.
Отговор в тема
Страница 3 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 101
  1. #51
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    твоето легло=)
    Мнения
    1 191
    Леле какжи крайни мнения! По прицип фон дьо тена няма как да нажреди на кожатаяако се използва правилно.Също така е смешо да се твърди,че койата се оправя от него-в краина сметка пъпките си остават,за целта има други продукти.

  2. #52
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam kyDetO Sym veChno vLubenA
    Мнения
    3 852
    Ako ima pypki ili neshta, koito ne haresva i iska da prikrie zashto da ne si sloji fon dio ten. V taq vyzrast se poqvqvat anomaliite vyv vynshnia vid.

  3. #53
    Емиии..виж, ако й трябва, ако има много пъпки, черни точки, къв е проблема да си купи..Аз лично познавам момичета на 11-12 години..да не кажа 10 си купуват..еми..ся имат ли нужда нямат ли, слагат си тва е факт..Всеки си избира как да си живее живота, ама според мен, ако има много пъпки да си взима, мисля, че те са от пубертета, ще изчезнат и край с фон дьо тен-а ..ама ако си има попринцип и са много ..
    youu'll bee sorry that i'm not aroundd ..

  4. #54
    s edna duma PIKLI... blagodarq... (bow)
    Щурей на воля - сега те има [!]...Направи всиЧко онова,което някога ти е минавало преЗ главата--сега те Има!Води се от Чувствата и емоциите,не се подвеждай от разУма.НАслади се на Всяка капЧица живоТ!

  5. #55
    Повече от фен Аватара на blue_ice
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    459
    Естествено, че е нормално 14-годишните да ходят с фон дио тен. Аз съм на 14 в момента и не мисля че съм малка за грим, пък и на 13-14 се влиза в пубертета и почват да се появяват всякви пъпки по лицето. Аз за щастие нямам за сега ама се замислете колко е гадно цялото ти лице да е в пъпки. Е но е тъпо когато някои хора си слагат на цялото лице 2 кг фон дио тен за нищо

  6. #56
    ^Това, което си написала, няма много смисъл. Уж няма нужда да си слагаш фон дьо тен без нищо, а ти нямаш пъпки и си слагаш фон дьо тен... Тоест, си слагаш без да има причина...
    виждаш ли изпод тежкия си грим на кукла
    поне- делниците чакащи зад стъклените отпечатъци
    с протегнати стъпала
    и шалове
    обсипани с ориенталски фалшиви монети.

  7. #57
    На 14 с фон дьо тен, на 40 с бръчки.

  8. #58
    Цитирай Първоначално написано от dark_sw
    На 14 с фон дьо тен, на 40 с бръчки.

    +1 даже и по -рано бръчките

  9. #59
    Аватара на angellove
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    във филма, заедно със саундтрака
    Мнения
    248
    Еми зависи според мен какво са й причините. Ако си търси ФДТ заради другите "куклички" дето само се чудят как да се направят на 16-17 годишни - не й трябва. Виж ако я притеснява кожата й тва е друга работа. Пъпчиците няма да се заличат особено много, освен ако не са миниатюрни. Повече би й помогнало за изравняване на тена на лицето, ако има зачервявания по лицето. Но все пак е важно да си вземе нещо наистина качествено и с цвят близък до тена на кожата й.
    There's only two types of people in the world:
    the ones that entertain and the ones that observe.
    Well baby I'm a put-on-a-show kinda girl.
    Dont like the backseat-gotta be first!

  10. #60

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    При БЕЗСМЪРТНИТЕ ;]
    Мнения
    500
    Ми нормално си е. Обаче има някои (от моя клас и не само) които просто прекаляват. От 20км си личи, че са с фон дьо тен.
    Aliena vitia in oculis habemus a tergo nostra sunt

  11. #61

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    blagoevgrad
    Мнения
    102
    аз съм на 14 и си слагам..... добър фондютен и си перкам :Д хахаха
    sha lq lq lq lq lql lq lq lq

    http://www.impulse.bg/user/elli4ka

  12. #62
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam kyDetO Sym veChno vLubenA
    Мнения
    3 852
    Цитирай Първоначално написано от albb
    Цитирай Първоначално написано от dark_sw
    На 14 с фон дьо тен, на 40 с бръчки.

    +1 даже и по -рано бръчките
    Brychki ot fon dio ten ne moje da se poqvqt. Fon dio tenite, koito proizvejdat v momenta sa s takova kachestvo, che pomagat na kojata i q predpazvat, a ne i vredqt.

  13. #63
    според мен си е нормално...... аз имам но си слагам само когат ми излзязат някои противни пъпки, за да ги прикрия.Нз ..се си мисля че фон дьо тена може да запушва порите или да се получават бръчки....
    I am the dream
    You are the dreamer !!

  14. #64

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Шумень
    Мнения
    450
    Фон дьо тена само вреди. Имате пъпка? Ок, ама кат сложите вон дьо тен да я прикирете ще ви се напълянтя порите и ще ви излязат още две. Ще сложите пак за да прикирете вече трите пъпки и ще почнат така да избиват повече и повече. А и тва състарява и уморява кожата преждевременно. Никога не съм слагала такованещо и никога няма да сложа. Против съм да се лъскат с 3 пласта грим.
    -Къде са хората - попита най-сетне Малкия принц. - Човек се чувства малко самотен тук
    -Човек е самотен и сред хората - отвърна змията.

