.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 48
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    692

    Прощавате ли лъжата ?

    Ако ви излъжат, склонни ли сте да простите ? И веднага ли го правите или ? Има ли лъжа, за която не бихте простили НИКОГА ? Смятате ли, че има непоправими неща ? Освен това, ако някой ви излъже и вие му кажете, че сте разбрали, а не му се сърдите, въпреки това, значи ли,че не държите на себе си според вас ? Или си имате едно наум и привидно прощавате,но знаете как седят нещата в реалност? Трябва ли да допускаме лъжата или можем да я опростим?

  2. #2
    Мега фен Аватара на PainMonopoly
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Аахен
    Мнения
    3 561
    Всичко мога да простя, но човек който е способен да го направи веднъж, ще го направи пак. Затова имам едно наум.

  3. #3

    Re: Прощавате ли лъжата ?

    Цитирай Първоначално написано от psihqsala
    Ако ви излъжат, склонни ли сте да простите ? И веднага ли го правите или ? Има ли лъжа, за която не бихте простили НИКОГА ? Смятате ли, че има непоправими неща ? Освен това, ако някой ви излъже и вие му кажете, че сте разбрали, а не му се сърдите, въпреки това, значи ли,че не държите на себе си според вас ? Или си имате едно наум и привидно прощавате,но знаете как седят нещата в реалност? Трябва ли да допускаме лъжата или можем да я опростим?
    Попринцип не обичам да ме лъжат. Но бих простила лъжата - да. Зависи кой ме лъже и за какво ме лъже.
    Например НИКОГА не бих простила на гаджето си, ако ми изневери и не ми каже или пък ме излъже. Колкото и да го обичам, това не се прощава...
    Най-добре и най-хубаво е да се казва истината, независимо каква е тя. Лъжата не трябва да се опростява..каквото и да правим, тя си остава лъжа и това е. Човек трябва да се научи да казва истината...
    Човек не обича истински, ако не обича вечно. 19.06.2009

  4. #4
    Е,зависи от лъжата.
    Но прощавам попринцип,'щото и аз доста послъгвам

  5. #5
    ами да може да се каже
    :}}}

  6. #6
    Най-мразя да ме лъжат.. Вече дали ще простя зависи от това колко сериозна е лъжата..

  7. #7
    Аватара на Sensuality
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Там където никой от вас не е бил =[;
    Мнения
    1 786
    Ейй тва е болната ми тема,ми супер много мразя лъжата.Зависи и за какво са ме излъгали де,но аз трудничко прощавам и простя ли не го забравям.
    Суетата.Моят любим грях.

  8. #8
    Голям фен Аватара на mir4eto93
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    607
    Винаги надушвам когато ме лъжат Аз съм на този принцип, прощавам веднъж без да показвам, че знам за лъжата ама правя някакъв намек, че знам. Излъже ли същия човек втори път ... ще ма извинява ама не прощавам Никога не бих простила ако някоя приятелка разказва нещо гадно за мен, аз разбера и като я попитам тя да отрича По-добре да си признае, вярно ще ми стане тъпо, ама няма вечно да е така. То нали има една приказка - има лъжа и лъжа, така, че дали ще простиш или не зависи само от теб
    НЯМАШ ТАЗИ ВЛАСТ - ТИ ДА БЪДЕШ АЗ!

    You only see what your eyes want to see. How can life be what you want it to be? You're frozen when your heart's not open!

  9. #9
    Не ...
    “Her lips say no, but her hormones say 'Oh my God, yes, more.”

  10. #10
    proshtavam ama posle trydno se doverqvam ...

  11. #11
    Мега фен Аватара на Decu
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Софето :D
    Мнения
    4 054
    Прощавам, да. И понякога имам чувството, че не мога да се сърдя на никого.
    What you give is what you get!

  12. #12
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Цитирай Първоначално написано от Desi_etnies
    Прощавам, да. И понякога имам чувството, че не мога да се сърдя на никого.
    И аз съм така, това е добре за околните,
    но не и за самите нас.
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  13. #13
    Да,бих простил почти всяка лъжа-дори не съм сигурен коя точно не бих,но мисля,че има.В крайна сметка приятелите ми не са много,че да ги губя заради една лъжа.Винаги съм предпочитал истината,но се налага просто.Хората,на коио наистина държа не ме лъжат просто,или поне не за важни неща.и аз лъйа понякои път,нах-вече родителите ми,но приятелите се старая даъм максимално чист пред тях.
    Несъмнено у него има типичната характеристика на непримирим човек.Но и на неприспособим - на човек,който не успява да приеме правилата на средата си за свои и това предопределя обречеността му...

    Eminem-Mosh

  14. #14
    Зависи кой и за какво ме лъжат...

  15. #15
    Супер фен Аватара на vivteen
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    силистра
    Мнения
    1 169
    Прощавам,но не забравям.

  16. #16
    Да, понякога съм прекалено безхарактерна.

  17. #17
    Голям фен Аватара на one
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    801
    Прощавам.Налага се.

  18. #18
    Зависи от човека и лъжата.
    Във пяната на муле със самар,което е скопено със ритници,във лигите на котарака стар,без кьорав зъб, със белнали зеници,(затуй лови насън маймуни с трици!)...

  19. #19
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Нека си лъжат хората..
    То си е за тях..

  20. #20
    Най-често да, но не забравям. Едно наум винаги си имам.
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  21. #21
    прощавам, но след известно време.

  22. #22
    То зависи от лъжата...и колкото и да си мисля понякога,че не бих простила...прощавам.Само че ако простя наистина-забравям или изобщо не прощавам.

  23. #23
    еммМ .. зависи за какво са ме излъгали :P
    дon'т хaтэ me becausэ i'м бeaуtiфuл хaтe мe bэкause youг бoyфr!enд тhinк so !!!

  24. #24
    Аватара на MostHated
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    L.A. \ Moscow
    Мнения
    2 373
    зависи на кого
    Raise your fist!

  25. #25
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Ако ви излъжат, склонни ли сте да простите ? - Зависи от много фактори кой ме е излъгал, защо, за какво .. и т.н
    И веднага ли го правите или ? - По принцип повечето пъти има период, в който не, че се сърдя, но още ми е гадно или тъпо, и ми трябва време, за да ми мине и да мога да си общувам с този човек отново нормално..
    Има ли лъжа, за която не бихте простили НИКОГА ? - Да, има такива лъжи
    Смятате ли, че има непоправими неща ? - Всяко нещо е поправимо, стига да дадеш шанс да се оправи.., но аз понякога нямам желание да давам шанс и НЕ го и правя..
    Освен това, ако някой ви излъже и вие му кажете, че сте разбрали, а не му се сърдите, въпреки това, значи ли,че не държите на себе си според вас ? - Понякога, когато са ме излъгали, просто не ми пука.. , или съм в някакво апатично настроение, за всичко ми е все едно, включително и това.. И фактът, че не се сърдя на някого според мен не значи, че не държа на себе си ..
    Или си имате едно наум и привидно прощавате, но знаете как седят нещата в реалност? - Понякога наистина прощавам просто ей така, но после следя всичко под лупа и има ли още една подобна изцепка - край с взаимоотншенията ни
    Трябва ли да допускаме лъжата или можем да я опростим? - Зависи
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си