.
Отговор в тема
Страница 1 от 8 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 196
  1. #1
    Голям фен Аватара на nadincety
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    615

    Човек храни змията си с живи котенца и кученца

    Досега гледах по TV2 едно предаване "Лице в лице" и даваха за някакъв си човек,който храни змията си с живи котенца.Едни мънички сладички..Направо ми стана много гадно като го гледах как ги пуска при змията и тя целите ги поглъща..Не знам какъв трябва да си че да го направиш тва. Направо нямам думи По някой път даже и с кученца я е хранил ненормалника Бяха много сладки и как гледаха жално Не знам за какво я направих тази тема .. Едва ли нещо ще променя с нея или пък вие ще можете да направите нещо..Просто ми стана много гадно и смотано .. Който иска да пише ...
    http://www.teenproblem.net/f/viewtop...922919#8922919

    Продавам летни дрешки

  2. #2
    na4iii mnogo mrazq mrazq nasilieto nad bedni bezzashtitni jivotinki ..... mnogo mi stava gadno i tujno v nqkoi strani ima zakoni svurzani s jivotnite ama tyka nqma podobno neshto !!!!!! dano da my se gutne zmiqta no sled kato izqde stopanina si !!!!

  3. #3
    Аватара на xXxScreamxXx
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там,където най-малко очакваш....
    Мнения
    3 107
    Елелее... такъв ши*аняк с кеф да го гръмнеш ...
    и пак ще му е малко
    If someone waits for you,it doesn't mean that they have nothing to
    do...it just means that nothing else is more important than you... )

  4. #4
    оооооооо това и аз ей сега го гледах,баси направо тая вечер тотално ми се отяде вечерята....как може да има такива хора.....



  5. #5

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Sliven
    Мнения
    213
    Добре, че не съм го гледала...
    Най-красивите пейзажи се виждат само от ръба на пропастта... за това се нагледай, преди да паднеш ... !

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Да бе...баси извергите има ...днес в 24часа две страници имаше посветени на тоя- пишеше, че само 1000лв може да го глобят.

  7. #7
    А ако бяха грозни малки уродливи свине, а не сладки кучета и котки как щяхте да реагирате?
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    А ако бяха грозни малки уродливи свине, а не сладки кучета и котки как щяхте да реагирате?
    По същия начин. Мен ме възмущава самият начин, по който този човек намира храна за змиите си, а не, че змията яде котетата.

  9. #9
    Аха, има ли клипче, че да видя за кво толквоа ства на въпрос.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Loshotia
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    А ако бяха грозни малки уродливи свине, а не сладки кучета и котки как щяхте да реагирате?
    По същия начин. Мен ме възмущава самият начин, по който този човек намира храна за змиите си, а не, че змията яде котетата.
    Тебе те знам, че си по-така (в добрия смисъл) Идеята е, че сигурно някои от по-горните и т.н. ако бяха тея прасета нямаше да ги възмущава толкова актът.

    А че този е олигофрен - е. Минимум 5к глоба трябва му лепнат, примерно.
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  11. #11
    Аватара на Sorrowful
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Силистра
    Мнения
    28
    Колко изватен трябва да бъдеш,за да отглеждаш змии??!

    Екипът на предаването проследява обяви за осиновяване на животни, на които обикновено се отзовава млад мъж, който обещава, че ще се грижи с огромна любов за домашните любимци.

    Оказва се, че Евгени Андреев взема животните, за да храни с тях огромните си гърмящи змии, които отглежда в Горни Лозен. При това филмира мъчителната смърт на кучетата, котките, зайците и птиците. Някои от клипчетата изпраща на свои приятели.

