.
Отговор в тема
Страница 4 от 6 ПървиПърви 123456 ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 147
  1. #76
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    По всички таблици, калкулатори и прочие 54 кг за ръст 165-6 са си идеални! Аз съм толкова!

  2. #77
    защо им вярвате на тези глупави таблици, ако не се харесвате, просто променете теглото си, защото по тях освен да те искарат много слаб или дебел друго не може и после да се комплексираш, че някой който го има само на катринка и не може да ти проговори, ти заявява, че си много слаба, или прекалено дебела

  3. #78
    Голям фен Аватара на joannalof
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    818
    Аз съм с 11 кг под нормата

  4. #79
    Аз пък по едната съм с 6 кг повече По другата точно колкото съм си... А бтв съм 1.57 и 48 кг Ама пък мисля,че съм си добре така

  5. #80
    Аватара на clever
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    в света на приключенията ..
    Мнения
    3 469
    ^^^Супер си :P

  6. #81
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Не вярвам вече на никакви таблици- всичко е толкова субективно! Никъде не те питат за структура или кости. Според една трябва да сваля 3, кг, според тази 6...

  7. #82
    Супер фен Аватара на Neftochimic
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Bourgas
    Мнения
    1 220
    тея калколатори са мега тъпи...
    показва, че е добре :
    за ЖЕНА 1.73 см. - 58-65 кг.
    за МЪЖ 173 см. - 63-69 кг.

    <N>

  8. #83
    Цитирай Първоначално написано от Neftochimic
    тея калколатори са мега тъпи...
    показва, че е добре :
    за ЖЕНА 1.73 см. - 58-65 кг.
    за МЪЖ 173 см. - 63-69 кг.

    И кое не му е добрето на тия килограми ?
    - Спомни си кой съм и какъв съм ..
    -Помня те , но очевидно ти самият не помниш себе си ..

  9. #84
    Аватара на nicolepcd
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Враца
    Мнения
    2 267
    Цитирай Първоначално написано от Bianca
    Цитирай Първоначално написано от kris4ann
    аз съм 47кг. а там пише че нормалното тегло за 1.73 е 56 - 60 ли там некво такова аз тряаа да кача 9 кг бе хора
    Е, ще ме извиняваш, ама си сууууууупер слаба и наистина трябва да качиш поне 3-4 килограма.
    И според мен си адски слаба Поне на 50кг ги направи

  10. #85
    Пфф тия таблици не са много верни. Според всяка подобна таблица или калкулатор аз съм анорексичка при мойте 16 години,43кг и ръст 156см.
    БИРА,СЕКС И РОКЕНДРОЛ!!!

  11. #86
    Цитирай Първоначално написано от Civilizationruller
    Цитирай Първоначално написано от evalongoriq
    тези таблици са за жени и мъже а не за деца.
    Трябва ли да се повтарям, че продължават момиченца и момченца да си сравняват детските килца с тези на възарстните :/ вижте че дадените таблици неискат и години такаче няма как да покажат за вас килцата а показват за възрастни...и съгласен съм, че неструват по принцип такива таблици защото няма как да определят дали човека е наднормено или е нормален тъй като на някой повече или по малко им стой даже по добре
    Цитирай Първоначално написано от Drogiranata_
    Чукам се с всеки който подаде пишка.

  12. #87
    Аз съм момиче на 16 години, 1.70 съм висока и тежа 39 кг. (според таблицата трябва да кача 20 кг )

  13. #88
    Супер фен Аватара на Shia
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    1 665
    Кой по *********** ги мисли тея таблици,откъде на къде няколко цифри ще ми казват каква съм-слаба или дебела.сЪРАЗМЕРНОСТА МАЙ Е ПО-ВАЖНА.мОЖЕ ДА СИ 150-50КГ И ПАК да си сладко момиче.

  14. #89
    Цитирай Първоначално написано от Smile3
    Аз съм момиче на 16 години, 1.70 съм висока и тежа 39 кг. (според таблицата трябва да кача 20 кг )
    Няма да е зле.

