.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25
  1. #1
    Фен Аватара на turboPantofka
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Sofiq
    Мнения
    133

    Палитра със сенки за очи

    Здравейте, та искам да попитам къде в София мога да намеря такaва палитрa,сенките да са ярки и да са към 10-20 броя, но да не са много скъпи т.е. до към 15-20 лева.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Paramour
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна ^.^
    Мнения
    3 105
    Магазин за козметика?
    Някакви по-големи вериги магазини за всякакви козметични продукти?
    МОМИЧЕ!
    So I try to hold onto a time when nothing mattered
    And I can't explain what happened
    And I can't erase the things that I've done
    No I can't

  3. #3
    Фен Аватара на turboPantofka
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Sofiq
    Мнения
    133
    Да, ясно, че ще е в някоя козметика ,но аз имах предвид някоя точно определна ако знае някои, защото съм ходила в такива магазини, но не съм намирала

  4. #4
    Супер фен Аватара на RainbowGirl
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 419
    http://www.coastalscents.com/cfwebst...ategory_id=122 Тези са хубави, обаче не са от най - евтините. Иначе от ибей можеш да си поръчаш каквито искаш, ама не можеш да си сигурна дали ще са качествени.
    I'm still here bitches and i know everything !!!

    Тери.. <33 ♥

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    майна таууун :)
    Мнения
    343
    Един съвет от мен- личен опит. В сайта на аукро.бг си поръчай палитрата от 120 цвята. Повечето са с включени пощенски с наложен платеж. Струва 35-40, но няма да съжаляваш определено!

  6. #6
    Супер фен Аватара на divacheee
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    ...
    Мнения
    1 357
    Цитирай Първоначално написано от maini4ka_sladka
    Един съвет от мен- личен опит. В сайта на аукро.бг си поръчай палитрата от 120 цвята. Повечето са с включени пощенски с наложен платеж. Струва 35-40, но няма да съжаляваш определено!

    Защо всеки пазарува от аукро.. като нещата са от и-бей, а в и-бей са в пъти по-евтини ..

  7. #7
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Във ДМ навярно може да има!

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    майна таууун :)
    Мнения
    343
    Цитирай Първоначално написано от divacheee
    Цитирай Първоначално написано от maini4ka_sladka
    Един съвет от мен- личен опит. В сайта на аукро.бг си поръчай палитрата от 120 цвята. Повечето са с включени пощенски с наложен платеж. Струва 35-40, но няма да съжаляваш определено!

    Защо всеки пазарува от аукро.. като нещата са от и-бей, а в и-бей са в пъти по-евтини ..
    Защото нямам Пей пал, както и защото нещата идват при мен за 1 ден.. Достатъчен аргумент ли е???

  9. #9
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Цитирай Първоначално написано от maini4ka_sladka
    Цитирай Първоначално написано от divacheee
    Цитирай Първоначално написано от maini4ka_sladka
    Един съвет от мен- личен опит. В сайта на аукро.бг си поръчай палитрата от 120 цвята. Повечето са с включени пощенски с наложен платеж. Струва 35-40, но няма да съжаляваш определено!

    Защо всеки пазарува от аукро.. като нещата са от и-бей, а в и-бей са в пъти по-евтини ..
    Защото нямам Пей пал, както и защото нещата идват при мен за 1 ден.. Достатъчен аргумент ли е???
    Палитрата с 120 цвята е ужасна една приятелка си я купи от АУКРО и точно след 2 часа като си сложи сенки,те изчезват...не се лъжете да си ги купувате...
    От Ebay е много по-добре (излиза по-евтино а и пристигат за мах 1 sed.)

  10. #10
    Супер фен Аватара на divacheee
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    ...
    Мнения
    1 357
    Цитирай Първоначално написано от maini4ka_sladka
    Защото нямам Пей пал, както и защото нещата идват при мен за 1 ден.. Достатъчен аргумент ли е???
    Регистрацията в PаyPаl става точно за 5 минути

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    майна таууун :)
    Мнения
    343
    Цитирай Първоначално написано от divacheee
    Цитирай Първоначално написано от maini4ka_sladka
    Защото нямам Пей пал, както и защото нещата идват при мен за 1 ден.. Достатъчен аргумент ли е???
    Регистрацията в PаyPаl става точно за 5 минути
    А на мен като ми поиска извлечение от банката за последната транзакция, която ти дърпат за около евро и нещо... Мислиш ли че е много весело и имам безкрайно време за разкарване. Когато бях в Америка си имах Пей пал, но в България всичко трябва да е по сложната процедура. А до въпроса с издръжливостта на сенките- то и на руби роуз след 5-тата минута се събират, но с база за сенки и тези на руби и тези от 120 цвята издържат много часове. Личен опит. Гримирала съм и за сватба със 120-те цвята- не е мръднал грима.

