.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 39 от общо 39
  1. #26
    Супер фен Аватара на GabisiTa
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    В едно сърце <3
    Мнения
    1 554
    Цитирай Първоначално написано от SpOrTs_GiRl
    Цитирай Първоначално написано от girl_in_black
    Това за оцета и аналгина са пълни глупости.Да пие Ескапел по навреме, около 30 лв е
    “Усмихни се.
    Има хора,които никога не се разделят!"


  2. #27
    Супер фен Аватара на GabisiTa
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    В едно сърце <3
    Мнения
    1 554
    Цитирай Първоначално написано от SpOrTs_GiRl
    Цитирай Първоначално написано от girl_in_black
    Това за оцета и аналгина са пълни глупости.Да пие Ескапел по навреме, около 30 лв е
    “Усмихни се.
    Има хора,които никога не се разделят!"


  3. #28
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Е хапче естествено

  4. #29
    Ми има един мноо лесен начин за чието изпълнение ти трябват 3 прибора:
    "Магнум 357 Питон"(това е един много як пистолет), бутилка "Джак Даниелс"(по възможност 1 литър) и 10 гр. коакин. Как ще ги съчетаеш си е по твой избор.

  5. #30
    Цитирай Първоначално написано от Karmein
    Ми има един мноо лесен начин за чието изпълнение ти трябват 3 прибора:
    "Магнум 357 Питон"(това е един много як пистолет), бутилка "Джак Даниелс"(по възможност 1 литър) и 10 гр. коакин. Как ще ги съчетаеш си е по твой избор.
    Има и икономичен вариант-Литър от ракията "на тате".И през прозореца

    Всъщност-не.
    Трябва да мислим за нарастване на раждаемостта, щото българите почти изчезнахме!
    Пишете грамотно, на кирилица!
    Пийте си млякото редовно!
    Слушайте мама и тате!

  6. #31
    Ходи са гръмни
    Докато и напъхаш аспирина сперматозоидите са изхвърчали вече, на един сперматозоид му е толкова трудно да стигне до яйцеклетката, колкото на човек да преплува атлантическяи океан ако беше от карамелизиран (тва е лаф на даскалката по биология )
    аспирина ще убие микробиологичната фауна
    Леле колко сте злеее

    Цитирай Първоначално написано от xCutOutMyTearsx
    Акъл и цикъл не дойдат ли на време - не ги и чакай. -.-

  7. #32
    Оцет,аналгин ае вие тършия ли ще правите ми какво ще правите...честито на печелившите.Шегувам се естествено хапчета бате тва е или абортче ако не стане с хаповете .
    Burn rubber,not your soul.....Who wants to live forever?Ru4ka s dqsna pru4ka!!!!!

  8. #33

    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    20
    6epa orlovi nokti,6tipka drakonovi zybi,strit rog or krokozybel,kopito ot ednotog i oko ot ciklop=ocet i aspirin...Ne misleh,4e sa ostanali hora,deto da se vrazvat na tiq raboti...
    PEACE

  9. #34
    Ябаааа!!! Спешно ! СПЕШНО !
    Трябва да се действа изключително експедитивно !

    Необходими продукти.
    1. сушени лайна от тъмнолюспести румънски дракони
    2. двуседмичен зародиш от гугутка
    3. педесет и пет срамни косъма
    4. щипка сушена сперма
    5. сол на вкус

    Всичко се вари 68 часа в тенДЖУрата и после се изсипва в канала и се пие Ескалепе . Само тва е начина ! Ай хора ... успех !
    нямам подпис


    Последната промяна е направена от Lainovoz на Вто Декември 21, 2012 21:21 pm; мнението е било променяно общо 73935278900ййее478паа338890 пъти

  10. #35
    Цитирай Първоначално написано от peace_love_music
    6epa orlovi nokti,6tipka drakonovi zybi,strit rog or krokozybel,kopito ot ednotog i oko ot ciklop=ocet i aspirin...Ne misleh,4e sa ostanali hora,deto da se vrazvat na tiq raboti...
    ЕЕЕЕЕ ! Тва е мно'о старо брат. Малко се осведоми с новите работи ... Къде ше ходи да търси еднорог през есента !!! Замисли се преди да пишеш !
    нямам подпис


    Последната промяна е направена от Lainovoz на Вто Декември 21, 2012 21:21 pm; мнението е било променяно общо 73935278900ййее478паа338890 пъти

  11. #36
    Ако няма Ескапел,веднага слагаш един аспирин вътре във влагалището след секса и всичко туш...

    Ти да не мислиш,че бабите ти са пили Ескапел...то ако е нямало хитринки да са имали по 20 деца или пък да са правили секс само,когато са зачевали децата си...

  12. #37
    boy22
    Guest
    Здр-те темата е много стара, но същия гаф го направих и аз презервативът се е скъсал и се изпразних в нея, но ние сме реагирали малко по разумно (нищо лично към пича който е написал темата) купихме въпросното хапче Escapele в рамките на един час след това . Та въпроса ми е ще бутам ли количката след 9 месеца или хапчето действа на 100%

  13. #38
    Цитирай Първоначално написано от boy22 Виж мнението
    Здр-те темата е много стара, но същия гаф го направих и аз презервативът се е скъсал и се изпразних в нея, но ние сме реагирали малко по разумно (нищо лично към пича който е написал темата) купихме въпросното хапче Escapele в рамките на един час след това . Та въпроса ми е ще бутам ли количката след 9 месеца или хапчето действа на 100%
    Не се притеснявай щом го е пила 1 час след секс, е много добре даже, хапчето за да има ефект е препоръчително да се приема в рамките на 12 часа, ама щом го е приела толкова рано е още по-добре за нея, ето ти една статия която ще ти отговори всички въпроси:
    http://www.lekar.bg/2017/08/08/противозачатъчни

  14. #39
    Цитирай Първоначално написано от schranz Виж мнението
    Абе хора вие добре ли сте бе ?!?! Как можете да си прилагате някви смешни "методи" ....Акъл имате ли
    Някой пък веднъж ми беше казал,че като свършат в теб....смесваш 1 бира с хлебна сода,изпиваш я и няма бебе
    Нямам думи просто...!
    Тъпи хора,какво да кажеш. По-добре вместо хлебна сода и 1 бира да изпият,1 туба с белина.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си