.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 27
  1. #1

    обеца на носа

    такам..вече реших да си пробия обеца на носа и не ме е страх от болката, но ми е интересно просто долу-горе за кво става въпрос... направете ми някво сравнение с тва на ухото, щото аз само там имам и не изпитвах никаква болка.. друготео, което е някой може ли да ми каже долу горе цената каква е? мерси предварително

  2. #2

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    plovdiv
    Мнения
    47
    Така мен не ме боля ... е имаше няква болка но не е кои знае какво ... :P пробих се за 5 лв и бях една седмица с медецинска обица после си купих нормална .... тва е :P
    .. : LuBovtA E aD pOd NebetO : ..

  3. #3
    мерси а трябва ли да я сваляш обецата от време на време както на ушите за дезинфекция? предполагам, че да ..но все пак да питам

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от desity_1936
    Така мен не ме боля ... е имаше няква болка но не е кои знае какво ... :P пробих се за 5 лв и бях една седмица с медецинска обица после си купих нормална .... тва е :P
    ти сериозно ли??? 5 лв за пиърс на носа кой знае при ква козметичка си се дупчила...ужас. Не мога да си представя мед. обица на носа, как си изтърпяла с това винтче. Мале герой голям си
    Към автора на темата: Пробиването на нос в студио за пиърсинг е около 30 лв с абокат и обеца от титан или мед.стомана. За грижите трябва да питаш в студиото, там всичко ще ти обяснят. Болката не е голяма и е за кратко. В никакъв случай не давай на кухи козметички да ти пробият нослето с пистолят. Това е възможно най-голямата глупост, която можеш да си сториш на организма.

  5. #5
    задължително в студио!!!никакви козметици!!!има опасност от клинична смърт ако не се пробие на правилното място
    заната е около 30 лв

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Katrina
    задължително в студио!!!никакви козметици!!!има опасност от клинична смърт ако не се пробие на правилното място
    заната е около 30 лв
    WTH ?? Клинична смърт ?! Би ли поразяснила малко,че ми стана интересно?
    { Георги the one ♥ }
    ...........run MF run ;]

  7. #7
    buttertoast за съжаление не мога да дам повече инфо(каза ми го един пиърсър докато си говорихме за лекари и козметици които пробиват само и само да спечелят някой лев, дори ми показва снимки на лошо направени обички, но аз нямам за да ви покажа ) ако се направи при пиърсър няма опасност, все пак той си разбира от работата

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Katrina
    buttertoast за съжаление не мога да дам повече инфо(каза ми го един пиърсър докато си говорихме за лекари и козметици които пробиват само и само да спечелят някой лев, дори ми показва снимки на лошо направени обички, но аз нямам за да ви покажа ) ако се направи при пиърсър няма опасност, все пак той си разбира от работата
    Ахъм.Благодаря все пак :}
    { Георги the one ♥ }
    ...........run MF run ;]

  9. #9
    Аватара на InnchetO
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    На слънцето :>
    Мнения
    1 767
    Аз си го направих при достатъчно кфалифицирана козметичка . Беше 12лв. и не боля особено . Е да , имаше болка , но не за умиране . После си чувстваш носа едно такова странно .. Та и на мен ми я пробиха с пистолет и не е кой знае какво .. вие какво направихте се едно с пистолет ако те пробият умираш .. проби ме с пистолет и после директно си сложих сребъната обичка която си бях купила от бижутерията някъде към седмица-две не трбва да вадиш обицата и трябва да промиваш по три пъти на ден след това аз от мое мнение ти препоръчвам от време на време да я вадиш за да не зарастне в дупката понеже е много гадно ... та това е което мога да ти кажа успех

    ии btw да знаеш , че стъпиш ли в студиото ще се панираш малко

  10. #10
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Завиждам на хората с обица на носа... Мен не ме е страх, проблемът е, че носа е възможно най-кофти нещото в тялото ми и за това няма смисъл от пиърсинг там.

  11. #11
    Супер фен Аватара на WaterLilly
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    2 716
    Аз никога не бих го направила, защото точно обратно на някои, които са писали в темата, мен много ме е страх от болката! Освен това в училище имахме едно момиче със сребърна обеца на носа и на мен винаги ми е изглеждала като брадавица или пъпка. Иначе нямам почти нищо против обеците на носа, ама само да не са халки, че заприличваш на бик с тях!

