.
Отговор в тема
Страница 3 от 31 ПървиПърви 123456713 ... ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 754
  1. #51
    Супер фен Аватара на mickelangelo
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Варна морето сините вълни ....
    Мнения
    1 096
    виктори ултра .. мисля че няма смисъл от пушенето .. но е вреден навик който трябва някой да го изкорени от мен
    НиКОи НЕ ЗаСлуЖаВа дА лееШ СълЗи за НЕго, а тОзИ коИто ЗаСлуЖаВа нЕ Би тЕ рАзПлаКал >>!<<


    Skype : Mickelangelo_

  2. #52
    Аватара на waaaagh
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    На Предника на Географията
    Мнения
    293
    ЦИГАРИ СЪКС
    1. Не сте готини когато пушите
    2.Смърдите след като пушите
    Огромна картинка!

    .: machoka :.

    Ама картинката даваше много добър съвет-нормално да е голяма

  3. #53

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    55
    Активен пушач съм и трябва да си призная че не мога да ги слра!На 18 съм и пуша от 2 години оранжев Pall Mall slim
    Не вярвай на онова, което си чул.

    Не вярвай в традицията, само защото се

    е предавала от поколение на поколение.

    Не вярвай на нищо, което е повтаряно много пъти.

    Не вярвай, защото написаното идва от някой стар мъдрец.

    Не вярвай на догадки.

  4. #54
    Не е ли по яко да си различен? За тези които още не са почнали да пушат искам да кажа не гледайте другите! Изградете си собствен начин на мислене и ВИНАГИ първо мислете за подследствята!
    Признавам си пробвал съм, но никога не съм започвал сериозно!

  5. #55
    Цитирай Първоначално написано от merediana
    Цитирай Първоначално написано от sladky2008
    аз не пуша но скоро мисла да почвам щото всичките ми фр пушат само аз не...и ми е гадно ттака
    Останах без думи.
    Boje kak moje da iska6 da pravi6 ne6to za da ne si po nazad momi4e ili tam kvoto si q se osuznai malko

  6. #56
    ne pushim ve4e
    С мен който иска, срещу мен който може

  7. #57
    Аватара на miss_asi
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    В Раят,покрит в тъмнина ...
    Мнения
    1 218
    Пуша от близо 6 месеца и съм на 15 почти 16 иначе пуша Бяло виктори синя карелия шарена карелия боро(кфото дойде) или син пал мал.ама и аз съм претенциозна
    И ще разбереш какво е да не виждаш щастието, когато Раят потъне в мрак ... W.A.S.P. - Heaven's Hung In Black

    The love is behind the gossip! ;]



  8. #58
    абе и аз не пуша ама много пия ве да го евааа
    Кажете НЕ на женските мустаци !

    Човек, който не пие, е обладан от нечисти сили, служи на дявола и извънземните, става гей или умира от гъбички и херпес!

  9. #59
    на 16 съм пуша мурати или бяло боро
    House music gives us the power we need.. you are trying to tAke controL of your body,but you cAn`t...I am going InsAne,and you..?! be cAreful.....

  10. #60
    Голям фен Аватара на krisence
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    607
    На 14 съм и не пуша и не мисля да започвам да пува! :P

  11. #61
    Guest
    на 16 съм , пуша от 3 години .. престиж , давидоф или ес класа

  12. #62
    аз пък съм на 13 и пуша по три четири на ден през голямото и после на кафенце ако отида иначее по 2-3 и то LG slims :P :P

  13. #63
    на 17 съм и пуша от по евтините. взимам средец минима една кутия на ден. когато имам пари съм газар и си взимам малборо бяло

  14. #64
    на 19 съм...в момента не пуша активно....ако има нкое яко купонче една кутия заминава покрай алкохола........
    пропуших в 5 клас......първите ми цигари бяха Стюардеса и Ориент експрес.....После Синьо виктори...и после куп видове цигари 4 години и в средата на 9 клас казах край...бях почти единствената която не пуши в класа....гледаха ме много странно как имам воля.....еми имам...сега както казах паля само по купони и то в Бг,защото тук цигарите са егати качаците.........
    Take this broken wings and learn to fly again and learn to live so free
    and when we here the voices sing the book of love will open up and let us in
    so take these broken wings!

