.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 51

Тема: Foot Fetish

  1. #1

    Foot Fetish

    Ако има момичета на 14-22 годишна възраст, които харесват този вид фетиш да драснат едно ЛС

    Ето и клипче за тези, които незнаят какво е Foot Fetish-а :

    http://www.youtube.com/watch?v=5cveZiZmhTc

  2. #2
    И кво ще ги ши**ш ли?

  3. #3
    На мен са ми целували краката веднъж и беше невероятно. Не знам доколко е свързано с фетиша, и дали човека беше фетишист (бившия..), но му харесваше да ми целува краката, както и на мене, супер якото беше Някакво леко еротично и същевременно любовно, нежничко.. и същевременно и.. деазнам.. страхотно беше чувството.. бях с чисти крака, тамън излязла от банята и преоблякла се.. в горещите жегички, с едни къси панталонки : ) Не беше в подчинителна поза момчето, бяхме един до друг, аз по-отдалечена и той ми беше хванал единия крак и го олигави бая.. пфф. много добро беше ^^
    жалко че се прекъсна цялата тая работа
    Тва за мене е първороден израз на любов (майка му ли *бах че използвах "първороден" за израз, но днес не ми пука много много кви ги пиша..)
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  4. #4
    Едно проучване сочи че 40% от американците си падат по този вид фетиш, а си праете сметка като американците са 300млн. ...иначе много се радвам, че на тебе ти е харесало и че си му придоставила възможност..защото рядко се случва момичето да се надъха..иначе казват, че и за момичетата било много възбуждащо..

  5. #5
    Супер фен Аватара на miShle
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    1 034
    Цитирай Първоначално написано от jghgh
    На мен са ми целували краката веднъж и беше невероятно. Не знам доколко е свързано с фетиша, и дали човека беше фетишист (бившия..), но му харесваше да ми целува краката, както и на мене, супер якото беше Някакво леко еротично и същевременно любовно, нежничко.. и същевременно и.. деазнам.. страхотно беше чувството.. бях с чисти крака, тамън излязла от банята и преоблякла се.. в горещите жегички, с едни къси панталонки : ) Не беше в подчинителна поза момчето, бяхме един до друг, аз по-отдалечена и той ми беше хванал единия крак и го олигави бая.. пфф. много добро беше ^^
    жалко че се прекъсна цялата тая работа
    Тва за мене е първороден израз на любов (майка му ли *бах че използвах "първороден" за израз, но днес не ми пука много много кви ги пиша..)
    Оле,че яко звучииииии Искам и аз
    Цитирай Първоначално написано от blq_blq
    Ние обичаме да се чукаме мързеливо, докато аз чопля семки, а той решава кръстословица.
    Цитирай Първоначално написано от smile98
    Не съм кифла .. Мразя кифлите!!! Тфа и да не ме познавате трябва да го знаете! Анти-кифла съм!! Няма спор по тая тема !!!

  6. #6

    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    in kinder surprise :)
    Мнения
    92
    и аз искам

  7. #7
    аххахааха ти вместо друго да и лижеш лижеш крака

  8. #8

  9. #9
    Аз самата го обожавам ... обичам да краката ми да са целите в сметана, и после момчето да ме оближе цялата и нататък всички се сещате

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от neocide
    ебати отвратителното

    както казва една позната... секви луди : )
    Не е отвратително. Не ме кефи особено, но не е кой знае какво.


    Samo napred, lutko lepa
    cekaju te putovanja
    ja sam tvoja avantura
    a ti moja tiha patnja...

  11. #11
    Повече от фен Аватара на roksana_1
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    458
    Цитирай Първоначално написано от varnen4e
    Цитирай Първоначално написано от neocide
    ебати отвратителното

    както казва една позната... секви луди : )
    Не е отвратително. Не ме кефи особено, но не е кой знае какво.
    +1
    Bring it on baby.. I taste good!

