.
Отговор в тема
Страница 4 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 101
  1. #76
    Цитирай Първоначално написано от Nadelina
    Цитирай Първоначално написано от albb
    Цитирай Първоначално написано от harabelka
    ами аз съм на 14 и си слагам фдт защото имам белег на лицето, иначе не бих си слагала, но като нямам избор какво да направя?
    Ти имаш напълно основателна причина да слагаш фон дьо тен Но тези,които го ползват ,за да прикрият акнето не мога да разбера защо го правят като е много по-добре да премахнат акнето вместо да го прикриват!
    A dokato go premahvat da si hodqt s cherveni lica s beli pypki. A tova premahvane moje da prodalji s godini. Ne govori gluposti molq ti se. Edno momiche trqbva da ima samochuvstvie kato izleze navyn i da e s visoko vdignata glava, da se chuvstva dobre i krasiva. Fon dio tena nqma kak da ti zapushi porite, toi ne e maska, koqto zalepvash, kojata moje da disha, kogato si s fon dio ten, osven tova fon dio tena q predpazva ot vynshnite nepriatni vliqniq!


    100% съм сагласна
    Love is a feeling
    Give it when I want it
    cause Im on fire
    Quench my desire
    Give it when I want it

  2. #77
    i mi e mn tapo kogato nqkoi glupachki si mislqt he si slagam samo ot "gazariq"

  3. #78
    be az imam priqtelki ot 12 godi6ni... macat i ne ebaaa razbira6 li dan ti puka

  4. #79
    Аз си слагам фон дю тен само за дискотека или за някоя среща....
    ГрЕшКиТе На МъЖкИ Пу*кИ нЕ пРоЩаВаМ...

  5. #80
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    1 761
    Цитирай Първоначално написано от albb
    Цитирай Първоначално написано от harabelka
    ами аз съм на 14 и си слагам фдт защото имам белег на лицето, иначе не бих си слагала, но като нямам избор какво да направя?
    Ти имаш напълно основателна причина да слагаш фон дьо тен Но тези,които го ползват ,за да прикрият акнето не мога да разбера защо го правят като е много по-добре да премахнат акнето вместо да го прикриват!

    Да, бе, на мен ми е смешно като видя някво лапенце, 5-6 клас с фдт. Хем не знае как да го разнесе по лицето и седи като....

  6. #81
    Цитирай Първоначално написано от Bloodlust
    Големи дерматолози се извъдихте: имала акне - да маца фдт. Ами като има акне да го третира. Медицинска козметика, процедури, не да замазва проблемната си кожа и така да влошава нещата. Някой спомена за антибактериална пудра/коректор. Това наистина е много по-подходящо за проблема кожа. А ако го прави за гъзарията (както се предполага, че е при едно 14 годишно момиченце) то нека се загрозява/състарява. Като стане на 30 ще мяза на 50 годишна и тогава дори фдт-ът няма да може да я спаси.
    Но когато обичаш някого пусни на свобода , ако той/тя те обича ще се върне твоята страна, ако ли не няма за какво да съжаляваш,щастлив е той/тя без тебе и за него/нея ще се радваш.

  7. #82
    Цитирай Първоначално написано от scoobydors
    Абе какво си вкарвате тея консервативни филми бе... ?! Хората (ако могат да се нарекът така) по на 14 години имат две деца и 3 развода зад гърба си..... Пък кой ти ебава един грим ?!
    'Що, ти на 14 примерно маймунка ли беше?
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

  8. #83
    Аватара на LadyCarameL
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Добрич :o)
    Мнения
    734
    Цитирай Първоначално написано от Wrathchild
    Цитирай Първоначално написано от scoobydors
    Абе какво си вкарвате тея консервативни филми бе... ?! Хората (ако могат да се нарекът така) по на 14 години имат две деца и 3 развода зад гърба си..... Пък кой ти ебава един грим ?!
    'Що, ти на 14 примерно маймунка ли беше?
    Не знам каква е била ама сега е яко неграмотна..

