.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    Аватара на sexy_baby_originale
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    .::.:Светът на любовта:.::.
    Мнения
    626

    Кола маска.

    Здравейте.
    Става въпрос за кола маската.Принципно аз си епилирам краката с епилатор,обаче ми омръзна и реших да пробвам с нещо друго и това нещо е колата маска.Иска ми се по-опитните от вас да ми предложат някоя хубавка марка,която да не дразни кожата.
    Обичам всеки твой стен и как остава отпечатък вътре в мен!

  2. #2
    Супер фен Аватара на TheGirlNextDoor
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    `Soмэewhэrэ...
    Мнения
    2 619
    Цитирай Първоначално написано от BаllFace
    Според мен топла кола маска Jankar ще ти свърши чудесна работа.Има я в аптеките.Затопля се и се нанася върху желаната област и с парче плат се залепва и се дърпа рязко на другата страна.

    това което ме боли най-много е,че бях толкова близо...
    имах толкова много да ти кажа...и гледах как си отиваш..

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    na edno mqsto
    Мнения
    1 273
    за да не отварям нова тема...понеже и аз искам да опитам с кола маска..не ме е страх от болката..но искам на триъгълника. С каква кола маска е най-подходящо? знам,4е е най-добре на козметик,ама... предполагам,4е и сама мога да си оформя триъгълника с кола маска,но каква? топла,студена,пластири
    Света е любов,а тя е създадена,за да прави щастлив само един човек..А този човек е най-добрия на света...той е ...

  4. #4

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    в СъРцЕтО нА СлЪнЧо
    Мнения
    289
    Jankar ili Cara
    Жена с вид на хамелеон и характер на питбул!!!

    BE SURE YOUR SIN WILL FIND YOU OUT!!!

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    na edno mqsto
    Мнения
    1 273
    Цитирай Първоначално написано от snike
    Jankar ili Cara

    джанкар или кара??? ти ме уби 4ове4е недей!
    ебаваш се! сериозно ли говориш ???алеее не съм вярвала,4е тази ве4ер мога да про4ета такава глупост....
    Света е любов,а тя е създадена,за да прави щастлив само един човек..А този човек е най-добрия на света...той е ...

  6. #6
    Е, кво им е на сара/джанкар? Ако си от кекавите, най-много да се освиниш, ама то и лентичките цапат. На по чувствителни места и синки можеш да си оставиш. Ходете на козметик. Става бързо, без мазане и нерви. Последното важи основно за триъгълника.
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от BаllFace
    Според мен топла кола маска Jankar ще ти свърши чудесна работа.Има я в аптеките.Затопля се и се нанася върху желаната област и с парче плат се залепва и се дърпа рязко на другата страна.
    Къде са ти мнениятаааааааа

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    863
    Ами трябва да си сръчна в ръцете Опитай с тази която ти препоръчаха на Jankar,евтина е и качествена.Аз с нея си махам мустака Така де,то си е мъхче,даже вече и не расте нищо там,ама аз продължавам да скубя.Не се зачервява кожата след това,само е малко лепкаво

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    na edno mqsto
    Мнения
    1 273
    Цитирай Първоначално написано от пор
    Е, кво им е на сара/джанкар? Ако си от кекавите, най-много да се освиниш, ама то и лентичките цапат. На по чувствителни места и синки можеш да си оставиш. Ходете на козметик. Става бързо, без мазане и нерви. Последното важи основно за триъгълника.
    разбира се,4е си зависи от маисторството на правенето,но въпроса ми беше,4е...ох още ми е смешно като 4ета
    джанкар сара
    джанкар кара
    е едно!! т.е джанкар не е разли4но от сара,а сара е просто студената кола маска
    затова ми стана смешно 4е каза джанкар или сара..което е тъпоооо и мн смешно
    Света е любов,а тя е създадена,за да прави щастлив само един човек..А този човек е най-добрия на света...той е ...

  10. #10

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    в СъРцЕтО нА СлЪнЧо
    Мнения
    289
    naprotiv CARA ima i topla kola maska
    Жена с вид на хамелеон и характер на питбул!!!

    BE SURE YOUR SIN WILL FIND YOU OUT!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си