.
Затворена тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Мехлем който убивал сперматозоидите

    Здравейте казаха ми за един мехлем който убивал сперматозоидите и така може да се прави секс без презерватив Вие какво мислите?Какво сте чували за него?Може ли да се стане стерилен от него?

  2. #2
    Повече от фен Аватара на nezabelejimata
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    BuRgAs
    Мнения
    458
    Ами не съм чувала ама и не вярвам да има ефикасен, а и да има все пак не те предпазва от болести докато презерватива си е друга работа...
    Не е до болката в сърцето,
    не е до грубите слова.
    Човек се ражда да обича,
    а не да страда от това ....

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от nezabelejimata
    Ами не съм чувала ама и не вярвам да има ефикасен, а и да има все пак не те предпазва от болести докато презерватива си е друга работа...
    Никога не спори с глупака - ще те завлече на неговото ниво и ще те победи с опит !!!

  4. #4
    За пръв път чувам за такова нещо

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    859
    ако нямаш 18 и сериозна връзка ти препоръчвам да не го опитваш този мехлем ...

  6. #6
    Супер фен Аватара на FancyGirl
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    1 372
    Ама вече от нямане на работа почнахте да изпростявате и да мислите само глупости...
    Дали някой ден сърцето ми ще престане да се опитва да изкочи от гърдите ми всеки път, когато ме докоснеш ?



  7. #7
    Всъщност знам,че съществуват презервативи със спермициден гел (т.е. такъв, който убива сперматозоидите), нооо не знам дали отделно се продава мехлем с тази функция.

  8. #8
    НЯМА ТАКОВА НЕЩО ! ! !

    Бъркаш нещата с нещо друго!

    Такива теми, понеже са опасни, ги заключвам преди да се разпространи грешна инфомарция и да стане била.
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си