  12. #12
    Наскоро и аз се зарибих по тия сенки предлагащи се в аукро.Последно хубави ли са?Наситени ли са цветовете и струват ли си парите?Пратете линк към сайта на и-бей,че не мога да го намеря,а искам и там да разгледам.
    Няма неизпълнени мечти - има изоставени желания!

  13. #13
    Супер фен Аватара на DisturbiaV
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    1 402
    в ибей можеш да намериш 120 цвята палитра за 17лв след като бюджета ти е да кажем 15 и ще имаш много цветове,а в продавалник продават същите палитри като най-ниската ценя видях,че е 24лв...Да наситени са си и са хубави.Естествено има и ментета...

  14. #14
    Нещо не мога да се регистрирам както трябва в ибей.Иска ми да напиша един код,който ми пращат на имейла,но след като го въведа не го приема. Иначе видях,че има същите сенки като аукро и са много евтини,но се плаща с дебитна карта.
    Няма неизпълнени мечти - има изоставени желания!

  15. #15
    Оуу тези палитри са просто толкова цигански.
    Не виждам смисъл да се правиш на клоун, а като се вземат от тях само няколко нюанса могат да се ползват и то така излиза, че по-добре да идеш и да си вземеш само тях отколкото палитра с още 100 цвята и да използваш 10, а да си заплатил всички, но както и да е всеки сам си знае.
    Преди мене момичетата ти бяха казали сайтове, аз продавалника го харесвам именно защото е български, знаеш, че до 2 дена ти е дошла поръчката - плащаш си я (5лв)и евентуално, ако нещо не ти харесва имаш опция да върнеш палитрата (с договаряне). Това е. Не знам какво са се вкопчили в този ePay някой хора. Аз имам 2 приятелки, които си поръчаха от там, супер сложната работа беше и накрая половината бяха счупени, заради хилядите колометри разстояние. И с доставката им излезна толкова колкото да си ги поръчат от български сайт.

    ♫ Beautiful.. ♫
    Ако ти дам душата си, дали ще ме забравиш ти.
    Ако ти дам сърцето си дали ще ми повярваш ти,
    че те обичам както никой друг,
    искам те, искам да си тук!
    Не спира да боли, живота ми това си ти,
    сърцето ти е лед, да дишам мога само с теб.
    Не спира да боли, живота ми това си ти,
    сърцето ти е лед да дишам мога само с теб.

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    майна таууун :)
    Мнения
    343
    Цитирай Първоначално написано от sladkish_14
    Оуу тези палитри са просто толкова цигански.
    Не виждам смисъл да се правиш на клоун, а като се вземат от тях само няколко нюанса могат да се ползват и то така излиза, че по-добре да идеш и да си вземеш само тях отколкото палитра с още 100 цвята и да използваш 10, а да си заплатил всички, но както и да е всеки сам си знае.
    Преди мене момичетата ти бяха казали сайтове, аз продавалника го харесвам именно защото е български, знаеш, че до 2 дена ти е дошла поръчката - плащаш си я (5лв)и евентуално, ако нещо не ти харесва имаш опция да върнеш палитрата (с договаряне). Това е. Не знам какво са се вкопчили в този ePay някой хора. Аз имам 2 приятелки, които си поръчаха от там, супер сложната работа беше и накрая половината бяха счупени, заради хилядите колометри разстояние. И с доставката им излезна толкова колкото да си ги поръчат от български сайт.
    Цигански са за тези, които не знаят как да ги използват. Имам палитрата от 120 цвята, както и топлата палитра от 88 цвята и смея да твърдя, че няма цвят, който да не съм използвала в подходящия случай! Чувството, че каквото и да облечеш, ще имаш възможност да му направиш комплимент с един красив грим е незаменимо! То не е казано, че всички цветове трябва наведнъж да си ги сложиш! Много крайни коментари, без реална основа. И по темата- едната ми палитра е от аукро, а другата от продавалника. Има едно момиче Мими 86, която е адски коректна и прави отстъпки при следващи покупки, както и за еконт, ако не се лъжа. Препоръчвам я горещо

  17. #17
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    maini4ka_sladka
    може ли да ми дадеш профила на Мими 86 в продавалника?!

