.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 28

Hybrid View

  1. #1

    Как да подлудя 1 момче?

    zdraveite kajete mi kak da podlydq edno mom4e mn spe6no mi trqbva

  2. #2
    Аватара на Armani_P
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Саламанка,Испания
    Мнения
    227
    Сериозно ли питаш ? Има ли момиче което наистина да не знае

    - Обличай се предизвикателно,намеквай му,усмихвай се,гледай го в очите.
    - Ако сте заедно,докато го целуваш,докосни го по ... след това спри целувката и кажи че останалото е за там долу ...
    и тн. много неща можеш да направиш,стига да имаш въображение !
    Reality is wrong,dreams are for real.

  3. #3
    Аватара на petervuto
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    София
    Мнения
    89
    Това е за "любов". Иначе, ако това беше всеизвестно, света нямаше да е това, което е сега. Зависи от човека.
    9 клас

  4. #4
    Супер фен Аватара на thefreak
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    2 720
    Да го подлудиш? Уточни смисъла.

  5. #5
    mi tiq ne6ta gi znam ama vuprosa e koga da namerq podhodq6toto vreme i na4in.nemojem da se ysamotim se nqkoi ima

  6. #6
    Супер фен Аватара на Sigrina
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 572
    Покани го да излезете на кафе, или обяд/вечеря. Толкова ли е трудно за досещане.

  7. #7
    Супер фен Аватара на thefreak
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    2 720
    Цитирай Първоначално написано от retgdsrghs
    mi tiq ne6ta gi znam ama vuprosa e koga da namerq podhodq6toto vreme i na4in.nemojem da se ysamotim se nqkoi ima
    Ти си много тъпо парче знаеш ли?

  8. #8

    :)

    Здравей! Според мен не е нужно до сте усамотени за да успееш да го подлудиш..дръж се непринуденор непревзето, усмихвай се, смей се, бъди себе си и ако те харесва такава каквато си си заслужава да бъдеш с него айде успех и пиши какво е станало :P

  9. #9
    Ти си много тъпо парче знаеш ли?[/quote]

    Това е,много изчерпателен

  10. #10

    :)

    А ти кво предлагаш да ходи да му се натиска ли? Така може да постигне резултат само за една вечер...Малко ли такива курви има..едва ли тва би го впечатлило. А ти дет викаш тъпо парче а/у нито ме познаваш..нито тая тема е свързана с тва..момичето търси съвет..дай по-добър като можеш!

    Най-добре сама да решеш как да действаш..все пак ти го познаваш и може би знаеш какво му харесва и какво не..изненадай го с нещо.. и тва да го поканиш на обяд е добра идея..

  11. #11
    доколкото аз разбирам.. искаш да го възбудиш?
    има някои класически методи ... можеш да го одраскаш по врата с нокът ( лекичко.. без кръв ) докато се целувате.. да прокараш ръка през косата му.. ( мн е сладко ако е с мн къса коса - ще ти хареса )..освен това.. докато сте се гушнали .. можеш да мушнеш студената си ръка под блузата му.. и да го погалиш като полъх на вятър... има страшно много неща, които могат да подлудят момчето, зависи до къде си готова да стигнеш и до колко познаваш желанията му..
    НЕ НА СЕКСА В РАННА ВЪЗРАСТ!!!!!!!!
    ИЗЖИВЕЙ ДЕТСТВОТО СИ ПО НОРМАЛЕН НАЧИН!

    {ако смяташ, че не е нормално децата да правят секс, сложи това на профила си}

  12. #12
    Аватара на waaaagh
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    На Предника на Географията
    Мнения
    293
    Ми дигни си фанелката
    Огромна картинка!

    .: machoka :.

    Ама картинката даваше много добър съвет-нормално да е голяма

  13. #13
    mi to nie samo si namekvame po skype ina4e dori ne sme se i pregru6tali ot togava kak si namekvahme ne sme se vijdali no v subota i nedelq 6te se vidim i malko me e 4e mn onaq ve4er go razgore6tih po skype i sega kato se vidim nz kvo da praaaa kato go vida

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Armani_P
    Сериозно ли питаш ? Има ли момиче което наистина да не знае

    - Обличай се предизвикателно,намеквай му,усмихвай се,гледай го в очите.
    - Ако сте заедно,докато го целуваш,докосни го по ... след това спри целувката и кажи че останалото е за там долу ...
    и тн. много неща можеш да направиш,стига да имаш въображение !
    Омг тва беше първото и най-тъпо мнение!

    Ако се облечеш като курва и се държиш така ще си личио че всичко му е в кърпа въързано и няма да се настърви кой знае колко!
    Дръж се предизвикателно, но и свържано - не го бутай и не му се карай, но не го оставяй да прави всичко! Примерно ако тръгне да ти бърка под дънките ти смени позата така, че да не може да се протегне, но не да го ръгаш и да тичаш! След тва му се усмихни или направи нещо така че да разбере, че е нарочно! След това прави всичко до последно бавни и сдържано! Така той няма да има търщение! Точната дума е да го дразниш!

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от shokoto91
    Цитирай Първоначално написано от Armani_P
    Сериозно ли питаш ? Има ли момиче което наистина да не знае

    - Обличай се предизвикателно,намеквай му,усмихвай се,гледай го в очите.
    - Ако сте заедно,докато го целуваш,докосни го по ... след това спри целувката и кажи че останалото е за там долу ...
    и тн. много неща можеш да направиш,стига да имаш въображение !
    Омг тва беше първото и най-тъпо мнение!

