.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23

Hybrid View

  1. #1

    Искам здрави нокти!

    Искам зрави нокти!!! Защтото мойте се чупят много бързо (малко да пораснат и КРАЙ) моля ви се от сарце дайте идеи за здравето им!!!
    Благодаря предварително и ме извинете ако темата се повтаря
    Аз СаМ сИ аЗ и НиКоГа Няма Да Се ПрОмЕнИ!!
    ...love you... do you love me too? ..i love you...

  2. #2
    Заздравители?!
    Толкова ли е трудно?!
    По магазините е пълно със заздравители,а и в каталозите на Ейвън също!

  3. #3
    мога да ти предложа на AVON разтвор за предпазване на ноктите от чупене.. моите нокти също се чупеха постоянно...но след като започнах да го използвам ноктите ми въобще не се чупят
    беше лято по коледа,през една слънчева нощ се качих слизайки на един орех,който беше ниско горе да си набера ябълки от крушата,но си паднах на далаката и си счупих окото и пукнах...

  4. #4
    Голям фен Аватара на cveteto64
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    500
    Az polzvah vsqkakvi zazdraviteli i nikva polza. Sq polzvam maslo za nokti na Ikarov ne e mn izvestno ama pomaga, dovolna sum.
    "Колкото повече, толкова повече..!"

  5. #5
    Нещо, което лично съм пробвала и харесала-йод! Мажи вечер ноктите си с тънък слой йод, до сутринта от него няма и следа. Ако можеш това го прави поне 2-3 седмици, защото за да се обови нокътната плочка е нужен около месец. Оттам нататък поне един-два пъти седмично слагай йод. Има ефект, повярвай ми. Ноктите ми спряха да се белят и чупят!

  6. #6
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    ako ne se tup4e6 sus polyfabrikati i poema6 po golqmo koli4estvo vitamini mislq 4e nqma nujda da si dava6 parite za zazdravitel,za6toto i toi nqma da ti svur6i cqlata rabota.i vse pak da po lesniq na4in e da si gi poddurja6 sus zazdravitel no pak moje da se belqt ili 4ypqt i da si stoqt meki

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от He}|{Ha_Dpo|`a
    Заздравители?!
    Толкова ли е трудно?!
    По магазините е пълно със заздравители,а и в каталозите на Ейвън също!

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от He}|{Ha_Dpo|`a
    Заздравители?!
    Толкова ли е трудно?!
    По магазините е пълно със заздравители,а и в каталозите на Ейвън също!

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от He}|{Ha_Dpo|`a
    Заздравители?!
    Толкова ли е трудно?!
    По магазините е пълно със заздравители,а и в каталозите на Ейвън също!

  10. #10
    Супер фен Аватара на Sigrina
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 572
    http://www.framar.bg/product_review....CC%C0%CA%D1%C8

    П.С. Има ефект, ако не се лакираш, докато го използваш и ако си редовна в употребата му.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от fiama
    Нещо, което лично съм пробвала и харесала-йод! Мажи вечер ноктите си с тънък слой йод, до сутринта от него няма и следа. Ако можеш това го прави поне 2-3 седмици, защото за да се обови нокътната плочка е нужен около месец. Оттам нататък поне един-два пъти седмично слагай йод. Има ефект, повярвай ми. Ноктите ми спряха да се белят и чупят!
    това и аз ще го пробвам, надявам се да има ефект, защото и аз имам проблеми с ноктите
    ..(\(\...
    ..( ':')...
    ..(,(")(")...

    http://prize.bg/people_always_leave Плс влизайте тук (sun) ;]

  12. #12
    Аватара на PaTeToO
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    SoFiA
    Мнения
    132
    Аз съм много доволна от "Терапия с минерали за здрави нокти" на AVON.Ноктите ми станаха много по-здрави и бели, даже доста хора ме питат дали не съм си правила френски маникюр .
    NaLI zNae6 ... TvoQ JivoT s moITe pRavIla !! :P


  13. #13
    Баба ми ми беше казала един трик, който ми помогна. Сгорещяваш олио и си потапяш ноктите, разбира се колкото можеш да издържиш, и така няколко пъти.. Повтаряй това, всяка вечер, и скоро трябва да забележиш ефекта

  14. #14
    ии аз имам проблем с ноктите изпозлвала съм какво ли не... сега използвамедин продукт на Ейвън ''стимулатор за растежа на ноктите'' също така ги заздравява незнам дано ми помогне защото вече ми омръзна

  15. #15
    И моите са доста чупливи, но сякаш откакто почнах да слагам заздравител преди да се лакирам се пооправиха.. Perfect 5 в 1 и се лакираш отгоре

    It seems one thing has been true all along, you don`t really know what you`ve got till it`s gone ..

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от co0L_gIrL
    Баба ми ми беше казала един трик, който ми помогна. Сгорещяваш олио и си потапяш ноктите, разбира се колкото можеш да издържиш, и така няколко пъти.. Повтаряй това, всяка вечер, и скоро трябва да забележиш ефекта
    Ти добре ли си бее как ще си завреш ноктите в горещо олио бе? Тряа да си мазохист ....

  17. #17
    Хининова вода.


    Samo napred, lutko lepa
    cekaju te putovanja
    ja sam tvoja avantura
    a ti moja tiha patnja...

  18. #18
    Мерси на всички!!!!! Но сега искам да ми дадете съвети които са домашни,защото ги третирах прекален0 мн0го и искам домашни неща
    И потапянето във солена вода ми помогна май но още са ми много слаби и се чупят
    Аз СаМ сИ аЗ и НиКоГа Няма Да Се ПрОмЕнИ!!
    ...love you... do you love me too? ..i love you...

  19. #19
    най-много хвалят маслото за нокти на Икаров.сигурно е хубаво ще го пробвам аз пък и не е скъпо,а за домашни знам за йод , с лимонов сок,зехтин (или олио)...и т.н.
    КоГаТо Си На рЪбА,КрАчКаТа нАпРЕд нЕ е АлТеРнаТиВа..!!!


  20. #20
    Аз от 2 години не съм спирала да се лакирвам, но ноктите ми не са станали по слабо от това. Даже лятото използвах топ лака на Perfect - Top shine и се радвах на много дълги нокти
    Сега използван пак на Perfect - 5 в 1 ама не съм чак толкова доволна.А за домашно подхранване да си киснеш ноктите във вода със сол и съшто много важно е да се храниш добре.

  21. #21
    Лимон. Масло за нокти Икаров. Хининова вода (използвам и трите едновременно и не мога да кажа кое от кое е по-ефикасно)
    Йод също е много добро, но го обезцвети с течен аналгин. Заздравителите според мен не са никак добра идея. Слагай ги обаче задължително, когато се лакираш. Но не и през останалото време. Първо, че действат само докато са на ноктите ти и естествено махнеш ли го, до 2-3 дена ноктите ти пак започват да се чупят. Второ, че не можеш да предотвратиш първото като си постоянно със заздравители, тъй като ще ти пожълтеят и още повече ще се скапят. Трето... заздравител с ацетон
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

  22. #22
    според мен просто трябва да посещаваш редовно маникюристкалвсе пак това са специалисти и ще знаят кое е най-доброто за теб!

  23. #23
    Аватара на Erica1
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    2 807
    Отиди на маникюристка, тя ще ти каже най-добре според мен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си