  12. #12

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от neocide
    Цитирай Първоначално написано от varnen4e
    Цитирай Първоначално написано от neocide
    ебати отвратителното

    както казва една позната... секви луди : )
    Не е отвратително. Не ме кефи особено, но не е кой знае какво.
    за мен е отвратително, некъв проблем? : )
    Всъщност не ми се струва че varnen4e има проблем, само защото те е цитирала и не е съгласна с тебе.
    По-скоро ти се ръбиш и то не на място.
    Спокойствие бе, хора ^^
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  14. #14
    Аватара на westggirl
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    between the stars ,,
    Мнения
    380
    иам гъдел
    uaуа вдигам ти адреналиинааааа <3

  15. #15
    Супер фен Аватара на miShle
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    1 034
    Да,да да да да да да толкова е якооооооооооооооооооооооо о Самото чувство .. топлият му ,влажен език ,целувайки пръстчетата на крака ми .. толкова е възбуждащооо
    Цитирай Първоначално написано от blq_blq
    Ние обичаме да се чукаме мързеливо, докато аз чопля семки, а той решава кръстословица.
    Цитирай Първоначално написано от smile98
    Не съм кифла .. Мразя кифлите!!! Тфа и да не ме познавате трябва да го знаете! Анти-кифла съм!! Няма спор по тая тема !!!

  16. #16

    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Враца (Там дет гарга не каца!)
    Мнения
    70
    Ужас

  17. #17

  18. #18

    Помогнете, моля Виии

    На 12 съм, девствена, с голям гъз, малки цици и с брадавица на челото. Помогнете миии. Много съм нещастна. Гаджето ми ме заряза, още щом ме видя. Помооощ

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от Snowww
    Аз самата го обожавам ... обичам да краката ми да са целите в сметана, и после момчето да ме оближе цялата и нататък всички се сещате
    оо даде ми страхотна идея със това със сметаната иначе няям против, може да ме целува насякъде където си поиска, на мене ми е приятно

  20. #20
    Супер фен Аватара на BrokenInnocence
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    1 328
    Еми... фетиш като фетиш... Всеки си ги има... А това с краката е даже някакво невинно, като се има предвид колко по- брутални съществуват.
    No man for any considerable period can wear one face to himself and another to the multitude, without finally getting bewildered as to which may be the true.

  21. #21
    sladky2009
    Guest
    аз имам друг фетиш.. като например както съм седнала да се напикая в гащите при мисълта мн се възбуждам и признавам че когато съм сама го права

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от NeNoRMaLNiKa
    Цитирай Първоначално написано от sladky2009
    аз имам друг фетиш.. като например както съм седнала да се напикая в гащите при мисълта мн се възбуждам и признавам че когато съм сама го права
    Ти да не си дъщеря на sladky2008
    Това е близначката й или по-скоро някакъв неуспешен опит за по-нов модел sladky с повече акъл ...

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от He}|{Ha_Dpo|`a
    Цитирай Първоначално написано от NeNoRMaLNiKa
    Цитирай Първоначално написано от sladky2009
    аз имам друг фетиш.. като например както съм седнала да се напикая в гащите при мисълта мн се възбуждам и признавам че когато съм сама го права
    Ти да не си дъщеря на sladky2008
    Това е близначката й или по-скоро някакъв неуспешен опит за по-нов модел sladky с повече акъл ...
    хахаха +1-SLADKY2009 -M Модифицирано с една гънка повече!!!

  24. #24
    Голям фен Аватара на glamouros
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    597
    Не мисля, че профила на Sladky2008 е ебавка
    Разбира се тук трябва чуство,
    понякога и лицемерен плач
    Ебнята също е изкуство,
    не всеки е добър ебач.

  25. #25
    По скоро някой си прави голяма ебавка с момичето от снимката Я си представете ако някой познава момичето и мисли,че всичко написано е от нея Подронват й репотацията и самочувствието на 110%

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си