.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 26
  1. #1

    Ефикасна диета за чистене на мазнини

    Цяло лято тренирам всеки ден ходя на фитнес от скоро преди фитнеса бягаам 5-6 км,но за всичките усилия,които полаагам си мисля,че много малко съм отслабнала.А си имам режим не ям глупости пия много вода...но бих искала да чуя ваши предложения за диета или поне за храни,с които се чистят мазнинте.И междодругото не ям месо.

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    И какъв ти е точно режимът? А месо защо не ядеш?

  3. #3
    Месо не ям от малка.Просто не ми харесва.А относно режима сутрин преди тренировка зърнена закуска на обяд две сварени яйца отстрани малко сурови орехи и може би един морков към 3 часа понякога изяждам една ябълка примерно и вечерта вв 6 ям една малка активия и след това не ям и пия по 3 литра вода на ден.

  4. #4
    Супер фен Аватара на Cloud9
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    1 256
    Дефинирай много малко.А и ми се струва че това е доста натоварване на тялото.Какви са ти тренировките във фитнеса?Ако там стоиш 1-1:30 мин като преди това си тичала 5-6 километра ... много ми се вижда.И то всеки ден.Не знам,де,не съм експерт. Иначе често се случва да има задържане на килограми при спазването на режими.Някои съветват да се спре режима за 2-3 дни и после пак да се върнеш на него, но не знам до колко това ще подейства.А и се храниш прекалено малко.При такъм режим и това тичане аз щях да рухна.

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Това не е режим на хранене,това е безразборно и безцелно погълната храна през деня.Количеството е малко,а без тренировки с тежести е нормално да нямаш резултати,които да се виждат в огледалото.

  6. #6
    Супер фен Аватара на Jaune
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    2 490
    Колко си отслабнала? А колко си висока и колко тежиш?
    Възможно е или да нямаш какво да сваляш, или тялото ти да е в starvation mode, та ти не ядеш почти нищо.

  7. #7
    във фитнеса стоя час или два там правя повечко упражнения с тежести.Но пък понякога ми се случва да пропусна бягнето или да бягам по-малко.Висока съм около 160 не знам точно тежа 56 кг и съм отслабнала с 2 кг.Попринцип съм си злояда и винаги съм яла еднообразна храна и вече просто не знам какво да ям,за да се храня уж здравословно

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    1-2 часа във фитнеса? Следователно или тренираш прекалено много или нищо не правиш. 30 минутна тернировка е достатъчна като врътнеш кръгова на клек тяга военна преса лежанка + някоя машинка + някое друго упражнение с дъмбели. При 2 часа тренировка или почивките ти са много,или обемът ти е много или интензитетът е малък . Като цяло нищо хубаво.

  9. #9
    е 1-2 часа във фитнеса ми включват и кардиото,което го правя там исмисъл не правя само упражнения.Не мисля,че почивам прекалено много интензивно ги правя

  10. #10
    Супер фен Аватара на Jaune
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    2 490
    Малко ядеш. Почни да ядеш ок. 1400 калории и виж как е.

  11. #11
    :О Направо не знам как имаш сили за такива тенировки с това ядене.
    Калорийният ти прием е много малък, а калорийният разход, според това което описваш е много по-голям.
    Може това да е проблема.

  12. #12
    Явно наистина не правя нещата както трябва :Д предложене тогава какво да променя в действията си?

  13. #13
    А някаква специална диета ,която да е с по-нормален прием на калории дали ще ми помогне?

  14. #14
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Специалната диета, ще е да ядеш повече яйца и млечни, щом бойкотираш месото. Готви си. От готвеното по-добре, здраве му кажи.

  15. #15
    http://www.bb-team.org/articles/910_...rana-dieta-rbd Това на мен ми звучи добре.

  16. #16
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Цитирай Първоначално написано от cattwalk Виж мнението
    е 1-2 часа във фитнеса ми включват и кардиото,което го правя там исмисъл не правя само упражнения.Не мисля,че почивам прекалено много интензивно ги правя
    Не може да правиш интензивно и да почиваш малко. Такъв вариант няма.Ако правиш с висок интезнитет почиваш много ,в противен случай интензитетът се намаля. А кардиото е too much към цялата работа,напълно е ненужно ,освен 2-3 пъти в седмицата при мерак да възстановяваш по-бързo.