  9. #84
    Аватара на YaNcHeToOo
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    някъде там...
    Мнения
    600
    Цитирай Първоначално написано от ~LaDy_Dy~
    Цитирай Първоначално написано от albb
    Цитирай Първоначално написано от harabelka
    ами аз съм на 14 и си слагам фдт защото имам белег на лицето, иначе не бих си слагала, но като нямам избор какво да направя?
    Ти имаш напълно основателна причина да слагаш фон дьо тен Но тези,които го ползват ,за да прикрият акнето не мога да разбера защо го правят като е много по-добре да премахнат акнето вместо да го прикриват!

    Да, бе, на мен ми е смешно като видя някво лапенце, 5-6 клас с фдт. Хем не знае как да го разнесе по лицето и седи като....
    И как по точно ще премахнат акнето?

    За всеки човек е различно има и "лапета" в 5-6 клас, които могат да си слагат фдт по добре и от 20 годишни мила!

  10. #85
    Напълно я разбрам сестра ти ! Щом е решила да се прави както иска

  11. #86
    Аватара на Pooky
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    In your pink dreams.. :]
    Мнения
    460
    Еми ест че е нормално!ако иска кожата и да изглежда по добре естевено че ще си сложи!

  12. #87
    Повече от фен Аватара на plamka
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    499
    normalno e

  13. #88
    x
    you are all gone down the drain

  14. #89
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Според мен е напълно нормално. В 7ми клас да носиш фон дьо тен...айде спомнете си какви сте били преди. И аз съм носила.

  15. #90
    Цитирай Първоначално написано от ~LaDy_Dy~
    Цитирай Първоначално написано от Марияяя
    На 14 съм,ползвам фдт пудра и руж.Не по много,но ползвам.И ми отиват.Има една граница която не бива да се прекрачва.Иначе не виждам нищо лошо на 14 с фдт.
    И на ревю ли ходиш?!
    Всеки ден...по няколко пъти...

  16. #91
    пф мен понякога ми се бели кожата от фдт ;(
    Ще ме виждаш в сънищата си, ще протягаш ръце, за да ме докоснеш, но аз ще изчезвам ... Ще бъда едновременно най-красивият ти сън и най-ужасният ти кoшмар. Така, както ти беше най-красивото и болезнено нещо в моя живот!

  17. #92
    Голям фен Аватара на sssladuranka
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Outta Space =]
    Мнения
    501
    нека си мацне малко фон-дьо тен ако смята че има нужа - пъпки,сенки под очите,белези тва-онова...

  18. #93
    На 14 години е още прекалено рано за фон дьо тена, най-добре от 16 г. тогава е екстра .

  19. #94
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Колко готина тема.

  20. #95
    Това с фон дьо тена е пълна глупост. Ако още от 13-14 годишна възраст си слагате фон дьо тен, като станете на 20 ще приличате на някакви плашила без грим.
    Бъди себе си! - Така виждаш, как хората влизат в живота ти и излизат по същия начин, опитвайки се да те излъжат, че ще успеят да те издържат.

  21. #96
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от Free Soul Виж мнението
    Това с фон дьо тена е пълна глупост. Ако още от 13-14 годишна възраст си слагате фон дьо тен, като станете на 20 ще приличате на някакви плашила без грим.
    Да кажа ли , че не е вярно
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  22. #97
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    аз искам да кажа, че не умея да си слагам фон дьо тен и очна линия
    и нито един клип в ютуб не може да поправи това :/

  23. #98
    Banned Фен
    Регистриран на
    Jun 2017
    Мнения
    107
    Цитирай Първоначално написано от h0lh0l Виж мнението
    Е, смятате ли за нужно, тъй като сестра ми(на 14) мисли да си купува И изобщо кво мислите за момичетата на 13-14, които ползват фон дьо тен?
    Кое му е лошото момиче да изглежда по-готино?

  24. #99
    Ако можеш да си сложиш правилно фон дьо тен, що да не.

  25. #100
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    аз искам да кажа, че не умея да си слагам фон дьо тен и очна линия
    знаем
    виждали сме
    хехехе

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си