  12. #12
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    От сърце ми се моля да не се пробивате при козметички..
    Пиърсинга не е шега работа, затова, щом искате нещо, отделете необходимите парични средства, отидете в студио и така поне ще сте сигурни и за здравето си
    Аз си продупчих нослето преди година и половина Излезе ми около 30-35 лв заедно с медицинската обица. Пробиването на носа се прави с абокат, с пистолет хич НЕ е хубаво
    Мен не ме боля, сложи някакво обезболяващо, но каза, че то няма ефект, но го слага ей така за проткола дет` се вика Голям пич беше този, който ме дупчи Седях около месец с медицинската, после си накупих други сребърни и от неръждаема стомана..
    Не съм си махала сегашната обичка от .. Коледа някъде, сигурно е зараснала леко, но.. като ми хрумне да я сменям, тогава ще мисля как ще я махам Защото при всяко махане и слагане ми се възпалява нослето (понеже обичката завършва с топче и бая игра пада, докато я махна и сложа .. )
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  13. #13
    Напълно сте прави,че с пистолет изобщо не е хубаво да се пробива носа,НО има различни видове пистолети смисъл.. Напълно безопасно е да те пробият с пистолет предназначен специално за нос. Мене с такъв ме пробиха и се съгласих,защото има огромна разлика между този вид пистолет и обикновен пистолет за дупчене на уши. Точно тези пистолети за нос сега се вкарват в БГ и може би затова всеки който чуе за пистолет веднага е против и си мисли че става въпрос за тези пистолети най-обикновените..

  14. #14
    Абе добре бе а тея ,които имате обици на носа като имате сополи как си ги махате от носа бе ?! Винаги ми е било интересно Тая обица не ви ли пречи? ;p

  15. #15

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Sofiq
    Мнения
    453
    Аэ не съм си правила на носа,но преди време сестра ми си направи.
    Тя попринцип е много страхлива и я беше страх от болката,но каэа,че иэобщо не я е боляло. ;]
    И да си кажа,че хич не ми харесват обеците на носа.
    But all the miles that separate,
    They disappear now when I’m dreaming of your face.

  16. #16

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    София
    Мнения
    771
    Цитирай Първоначално написано от _siNNer_
    Абе добре бе а тея ,които имате обици на носа като имате сополи как си ги махате от носа бе ?! Винаги ми е било интересно Тая обица не ви ли пречи? ;p
    да бе и аз тфа се чудих.Сиг си подсмърчат и траят..

  17. #17
    Голям фен Аватара на Slashy
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    552
    Цитирай Първоначално написано от pussycat_doll_nicole
    Иначе нямам почти нищо против обеците на носа, ама само да не са халки, че заприличваш на бик с тях!
    аз па много харесвам халките и като порасна оше малко ше се продупча

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от InnchetO`bE
    Аз си го направих при достатъчно кфалифицирана козметичка

    "кфалифицирана" козметичка ..

  19. #19
    На мен ми пробиха носа в четвъртък..Беше с пистолет и болеше много малко...Споко не е кой знае какво..


  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от Dundy
    Цитирай Първоначално написано от _siNNer_
    Абе добре бе а тея ,които имате обици на носа като имате сополи как си ги махате от носа бе ?! Винаги ми е било интересно Тая обица не ви ли пречи? ;p
    да бе и аз тфа се чудих.Сиг си подсмърчат и траят..
    Изобщо не ми пречи.Все едно нямам нищо...само дето тряя се почиства с клечка за уши, защото....


  21. #21
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    327
    Пфф много сте зле,само плашите хората..От пробиване на носа можеш да умреш от клинична смърт ти нормален ли си .Дупката на носа върху хрощял така че няма опасност Поне аз така смятам .Днес се ходих при козметичка и ми проби дупчицата с пистолет,Пък и познавам доста момичета където ходят там да с е пробиват така че няма опасност.А ако случаино нещо ти стане то ти ще си виновен,защото не си спазвал нужната хигиена
    ~•Inlסּwэ wIth yסּu •~·

  22. #22
    хахахахаха awe ei .. wii maloumni li ste ?! KLINICHNA SMYRT ,,, hahxhahxa .. male 0mg !! .. e ko i az imam i s pistolet pri kozmetichka i ko stana .. nqma mi absolutno nishto .. nedeite da panirwate momicheto.


    a kum neq : ne moje da se srawni s towa na yxoto , mnogo po - bolezneno e . no si zasalujawa i e za kratko wreme

  23. #23
    А аз да питам за колко време може да зарасне дупката и примерно , ако се махне обицата дали ще се личи дупката ??

  24. #24
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    зависи колко време е носена обецата

    In the future everyone will be famous for 15 minutes...

  25. #25
    Za bolkata si e endividyalno..neznam dali e mn mn losho pri kozmetichka no az 1 pyt si probih nosa s abokat i ne me e sram da si kaja che me bolq ujasno mnogo sega vtoriq pyt si q napravih pri kozmetichka ne boli tolkova zashtoto vliza s obicata (az si q dyrjah bez vinta) pone taka si go obesnqvam az sled sedmica si kupyh zltna pochistih q i si q slojih i do sega sym si dobre

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си