.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Какво да правя?

    имам сериозен приятел и ест водим пълноценна връзка . проблема е че реших да кажа на майка ми за това но при разговора казах че смятам да го направя а не че съм го направила . тя реши че трябва да се посъветва с генеколог а тои каза че искам да ме види за да ми каже каква била ципата ми тънка или по дебела и дали ще ме боли . какво да правя !!!

    II. Права и задължения на потребителите
    1. Да публикуват своите теми и мнения в правилната категория и с текст на кирилица. Теми и мнения, които нарушават това правило ще бъдат редактирани а след 1-ви Април 2009 ще бъдат изтривани.
    Тъй като си нова, няма да трия темата. При повторно нарушение няма да се замисля.
    kalpazanka

  2. #2
    По-добре й кажи,защото иначе сама ще разбере!
    Тя консервативна ли е ? В смисъл....против това ли е да водиш полов живот?

  3. #3
    Ако си под 16 става лошо.... По-добре й кажи.


    "Всички сме в канавката, но някои поглеждат към звездите." - Оскар Уайлд

  4. #4
    ами аз съм на 15 ходя с приятеля ми от година и половина а що се отнася до маика ми малко се пада косерва ако и кажа истината ще излезе че съм я излъгала не че не е така но все пак

  5. #5
    та имам и още един въпрос може ли да изляза с номера че с нещо друго съм се отворила гимнастика шпагати тъи като ги мога или тампони

  6. #6
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    Не си я излъгала,а не си и казала )).
    Жената се притеснява за теб,но ми се струва малко крайно да те води на гинеколог за подобно нещо.Седни със нея на кафенце у вас,по женски,подхвани темата и обясни,че имаш личен живот,живот който засяга само теб.Макар и на 15 трябва да имаш лично пространство.

  7. #7
    С тампон-не ... какъв е тоя тампон бе
    Не можеш да ги излъжеш...само можеш да минеш с номера,че си се отворила сама с някакъв предмет.А с гимнастика само ще се скъса ципата .....разширяването няма как да го обясниш.
    Еми ако стане така,че ще те води и кажи,че скоро(например) си го била направила,защото си му имала доверие и го обичаш !Тя ще си зяпа малко..ама ще й мине

    Айде успех

  8. #8
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    стига с тва отваряне де,нова година мина,бутилките за отворени и изпити отдавна

  9. #9

  10. #10
    еми опитах се но тя беше твърдо против въпреки сериозната ми връзка

  11. #11
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    Не е хубаво да ти налагат чужди принципи.Тя ти е родител и ти гледа само доброто,но сама взимаш решения.

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    859
    просто и кажи че се притесняваш и не искаш да ходиш на гинеколог... знам ли ... или пък след следващата среща с гаджето седни с нея вкъщи и поговорете кажи, че тази вечер сте го направили и се чувстваш добре, но ако още държи може да отидеш на лекар

    За мен това са 2та най-подходящи варианта, но да я излъжеш и да идеш на лекар с нея след това не върви

  13. #13
    Кажи и истината... била си притеснена какво ще каже и все пак си искала да знае... Може да ти се кара известно време, но това е... Тя работата свършила вече... Няма просто какво повече да направи... Какво ще те накаже или ще ти спре джобните... Ще и мине, но най-добре и кажи а не чакай гинеколога да го направи!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си