.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    Мега фен Аватара на Spider4eto
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    3 035

    Въпрос относно къна.

    Здравейте! Решила съм да си променя малко цвета на косата- да я направя червена с помощта на къна. Но има един проблем. Миналия октомври се боядисах руса, към края на ноември се боядисах моя цвят. Обаче втората боя леко падна и в момента долната ми половина на косата е по-светла от другата в следствие на русата боя. Та въпроса ми е дали ще хване червената боя на по-светлото място?

  2. #2
    Ми според мен ще хване,но не съм много сигурна.Но може да не ти стане равномерен цвета щом долната част ти е по светла.И пак казвам че не съм много сигурна.
    The guy gets all the glory the more he can score,
    while the girl can do the same and then you call her a whore!

  3. #3

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Targovishte
    Мнения
    31
    Аз също мисля,че няма да е равномерсно,според мен не рискувай,а по-добре изчакай да си израсте това светлото и тогава се прави
    Внимавай какво си пожелаваш, защото може и да го получиш.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от lady_starlight
    Аз също мисля,че няма да е равномерсно,според мен не рискувай,а по-добре изчакай да си израсте това светлото и тогава се прави
    +1
    ..Why can't I be innocent..

  5. #5
    Не!!! Няма да хване! Казвам го от личен опит.. И аз се бях изрусявала преди да сложа къна и ми хвана само корените.. мн кофти.. ама ко да се прави.. Не рискувай с къна Която на сичкото отгоре няма и да ти се отмие после, та да береш ядове.. Най - добре или подстрижи светлото място или се боядисай с боя. Успех. (:
    "Вероятността нещо да се случи е обратно пропорционална на неговата желателност." (Закон на Гумперсън)

    "Подходящият случай се явява в най-неподходящия момент." - (праволо на Дюшарм)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си