    Ако се облечеш като курва и се държиш така ще си личио че всичко му е в кърпа въързано и няма да се настърви кой знае колко!
    Дръж се предизвикателно, но и свържано - не го бутай и не му се карай, но не го оставяй да прави всичко! Примерно ако тръгне да ти бърка под дънките ти смени позата така, че да не може да се протегне, но не да го ръгаш и да тичаш! След тва му се усмихни или направи нещо така че да разбере, че е нарочно! След това прави всичко до последно бавни и сдържано! Така той няма да има търщение! Точната дума е да го дразниш!
    +1 :P

  16. #16
    Супер фен Аватара на KadifWerewolf
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Я сом ут село!
    Мнения
    1 025
    Izseri se, vzemi lainoto si v salfetka, opakovai go i mu go podari.. shte go podludish naistina
    Аре си одиме! НА СЕЛО!

  17. #17
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Ако не ти идва от вътре, няма как да ти го обясним теоритично.

  18. #18
    Супер фен Аватара на GreenFairy
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    В сърцето на слънцето
    Мнения
    1 622
    Хапи нежно ушото му, гали нежно с нокти устните ми (и брадата, ако има), когато иска да те целуне се дръпни и го целуни по устните (без език де)... Начини дал господ, мъжете са лесни

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от thefreak
    Цитирай Първоначално написано от retgdsrghs
    mi tiq ne6ta gi znam ama vuprosa e koga da namerq podhodq6toto vreme i na4in.nemojem da se ysamotim se nqkoi ima
    Ти си много тъпо парче знаеш ли?
    tfa e istinata ot jivota :P
    majoretkata...skype-sladkata164

  20. #20

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    София
    Мнения
    1 117
    Цитирай Първоначално написано от retgdsrghs
    mi to nie samo si namekvame po skype ina4e dori ne sme se i pregru6tali ot togava kak si namekvahme ne sme se vijdali no v subota i nedelq 6te se vidim i malko me e 4e mn onaq ve4er go razgore6tih po skype i sega kato se vidim nz kvo da praaaa kato go vida
    Направи това, което си му намекнала. Също не е хубаво още от първата "среща", или там както ви се води, да му се хвърлиш.

    Според мен един ефективен начин ще е само да го дразниш. Под "дразниш" имам предвид да тръгнеш да правиш нещо и да спреш по някое време, за да иска още повече започнатото. Все пак трябва да го познаваш поне малко, за да знаеш какво ще му се хареса.

    П.П. За "грамотното поколение - пише се "фланелка".
    Don't tell me what I can or can't do !

  21. #21
    Аватара на Miimiinka
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofiя
    Мнения
    278
    Почни да действаш за да го спечелиш.А не само по скайпа.Там всеки може да ти каже,каквото и да е било.


  22. #22
    Аз днеска уж на шега ама си играх да си връзвам дъвкката на възелче и след сота оптии стана ... може да пробваш тоя номер с коктейнла черешка като в рекламата на флирт ... И трябва да извадиш перверзен и секси поглед .... естествено и секси дрешки и прическа трябват .

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от Зелената фея на отбора
    Хапи нежно ушото му, гали нежно с нокти устните ми (и брадата, ако има), когато иска да те целуне се дръпни и го целуни по устните (без език де)... Начини дал господ, мъжете са лесни

    Изкефи ме.
    Eat bunnies, not SHIT!!!

    Saatana vittu perkele!!!

  24. #24
    Аватара на Armani_P
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Саламанка,Испания
    Мнения
    227
    Цитирай Първоначално написано от shokoto91
    Цитирай Първоначално написано от Armani_P
    Сериозно ли питаш ? Има ли момиче което наистина да не знае

    - Обличай се предизвикателно,намеквай му,усмихвай се,гледай го в очите.
    - Ако сте заедно,докато го целуваш,докосни го по ... след това спри целувката и кажи че останалото е за там долу ...
    и тн. много неща можеш да направиш,стига да имаш въображение !
    Омг тва беше първото и най-тъпо мнение!

    Ако се облечеш като курва и се държиш така ще си личио че всичко му е в кърпа въързано и няма да се настърви кой знае колко!
    Дръж се предизвикателно, но и свържано - не го бутай и не му се карай, но не го оставяй да прави всичко! Примерно ако тръгне да ти бърка под дънките ти смени позата така, че да не може да се протегне, но не да го ръгаш и да тичаш! След тва му се усмихни или направи нещо така че да разбере, че е нарочно! След това прави всичко до последно бавни и сдържано! Така той няма да има търщение! Точната дума е да го дразниш!
    От кога предизвикателното обличане е обличане като курва ?И моля,хора с такива аватари да не коментират постовете ми,просто не ми се четат вашите мнения.Със следващите си думи сам/сама потвърждаваш това което аз съм казал,но трябва да има грубо начало,евала.
    Reality is wrong,dreams are for real.

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от Dark_Angel_F
    Аз днеска уж на шега ама си играх да си връзвам дъвкката на възелче и след сота оптии стана ... може да пробваш тоя номер с коктейнла черешка като в рекламата на флирт ... И трябва да извадиш перверзен и секси поглед .... естествено и секси дрешки и прическа трябват .
    tva e mn ymno trea da potreniram

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си