини магазини, обиколи Форум'а в жк. Тракия, Гранд'а, преди или след него също има търговски център, който така и не помня как се казваше, центъра...Халите...все ще намериш каквото ти трябва
    П.П. ако ще си купуваш нещо от Terranova не очаквай да го носиш повече от 3/4 пъти, след 2/3 прането всичко от размер L преминава в XXL

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от LoCo^GiRL
    Цитирай Първоначално написано от Elisa`Day
    Велико Търново
    дааа...във ВТ има готини магазинчета, миналата година след кандидатстудентския имаше яка шопинг терапiя :P
    иначе в Пловдив има готини магазини, обиколи Форум'а в жк. Тракия, Гранд'а, преди или след него също има търговски център, който така и не помня как се казваше, центъра...Халите...все ще намериш каквото ти трябва
    П.П. ако ще си купуваш нещо от Terranova не очаквай да го носиш повече от 3/4 пъти, след 2/3 прането всичко от размер L преминава в XXL
    мерси много за съвета

  19. #19
    Аватара на zabludenata
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    211
    Я не се излагай...виж тука целия форум си пазарува дрехи втора ръка.Кво ти пука, помизерствай като тях.Кво ше се разкарваш до Пловдив или Бургас?!хахахахахахахахах

  20. #20
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    464
    Аз съм за Пловдив в Бургас само веднъж съм ходила и не можах мн мн да огледам ,но в пловдив има мн магазини ама мн магазини цял ден останах без крака и обходих само една част от града а и има всякакви стилове има май и метъл шопове и скейтарски и всякакви др. стига да имаш добър екскурзовод а квото ти трябва ще го намериш..попринцип някои готини магазини са в много забутани улички

  21. #21
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    464
    Като се поче от Форум Тракия ,халите,мол Екселсиор,ул. Иван Вазов-улицата на обувките, до Тримонциум има 2 мола-май,подлезите,ама всичките подлези нв пловдив са в магазини за дрехи ,центъра,Илиенци-ама не като софийското Илиенци ами подобно и то на нещо като голям голям магазин..попринцип то каквото го има в Халите на центъра го има и в Илиенци ама с пъти по-малко лева,Теранова,Пешеходния мост..ама не се сещам точно за името(след малката главна)..общо взето представи си колко мн магазини и колко мн дрехииииии

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си