  15. #90
    Цитирай Първоначално написано от Bianca
    Цитирай Първоначално написано от Smile3
    Аз съм момиче на 16 години, 1.70 съм висока и тежа 39 кг. (според таблицата трябва да кача 20 кг )
    Няма да е зле.
    И така съм си добре

  16. #91
    Цитирай Първоначално написано от Smile3
    Цитирай Първоначално написано от Bianca
    Цитирай Първоначално написано от Smile3
    Аз съм момиче на 16 години, 1.70 съм висока и тежа 39 кг. (според таблицата трябва да кача 20 кг )
    Няма да е зле.
    И така съм си добре
    Ти болна ли си ? как ще си добре това е анорексия смисъл не толкова заради килограмите ами ,че и мисълта ,че си добре ти минава през главата ,то анорексията е психично заболяване ... аз съм момче 172-173 съм и съм 52-53 кила и си го осъзнавам ,че съм доста слаб ,а това ,че ти не го осъзнаваш не е добре ...
    Не е ли ясно ?! Койту за дето съ е запътил там ши и утиди ! <- Тая мъдра мисъл я запомни от мене!

  17. #92
    Цитирай Първоначално написано от eXpl0d3
    Цитирай Първоначално написано от Smile3
    Цитирай Първоначално написано от Bianca
    Цитирай Първоначално написано от Smile3
    Аз съм момиче на 16 години, 1.70 съм висока и тежа 39 кг. (според таблицата трябва да кача 20 кг )
    Няма да е зле.
    И така съм си добре
    Ти болна ли си ? как ще си добре това е анорексия смисъл не толкова заради килограмите ами ,че и мисълта ,че си добре ти минава през главата ,то анорексията е психично заболяване ... аз съм момче 172-173 съм и съм 52-53 кила и си го осъзнавам ,че съм доста слаб ,а това ,че ти не го осъзнаваш не е добре ...
    Еми аз осyзнаам че съм много слаба, и даже се мъчех да напълнея ама няма резултат. Ям ужасяващо много и въпреки това не пълнея и се раздвам защото обичам храната и не мога да си се представя на диета

  18. #93
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    258
    0_о да...А аз съм висока 1.89 и тежа 34 кила...

  19. #94
    Може и да има нещо вярно в тях,но всичко си зависи от структурата на тялото!Всеки е устроен по различен начин.Някои момичета и момчета са по-едри,но това не означава,че са дебели!

  20. #95
    По тези таблици излиза, че съм ненормално слаба

  21. #96
    Абе изобщо не са верни тези таблици
    Аз, ако ги спазвам, слон ще стана
    Излиза ми на мен, че съм под нормата, ама аз, ако съм както пише в таблицата..пази Боже
    Понякога поставяш стени около себе си
    не за да отблъснеш хората,
    а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие.

  22. #97
    бахти тъпотията и аз трябва да качвам 6-7 кг ....стига бе
    you say im going nowhere
    and thats what keeps me dreaming
    you wish i would just shut-up
    and thats what keeps me screaming ;d

  23. #98
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    445
    ,mmmmm po pyrwata tablica trqbva da svalq 2-3 kilograma .... a po wtorata sum si nared ama az trqq d otslabna s 3 kilograma ;(
    БоЛКа Ли?-СеГа Я ВиДя!МьКа Ли?-СеГа Я РаЗбРа!EлА Ме ВиЖ ПрЕд ТеБ Ст0я с КьРвАВи РьЦе.BиЖ с УсМиВкА ТьПчА ТвОеТо СьРцЕ...МоЛи Се,ПлАчИ,КьРвИ В АдА ВаРвИ,ТаМ иЗгОрИ,оТ УжАС КрЕщИ и НаКрАя Сп0мНи Си За МеН и УмРи ..

  24. #99
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    това за момичета ли е ? щото ми се струва че съм добре пък уж трябва да сваля 10 кг... пък 10кг не са малко ще стана 1 пръчка
    то густо, то пусто

  25. #100
    м защ0 на мен не ми се показва тази таблица

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си