  12. #12
    Аватара на MiSs_DioR_CheRiE
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    ... Some happy place ...
    Мнения
    451
    Цитирай Първоначално написано от Loshotia
    Да бе...баси извергите има ...днес в 24часа две страници имаше посветени на тоя- пишеше, че само 1000лв може да го глобят.
    E tva e znachi nikude po sveta sudebnata sistena ne stava . Kak moje edin takuv izvratenqk , koito si misli , che moje da pravi vsichko s edno bezzashtitno sushtestvo da go globqt samo 1000 leva Problema e che ima tolkova mnogo veche (Osobeno v Bulgaria) ambiciozni , nisko inteligentni selqnduri , koito nqmat elementarna kultura i poneje sa jivqli v baraki i sa si gledali samo kokoshki , koito sa gi koleli si mislqt , che trqbva da pravqt taka sus vsqko jivotno I posle tupata sudebna sistema nishto ne ima pravi Kakvo e globa 1000 leva v sravnenie s tova , koeto e napravil
    Jenata e kato debalansiran kur6um. Vliza prez surceto, minava prez djoba, i ti izliza prez nosa!!! Pp

  13. #13
    мене змийте ме кефят...е, да тоя е извратен...аз бих я хранил с мишки...
    we give it all.

  14. #14
    Супер фен Аватара на splendour
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    dobri4
    Мнения
    1 561
    http://vbox7.com/play:12ebd202 тука яде пиленце
    http://impulse.bg/bebcho0o0
    Въпрос: Защо Дядо Коледа няма деца?
    Отговор: Защото топките са му на елхата.

  15. #15
    Змията рулира, искам такава...

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от splendour
    http://vbox7.com/play:12ebd202 тука яде пиленце
    изглеждаше вкусно, яд ме е, че не го изядох аз
    we give it all.

  17. #17
    Замислете се - това им е в природата!
    And now you want somebody
    To cure the lonely nights
    You wish you had somebody
    That could come and make it right....

  18. #18
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    А какво да яде тая змия? Аз доколкото съм гледала по разни предавания ги хранят с мишки. Дали ще са мишки, котенца, пиленца все е гадно ама какво да се прави.. То и ние ядем теленца, зайчета, прасенца ама не ни е гадно нали?

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Ееее не! Това е ужасно. А тоя имал и профил в сладур пише във вестника.

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от Loshotia
    Ееее не! Това е ужасно. А тоя имал и профил в сладур пише във вестника.
    Няма ли някво клипче във В-БОХ? Или можеш ли да постнеш материала от вестника?
    And now you want somebody
    To cure the lonely nights
    You wish you had somebody
    That could come and make it right....

  21. #21
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Цитирай Първоначално написано от GetNasty
    Цитирай Първоначално написано от Loshotia
    Ееее не! Това е ужасно. А тоя имал и профил в сладур пише във вестника.
    Няма ли някво клипче във В-БОХ? Или можеш ли да постнеш материала от вестника?
    Няма как да я постна, а клипчета има във вбокса, даже писах на модератора да ги изтрие...сигурно искам прекалено много, но това не е хуманно и всякви чавета глидат там.

  22. #22
    Аватара на MiSs_DioR_CheRiE
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    ... Some happy place ...
    Мнения
    451
    Цитирай Първоначално написано от slun4ice
    А какво да яде тая змия? Аз доколкото съм гледала по разни предавания ги хранят с мишки. Дали ще са мишки, котенца, пиленца все е гадно ама какво да се прави.. То и ние ядем теленца, зайчета, прасенца ама не ни е гадно нали?
    Ne e tochno taka .. Tova che chovek si misli , che moje da zatvori edno jivotno v kletka da mu opredelq koga da qde , da go tormozi ne e tochno v prirodata mu nali ?!
    Jenata e kato debalansiran kur6um. Vliza prez surceto, minava prez djoba, i ti izliza prez nosa!!! Pp

  23. #23

  24. #24
    Абе колко горе-долу струва еидн питон?

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от Loshotia
    Цитирай Първоначално написано от GetNasty
    Цитирай Първоначално написано от Loshotia
    Ееее не! Това е ужасно. А тоя имал и профил в сладур пише във вестника.
    Няма ли някво клипче във В-БОХ? Или можеш ли да постнеш материала от вестника?
    Няма как да я постна, а клипчета има във вбокса, даже писах на модератора да ги изтрие...сигурно искам прекалено много, но това не е хуманно и всякви чавета глидат там.
    Я дай линк към тези клипчета

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си