  15. #65
    Аватара на pIsaNcHoOo
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    One Tree Hill
    Мнения
    14
    Аз съм на 18 пуша от 4 години,първо беше Виктори Супер,после минах на Ултра,след това Фемина и сега само Карелиа пуша ..... :P

  16. #66
    Значи спрях ги преди около 6 -7 месеца.Започнах на 15.не беше като чак да се пристрастя,а колкото като ми е тъпо да се осамотя и да си запаля една..Не бях от редовните пушачи.От началото до края само Шарена Карелия.За сега съм в застой..

  17. #67
    Цитирай Първоначално написано от merediana
    аз пък вече ги отказах, от 1 седмица съм чиста 6- годишния цигарен кошмар приключи
    Браво ! Имаше един клип кадето показва какво ви причиняват цигарите но немога да го намеря Нестига че ви вредят но и също сега (предполавам) ще им се дигне рязко цената.За 1 месец тези пари които ги давате за цигари можете да си купите супер много неща.Но както и да е закакво да ви казвам тези неща като сам сигорен че ви ги натякват постоянно Всеки си живее живота

  18. #68

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    В сърЦето мУ
    Мнения
    57
    Ами на 18 години съм пуша от 4-5 години ...пуша Ева (жълта) не помня какво почувствах след първата цигара беше отдавна
    Обичам т3!!!

  19. #69
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    sofiq
    Мнения
    500
    mi za pyrvi pyt pu6ih v 7 klas ako moje da se kaje pu6ene posle 8 i 9 klas nikvi cigari i 10 klas aide edna cigara aide o6te edna i taka v kraq na 10 klas ve4e pu6eh seriozno o6te pu6a sega pu6a eva jylta ili lilava ili kareliq ultima 4ustvam si se super ne moga da kaja 4e sum zavisima ot cigarite 6tot teq deto gi pu6a sa leki

  20. #70
    Аватара на 6o6kotooo
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    sofiqqq
    Мнения
    576
    ам 16 и пуша синя карелия хахах иначе пушех горна джумая
    Love conquers all
    This one will last a lifetime
    And if love conquers all
    This one will last forever

  21. #71
    az sam na 15 pu6a ot 12 godishna i sled 1-ta cigara mi se zavi svqt aa otnosni kfi pusha bqlo viktori ili karelia slims
    ЩаСтИеТо ПрИ мЕн ДоЛетЯ с БуТиЛкА вОдКа В рЪкА.ВчЕрА бяХ пРиМеРнО дЕтЕ,пИеХ сОк ВмЕсТо ПиТиЕ,аЛа ДнЕс Ми ПиСнА оТ тОвА-жИвОтА сВоЙ щЕ пРоМеНя!По КлУбоВе Ще Си ВиСя,Ще БъДа ГаДнА кУчКа БеЗ дУшА!

  22. #72
    Vict0ry Silver,na 15 sum!
    ~ ЕлА Да ВидиШ Как Го ПраВим Във Варна !! ~

  23. #73
    14г. Пуша каквото има
    Бъди себе си..

  24. #74

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Пазарджик
    Мнения
    19
    пуша бяло виктори по 2-3 кутии на ден,а когато съм на купон или дискотека и повече.На 17 съм,знам,че е много вредно е понякога от пушенето едва дишам,но не мога нито да ги намаля,нито да ги спра,пък и не искам.Когато съм изнервена и напрегната пуша от ставане до лягане почти без да спра.

  25. #75
    пуша само в компания на пушачи .Иначе цигарите които си купувам са muratti и вече само тях понасям .На 14 съм

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си