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    София
    Мнения
    904
    Не ядеш нищо, обърни внимание на това! Менюто ти трябва да включва въглехидрати, протеини и мазнини, ако искаш да постигнеш наистина нещо във фитнеса. И наблегни на упражненията, които DownloadVirus е изброил. Наистина са ефективни, ако се стараеш да ги изпълняваш правилно!
    Queen of the Damned

  18. #18
    Супер фен Аватара на kitty02
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Някъде из Тетевен .. <3
    Мнения
    2 715
    Цитирай Първоначално написано от BonnieandClyde666 Виж мнението
    Не ядеш нищо, обърни внимание на това! Менюто ти трябва да включва въглехидрати, протеини и мазнини, ако искаш да постигнеш наистина нещо във фитнеса. И наблегни на упражненията, които DownloadVirus е изброил. Наистина са ефективни, ако се стараеш да ги изпълняваш правилно!
    ++++++++++++++

  19. #19
    Повече от фен Аватара на stelkastel
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    452
    Вече няколко ти го казаха, но наистина ядеш прекалено малко за тренировките, които правиш, и тялото ти е преминало в режим на складиране на мазнини, т.е. всичко, което хапнеш си го стиска и не го пуска. Наблегни наистина на храненето, добре правиш, че не ядеш боклуци, но наистина ядеш прекалено малко. Номерът не е в малкото ядене (или още по-лошо, неядене), чак ме хваща яд, че толкова много момичета продължават да го правят. Написала си, че не обичаш месо, но риба обичаш ли? За мен, разбира се, тя е месо (въпреки че дори някои от тези, които постят, я ядат), но е полезна и доколкото знам в някои (ако не и във всички) риби има омега-разни си неща, за които тръбят навсякъде, че са много полезни за телцето ти. Иначе много хора заместват месото със соя, въпреки че пък голяма част от соевите продукти са генномодифицирани. Ти си избираш. Сега ме мързи да търся, но напиши в гугъл ''healthy recipes'' или ''healthy eating'' и ще ти излязат1000+ сайта с такива неща, дори в ютуб можеш да намериш рецепти. Не знам дали специално за чистене на мазнини, но наистина има храни, които влияят добре на тялото и здравето.
    П.С. Олях се с писането, но така става като се заговори за диети, не моа' се запра.
    Hold on to me. Never let me go. (h)

  20. #20
    Ами попринцип и риба не ям,но тези дни започнах да хапвам и малко да е пак е нещо.Също се ориентирах и към салатите дано ако започна да хапвам повечко наистина да видя някакъв ефект,че мазнинките по корема не мърдат :д

  21. #21
    Добре се ограничаваш би трябвало да има ефект за 1 2 седмици и то до 5-6-7 кг, но аз лично бих прибегнала към монотонна диета за седмица, бих изключила зърнените продукти и яйцата, които макар и полезни са за покачване на масата-жълтъка, не са калорични, но така се възприемат от организма, може да намалиш тренировките през тази седмица и задължително след 5-6 да не ядеш, смятай си приема и разхода на калории, имай предвид, че от почти всичко, което правиш имаш някакъв разход на калории.. също по-добре макар, че те разбирам и аз много изобщо даже не обичам месо , но по-добре бяло пилешко чисто 100грама да е отколкото тези 2 яйца и зърнена закуска, има повече полезни белтъчини итн

  22. #22
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Първи пост и само глупости.

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    София
    Мнения
    904
    Цитирай Първоначално написано от useruser97 Виж мнението
    Добре се ограничаваш би трябвало да има ефект за 1 2 седмици и то до 5-6-7 кг, но аз лично бих прибегнала към монотонна диета за седмица, бих изключила зърнените продукти и яйцата, които макар и полезни са за покачване на масата-жълтъка, не са калорични, но така се възприемат от организма, може да намалиш тренировките през тази седмица и задължително след 5-6 да не ядеш, смятай си приема и разхода на калории, имай предвид, че от почти всичко, което правиш имаш някакъв разход на калории.. също по-добре макар, че те разбирам и аз много изобщо даже не обичам месо , но по-добре бяло пилешко чисто 100грама да е отколкото тези 2 яйца и зърнена закуска, има повече полезни белтъчини итн
    Ко речи???? За покачване на масата ли?
    Такива постове ме развеселяват и забавляват от все сърце!
    Queen of the Damned

  24. #24
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    А малко по-обосновани изказвания? Да, простотии са, ама не всеки е длъжен да има Диететика за настолна книга. Поне кат' се изказвате, да е конструктивно.

  25. #25
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    К'во конструктивно ,от жълтъци щяла да качи маса. umad.gif

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си