.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 38
  1. #1
    Голям фен Аватара на I_ve7o
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    683

    СЕКС - ПЪРВИ ДЕН ОТ ЦИКЪЛА

    Абе искам да ви попитам ,че спорим с една приятелка значи правиш секс с момче в първия ден от цикъла..със презерватив ..свършва в презерватива и си го вади и т.нн има ли вероятност да забременееш ?!?!?!!!!?!!?

  2. #2

  3. #3
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Не чатнах . . всичко става по нормалният начин ,правите го безопасно ,той си свършва в гумата и ти искаш да си бременна? Как да стане?

  4. #4

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    е как къде?! при Чичко_Полицай !! ;)
    Мнения
    2 764
    Не разбрах въпроса ти .. питаш колко е вероятността да се забременее по време на цикъл ли?! ..
    Когато правиш нещо с любов, ти го правиш завинаги.

    Цитирай Първоначално написано от Drogiranata_
    Чукам се с всеки който подаде пишка.
    Цитирай Първоначално написано от gigiii
    нормално ли е момче да си пипа пениса

  5. #5
    Голям фен Аватара на I_ve7o
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    683
    да това питам

  6. #6
    Dobre de kato pravi6 sex s prezervativ moje6 da zabremenee6 ako prezervativa se skusa ili po nqkakva pri4ina si e bil skusan i 6ansut e 1 na 100, da zabremenee6 v purviq den ot cikula 6ansa e 1 na 1 000 000 ako dvete ne6ta sa zaedno 6ansut stava 1 na 100 000 000 (sto miliona) i kakvoto i da si govorime trqbva da si ebah i karuka za da ti se slu4i ne6to podobno ili s drugi dumi pri tolkova malka ve4oqtnost si e napravo nevuzmojno!
    ne me pitai imam li sestri4ka, ne me pitai ot kakvo umrq!Tq be6e tolkova muni4ka i tolkova silna pred bolestta!Nari4a6e vsi4ko s "mama", a dnes predi da otvori o4i nare4e "mama" smurtta!

  7. #7
    ne nemoji da zabremenie dori i da go pravi bez prezrvativ i da svr6i vav neq kogato e vav cikal pak nemoji da zabremennee

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от mimka_1987
    ne nemoji da zabremenie dori i da go pravi bez prezrvativ i da svr6i vav neq kogato e vav cikal pak nemoji da zabremennee
    Toq razgovor go vodq za vtori put, no kakto i da e opitai se da potursi6 malko info za poslednite isledvaniq na fertilnostta, ve4e e dokazano 4e pri golqmo udovolstvie nastupva mignovenno uvolaciq ili qicekletkata uzrqva prejdevremenno i e gotova za oplojdane, taka 4e tova moje da se slu4i po vsqko vreme na meseca no 6ansut za takova ne6to e minimalen!
    V podkrepa na tova 6te kaja 4e moq priqtelka zabremenq po vreme na cikul i sega si gleda edno neveroqtno sladko i zdravo beb4e!
    ne me pitai imam li sestri4ka, ne me pitai ot kakvo umrq!Tq be6e tolkova muni4ka i tolkova silna pred bolestta!Nari4a6e vsi4ko s "mama", a dnes predi da otvori o4i nare4e "mama" smurtta!

  9. #9
    Повече от фен Аватара на Lysander
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    горските шубраци
    Мнения
    343
    Всъщност може и без презерватива да се е късал. Ако момичето си внуши достатъчно добре идеята, че е станал гаф може и наистина да забременее.

  10. #10
    Голям фен Аватара на I_ve7o
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    683
    e tva ve4e beshe glypav otgovor...

  11. #11
    има разбира се
    даже е препоръчително да забременееш

  12. #12

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    21
    Ебахти глупавата тема. Как си мислиш , че може да забременееш като е свършил в презерватива (освен ако не се е скъсал) ? Кво значение има дали е първия ден от цикъла или стотния ... Бива ли да има толкова неосведомени хора.
    CucuTy

  13. #13
    Аватара на deadly_ff
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Свищов
    Мнения
    72
    Цитирай Първоначално написано от I_ve7o
    e tva ve4e beshe glypav otgovor...

    А това е глупава тема!

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от {SeXy_BaBy}
    Не чатнах . . всичко става по нормалният начин ,правите го безопасно ,той си свършва в гумата и ти искаш да си бременна? Как да стане?
    При това е в цикъл.....

  15. #15
    SK0RP10N
    Guest
    Шансът е 50:50 - или си бременна или не си

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от lone_wolf
    Всъщност може и без презерватива да се е късал. Ако момичето си внуши достатъчно добре идеята, че е станал гаф може и наистина да забременее.
    podkrepqm te

  17. #17
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    Не !

  18. #18
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    Не !

  19. #19
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    Не !

  20. #20
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    Не !

  21. #21
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    Не !

  22. #22

  23. #23
    хахахаххахааааааа ........... в цикъл,с презерватив и искаш бебе .. еми ... сори няма да стане

  24. #24
    Аватара на BurningDesire
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Hidden Village of Konoha
    Мнения
    554

    Re: СЕКС - ПЪРВИ ДЕН ОТ ЦИКЪЛА

    Цитирай Първоначално написано от I_ve7o
    Абе искам да ви попитам ,че спорим с една приятелка значи правиш секс с момче в първия ден от цикъла..със презерватив ..свършва в презерватива и си го вади и т.нн има ли вероятност да забременееш ?!?!?!!!!?!!?
    Да, има шанс, ако си втората Дева Мария....
    http://www.jivotno.com/blqqqq - Дай 1 жълтица на рибката ми

  25. #25
    Фен Аватара на Garmy
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Silent Hill
    Мнения
    207
    ДЕВа Мария май не е била в цикъл и не е правила секс с презерватив кат е забременяла
    Иначе подкрепям становището за тризнаците
    Няма човек, за който да си заслужава а умреш - има хора, за които си заслужава да живееш...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си