  15. #65
    Аватара на CaribbeanGirl
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Казанлък
    Мнения
    392
    Аз не мисля, че е нормално...още някво лапе /извинявай за думата, не искам да я обиждам/ и с фон-дьо тен...ами тя на 17 може да иска да се ожени или направо да роди...аз съм на 17 и още не съм използвала фон-дьо тен...няма нищо по-хубаво от естествената красота и аз съм на този принцип, но тва не означава, че не трябва да се решете, да си правите прически или пък да се бръснете...ако има някъв проблем с кожата е ок, но според мен тя иска да си купува, за да се прави на 'гЪзаркЪ' (puke)
    Човек разбира какво е имал едва, когато го загуби !!!

  16. #66
    На 14 съм,ползвам фдт пудра и руж.Не по много,но ползвам.И ми отиват.Има една граница която не бива да се прекрачва.Иначе не виждам нищо лошо на 14 с фдт.

  17. #67
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    1 761
    Не използват нищо натурално, а си запушват порите излишно!

  18. #68
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    1 761
    Цитирай Първоначално написано от Марияяя
    На 14 съм,ползвам фдт пудра и руж.Не по много,но ползвам.И ми отиват.Има една граница която не бива да се прекрачва.Иначе не виждам нищо лошо на 14 с фдт.
    И на ревю ли ходиш?!

  19. #69
    Аватара на LadyCarameL
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Добрич :o)
    Мнения
    734
    И кво !? Не ползвам фон дьо тен,но ползвам коректор.Никой не обича да ходи пъпчасал и да го зяпат..Бръчки се появявали!?ПХАХАХАХАХАХ Бойе Бойе.. Моля компетентните да замълчат!Това че някой си слага с тонове(както и грим) това не значи,че всяко момиче е така!А и до автора на поста 'С една дума бикли (бов)' Миличкааа,гледаш ли какво пишеш!?Влез в час!

  20. #70
    ами аз съм на 14 и си слагам фдт защото имам белег на лицето, иначе не бих си слагала, но като нямам избор какво да направя?

  21. #71
    Цитирай Първоначално написано от harabelka
    ами аз съм на 14 и си слагам фдт защото имам белег на лицето, иначе не бих си слагала, но като нямам избор какво да направя?
    Ти имаш напълно основателна причина да слагаш фон дьо тен Но тези,които го ползват ,за да прикрият акнето не мога да разбера защо го правят като е много по-добре да премахнат акнето вместо да го прикриват!

  22. #72
    Аватара на CaribbeanGirl
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Казанлък
    Мнения
    392
    albb подкрепям те на 100 000% !!!!!
    Човек разбира какво е имал едва, когато го загуби !!!

  23. #73
    Цитирай Първоначално написано от karibskata_gotina
    Аз не мисля, че е нормално...още някво лапе /извинявай за думата, не искам да я обиждам/ и с фон-дьо тен...ами тя на 17 може да иска да се ожени или направо да роди...аз съм на 17 и още не съм използвала фон-дьо тен...няма нищо по-хубаво от естествената красота и аз съм на този принцип, но тва не означава, че не трябва да се решете, да си правите прически или пък да се бръснете...ако има няк'ъв проблем с кожата е ок, но според мен тя иска да си купува, за да се прави на 'гЪзаркЪ' (puke)
    Ааайде стига сте се правили и вие на толкова "праведни". Грима (или точно фон-дьо тена) пък не е такъв грях и човек, който използва не може да се определи като лапе и "гЪзаркЪ" само по тази причина. Смешно е момиче на 14(и не само... и дърти жени са смешни понякога), което не си е поставило добре и не е избрало подходящ за тена си фон-дьо тен.
    Акнето не се маха като с вълшебна пръчка.. купуваш няк'во лекарство, което ти маха пъпките за 10 дни и готово.. Да, ама не! Всички имат различни кожи, различен живот (смисъл, че може да е от нещо, което приемаш; стрес..)... да се установи причината и да се намери подходящо лекарство не е толкова лесно особено с тия "добри" специалисти. Аз лично като си сложа фон-дьо тен в/у някоя пъпка нито се влошава, нито подобрява (то не му е работа да я оправя де). Но то и марката е от значение, пък и си има за чувствителна, суха кожа и т.н.
    Обаче мое лично (е те и други го споделят) мнение е, че ако нямаш нужда не трябва да си слагаш. Но за да имаш нужда не е задължително да имаш акне... Може да е белег, груба кожа, неравномерен тен.

  24. #74
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam kyDetO Sym veChno vLubenA
    Мнения
    3 852
    Цитирай Първоначално написано от albb
    Цитирай Първоначално написано от harabelka
    ами аз съм на 14 и си слагам фдт защото имам белег на лицето, иначе не бих си слагала, но като нямам избор какво да направя?
    Ти имаш напълно основателна причина да слагаш фон дьо тен Но тези,които го ползват ,за да прикрият акнето не мога да разбера защо го правят като е много по-добре да премахнат акнето вместо да го прикриват!
    A dokato go premahvat da si hodqt s cherveni lica s beli pypki. A tova premahvane moje da prodalji s godini. Ne govori gluposti molq ti se. Edno momiche trqbva da ima samochuvstvie kato izleze navyn i da e s visoko vdignata glava, da se chuvstva dobre i krasiva. Fon dio tena nqma kak da ti zapushi porite, toi ne e maska, koqto zalepvash, kojata moje da disha, kogato si s fon dio ten, osven tova fon dio tena q predpazva ot vynshnite nepriatni vliqniq!

  25. #75
    Цитирай Първоначално написано от karibskata_gotina
    според мен тя иска да си купува, за да се прави на 'гЪзаркЪ' (puke)
    И аз така мисля.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си