  18. #18

  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    майна таууун :)
    Мнения
    343
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    maini4ka_sladka
    може ли да ми дадеш профила на Мими 86 в продавалника?!
    Като гледам отдолу момичето е дало. Наистина има страхотни предложения и прави отстъпки! Препоръчвам я!

  20. #20
    Повече от фен Аватара на VikitoRia
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    415

    My life is every moment of my life. It is not a culmination of the past.

  21. #21
    Супер фен Аватара на DisturbiaV
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    1 402
    в продавалник най-евтината оферта за 120 цвята е 29лв,а вече има и някакви 168 цвята за 30лв.
    линкове
    http://prodavalnik.com/profesionalna...-ochi-i2298914
    http://prodavalnik.com/profesionalna...-ochi-i2329871

  22. #22
    maini4ka_sladka, изобщо не ме интересува ти как се гримираш и дали си използваш цялата палитра. Все ми е тая, на мене не ми харесва и толкоз. Смятам, че е циганско и точка. Мое лично мнение. Ако ти се гримираш добре, да не ти казвам аз какви резили виждам ежедневно. Дала съм си мнението на момичето, не съм искала да се влияе от него, споделила съм й от къде може да си ги вземе и край на темата. Не ме цитирай.

    ♫ Beautiful.. ♫
    Ако ти дам душата си, дали ще ме забравиш ти.
    Ако ти дам сърцето си дали ще ми повярваш ти,
    че те обичам както никой друг,
    искам те, искам да си тук!
    Не спира да боли, живота ми това си ти,
    сърцето ти е лед, да дишам мога само с теб.
    Не спира да боли, живота ми това си ти,
    сърцето ти е лед да дишам мога само с теб.

  23. #23
    Повече от фен Аватара на mine
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    420
    Извинявам се на авторката, но искам да попитам нещо за този български сайт "Продавалник"


    Как се плаща.. с карта ли или може и на място ?
    Американски форум - Питаш и ти отговарят
    Руски форум - Питаш и теб те питат
    Български форум - Питаш и ти обясняват колко си тъп

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от mine
    Извинявам се на авторката, но искам да попитам нещо за този български сайт "Продавалник"


    Как се плаща.. с карта ли или може и на място ?
    НЕ-плаща се на куриерската фирма, с която ти го изпращат или по пощенски запис.Зависи от това как се разбереш с продавача.

    sladkish_14 и maini4ka_sladka благодаря ви много за мненията-няма нужда да се карате.Особено полезно ми беше мнението на sladkish_14 тей като ми повлия доста и сега няма да си поръчам палитра от и-бей,а от продавалника,защото се страхувам и моите сенки да не се начупят докато дойдат при мен. А иначе с останала част от мнението и аз не съм съгласна,защото с повече цветове мога да експериментирам и да си правя оригинален и качествен грим.А и както каза maini4ka_sladka спокойно мога да облека нещо без да се притеснявам,че нямам подходящ грим за него.Но всеки си има мнение и има право да го изкаже. Още веднъж благодаря и на двете за мненията.
    Няма неизпълнени мечти - има изоставени желания!

  25. #25
    Супер фен Аватара на DisturbiaV
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    1 402
    ами пишеш на човека,които го предлага и се оговаряте.Повечето пращат с наложен платеж по Еконт за сметка на купувача(като ако е до офис плащаш 3.50,но все пак зависи и от наложеният) Има и друг вариан с пощите,но малко хора го използват.Лично предаване може да стане само,ако сте си от един и същи град.Натискаш на "Съобщение" и виж кой е удачният вариант.НЕ пращай предварително пари на хора с 0 или мъничко положителни оценки или с отрицателни

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си