.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Unhappy Възможно ли е да съм бременна?

    Здравейте, хора. Започвам да се притеснявам, въпреки че ми закъснява четвърти ден, което не е много. На 20 съм, водя полов живот, имам си сериозен приятел от 3+ години. Цикълът ми почти винаги е съвсем точен. На 20ти всеки месец, сутринта към 10ч. се появява, като преди това започва да ме боли кръстът, от там знам какво следва. Около седмица преди това се подувам и гърдите ми натежават, болят ме. Днес е 23, все още няма нищо. Този месец имах два изпита, притеснявах се за тях, климатът се промени, диетата ми беше базирана само на сладки неща общо взето, беше ужасна, а и режимът ми на спане се измени-започнах да заспивам в 3-4-5 сутринта и да ставам в 12 след обяд. Мисля си, че няма смисъл да се панирам, че просто ми закъснява, но съм същинска паника. Тази година най-много с 4 дни ми е закъснявало. Когато правим секс с приятеля ми винаги използваме презерватив. Но понякога той не успява да го развие до края и се налага да го издърпа с пръстите си, за да го намести добре. А и също, понякога след края на акта, презервативът е изхлузен наполовина. Някой може ли да ми каже дали това е нещо лошо, защото аз започнах да се страхувам да не би някак течността му да е излязла от презерватива. Друг нещо: този месец нямах pms, появи се чак на 20ти (датата, на която трябваше да ми дойде). Поради някаква причина гърдите ме болят по-слабо, подута съм, но не много. Една вечер се събудих и щях да повърна, беше ми лошо и една сутин също, както и днес цял ден (но това вече май се получава, защото ме е страх и се притеснявам много). Понякога ме наболява главата леко, имам и леки болки ниско долу от време на време. (Като това по принцип не ми се случва преди да ми дойде).
    Много ме е страх, знам, че не е добре да се стресирам допълнително, но не мога да спра да се ровя из интернет..
    Моля ви, кажете ми, че всичко е от стреса, режима на хранене и така нататък, защото скоро ще изперкам. :Д
    Благодаря ви предварително за отделеното време!

  2. #2
    Мега фен Аватара на Rabalka
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    3 652
    Само прочетох на 20 че си и спрях да чета.Ако не знаеш на 20 дали си бремена или не коментара е излишен колко си немарлива
    Мойта вуду кукла...

  3. #3
    Това, че съм на 20, означава, че не мога да се обърна към хората за мнение по даден въпрос ли? Мисля, че всеки има право да го прави, а и този форум тук за какво е направен? И да, твоят коментар, че съм "немарлива" определено беше излишен. Но нека не се караме, благодаря ти за отделеното време.

  4. #4
    купувай количка

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Животно Виж мнението
    купувай количка
    Не съм готова за количката.. В никакъв случай. Сигурна ли си?

  6. #6
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Накратко, да.

    Надълго, да.

    Никога няма да разбера защо хората си губят времето с това, като не искат деца.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  7. #7
    Edit: За хората, които четат това, понеже са притеснени, както бях и аз: не съм бременна, дойде ми след 6 дни. Така че всичко е възможно и общо взето всичко е в главата ни. Успокойте се, всичко ще бъде наред.

  8. #8
    Мега фен Аватара на fUcKsMiLe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    5 733
    Въпреки, че е минало времето на темата и всичко си е дошло на мястото, като човек имал проблеми с цикъла, бих ти препоръчала няколко неща. Първо, помисли с главата си и се запитай дали искаш деца на тази възраст. Ако отговора е не, можеш преспокойно като вече жена, да отидеш на гинеколог и да се предпазиш сама с хапченца(задължително обаче с лекарско предписание- никога на сама глава!). Второ, използвайте презервативи, колкото и банално да звучи вършат работа и рядко носят главоболия. Но ако се съчетаят няколко метода, има вероятност да имаш деца ЧАК когато ИСКАШ. А не когато най-малко очакваш.
    Иначе, нещата които изброи са абсолютно причината поради която не ти е дошло навреме. Стреса и смяната на режим и време са най-честата причина за това. Аз сменям климат (пораади факта, че не живея в България повече), връщам се вкъщи на всеки 4-5 месеца, а разликата в температурите е близо 20 до 30 градуса, особено сега зимата. Тялото ми след много време успя да свикне и всичко си е нормално и определено след намаления стрес на който бях подложена в продължение на няколко години по различни причини.
    Тялото на всеки човек е различно, но причините са подобни. Пази се, не се стресирай много. Винаги имай под ръка тест за бременност за всеки случай(ако не ползваш никой от методите, които изброих по-рано или използвате метода на изваждане преди еякулация).
    Успех!
    *сън*

  9. #9
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от fUcKsMiLe Виж мнението
    Но ако се съчетаят няколко метода, има вероятност да имаш деца ЧАК когато ИСКАШ.
    Или да не можеш да имаш дори и да искаш.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  10. #10
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Не си бременна, стрес е, вземи приятеля ти да те успокои 2-3 пъти и ще ти дойде
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  11. #11
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Цитирай Първоначално написано от grey-fox Виж мнението
    Не съм готова за количката.. В никакъв случай. Сигурна ли си?
    Ти смотана ли си?

    Цитирай Първоначално написано от grey-fox Виж мнението
    Edit: За хората, които четат това, понеже са притеснени, както бях и аз: не съм бременна, дойде ми след 6 дни. Така че всичко е възможно и общо взето всичко е в главата ни. Успокойте се, всичко ще бъде наред.
    ...........


    Като си на 20, ходи си купи един тест. Питаш нек'ви хора във форум за тийнове дали си бремена.. абе...
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  12. #12
    За в бъдеще ти препоръчвам да говориш с него и да го убедиш, че е важно да си купува правилният размер презервативи.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  13. #13
    Направи си тест.
    When you dream anything can happen.

  14. #14
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от Ecstasy Виж мнението
    Направи си тест.
    Имаш много сладко име, с радост ще те изям.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  15. #15
    Пиша в тази тема, защото сайта нещо се ебава и не ми дава да напиша нова.
    Първо, добър ден!
    Доста съм притеснена.
    Става дума за ескапел. Водя сексуален живот от известно време. Пих ескапел преди две години заради скъсан презерватив. Дойде ми на следващия ден. Преди три дни се скъса пак шибания презерватив, избор нямах, пак пих гнусното хапченце. Притесненията ми Са основани на това, че вече два дни минаха, но не ми е дошла менструацията. Притеснена съм и също за това, че никак не съобразих, но около половин час след ескапел изпих една чаша бира. Въобще не знам дали това с бирата е основателно, но ме притеснява, тъй че ако знаете нещо, моля ви.
    Ужасно съм притеснена, дали е възможно да съм бременна, да се притеснявам ли въобще?
    И още исках да добавя, ако смятате да отговаряте с упреци и груби нападки, моля спестете си го, защото не мисля, че някой е тук заради това.
    Благодаря ви от сърце, предварително.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си