.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Препоръчано писмо ;(

    zdr, iskam da popitam kakva e razlikata mejdu preporu4ano pismo i pismo s obratna razpiska? W petyk minalata sedmica bqh izpratila pismo i mi dadoha belejka, na koqto pi6e "preporu4ano pismo", no dnes e nedelq i o6te ne sam polu4ila nikakwo izwestie ozna4ava li tova 4e moeto pismo ne ebilo dostaveno????? ako e taka 6te se grumna, za6otot pismoto mi e mnogo vajno

  2. #2
    Ами аз мисля, че е едно и също, но не съм на 100% сигурна Писмото се е забавило, защото когато е препоръчано се дава лично на получателя.... Ако той не го е приел, то и известието ще закъснее... Иначе, за да си спокойна, отиди в пощата заедно с бележката, която са ти дали когато си пуснала писмото (ако я пазиш, разбира се) и попитай какво е станало Успех!

  3. #3
    Не всяко пропоръчано писмо е с обратна разписка.Препоръчанописмо пристига за 1 ден.Сигурна съм с в това, защото съм пращала писмо до населено място на 300км от моя град и за 1 ден беше там.

  4. #4
    mersi mnogo, o6te utre 6te otida v po6tata da proverq kakvo e stanalo...

  5. #5
    Мисля че препоръчано писмо е да се достави на ръка на получателя- тоест да не се остави в пощенската кутия, но подателят не получава разписка дали е получено писмото.

    cherry*kiss

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си