.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    Маска за коса с ТРИВИТАМИНОЛ

    Здравейте !!! Искам да ви поитам някой използвал ли е тази маска за коса с ТРИВИТАМИНОЛ??? действа ли???? аз днес я използвах за паржи пат и действително косата сега след като се изкъпах е по-мека....Моля дайте си мнението за тази маска :

    Съставки:
    2 супени лъжици тривитаминол (продава се във ветеринарните аптеки);
    1 супена лъжица мас (обезсолена и разтопена);
    1 супена лъжица алкохол (ракия,водка,ром,коняк...);
    1 супена лъжица оцет;
    2-3 капки газ (не се слага на изрусена коса)
    По желание може да се добави: Жълтък (много полезен и много улеснява измиването на маската), кисело мляко, мед (много подходящ за суха и изтощена коса)

  2. #2
    da maskata e mn gotina oba4e az slagam 1 lajica travitaminol....

  3. #3
    na men trivitaminola ne mi deistva mng samo 4e kosata mi se omazniava i ne e su6to po-meka :[

  4. #4
    kato se napravi tazi maska s trivitaminol kolko vreme se sedi s neq?

  5. #5
    Супер фен Аватара на lDoLLl
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    1 019
    Аз ползвах тривитаминола само месец и вече забелязах резултата ( сега правя почивка, защото имаме режим на топлата вода )

    Има ефект, определено. ПОНЕ 2 часа е желателно да стоиш с маската. Колкото повече, толкова по-добре.

    Ако не ти се занимава да правиш маската, може да смесиш тривитаминола с бадемово масло (примерно) и да втриеш в корените.
    You got to work hard
    For your dreams to come true
    Got to keep the flame alive...

  6. #6
    И аз съм много доволна от маската и определено има ефект. Само че аз вместо мас ползвам бадемово масло и не слагам газ
    ...НаПеРеНо ВъРвя, ДуПеТо ВъРтЯ...Но.. Не Си МиСлИ чЕ КрАкАтА сИ нА 2 БеЗ 10 зА тЕбЕ щЕ ДъРжА...

  7. #7
    дннес я правих..пък да видим резултата

    само не ми е ясно колко често може да се прави ?

  8. #8
    Супер фен Аватара на lDoLLl
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    1 019
    мии...1-2 пъти седмично, но не повече

    Я да питам... вие за колко пари го взимате Тривитаминола? Аз досега само веднъж от едно място съм купувала (10лв.) ама ми се стори много, та затова питам вас
    You got to work hard
    For your dreams to come true
    Got to keep the flame alive...

  9. #9
    Голям фен Аватара на stelit0
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    884
    за 6,50 ама май и тва е скъпо другите по 4лв. ама аз го взвх от единствената ветеринарна аптека която знам.

  10. #10
    ^аз си го взимам за 5 всеки път...
    And when your fears subside..and shadows still remain..We still can find a way.. because nothin' lasts forever

  11. #11
    Аз я ползвах 1 месец и бях много доволна.Скоро пак ще я почвам.Само,че аз слагам тривитаминол,кисело мляко,мед и бадемово масло.

  12. #12
    И оцет,забравих да допълня.

  13. #13
    a maskata samo v korenite li se vtriva ili po cqlata kosa, i sled kato se napravi maska se izplakva nali?

  14. #14
    Аватара на fykla
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    муретоо
    Мнения
    37
    Цитирай Първоначално написано от pebbles6
    a maskata samo v korenite li se vtriva ili po cqlata kosa, i sled kato se napravi maska se izplakva nali?
    Маже се цялата коса.
    Желателно е да стоиш с маската поне два часа и след това се отмива.
    ло'Ф'каш ме а??..хмм не е взаимно

    Цитирай Първоначално написано от lolichkazdro4oholichka
    брат ми ме премаза цялата с колелото по погрешка...

  15. #15
    Аз не се занимавам с никакви маски и така си го втривам в корените тривитаминола и седа 6 часа и се мия

  16. #16

  17. #17
    Реших и аз да я пробвам тази маска.Кажете ми само става ли преди къпане да си я направя,да стоя 2-3 часа и после да я отмия и съответно да се изкъпя.Как си я правите вие?На чиста коса или е без значение? И кои са основните задължителни съставки,които трябва да се слагат непременно за да има ефект?
    Няма неизпълнени мечти - има изоставени желания!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си