.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: медальон

  1. #1

    медальон

    здр.някой може ли да ми каже от къде мога да намеря такъв медальон: http://thedeadman92.hit.bg/nlvjap.JPG Но искам на него да пише същото или поне нещо подобно. да е ж дже цхасти йелателно сърце и да писхе несхто от сорта на "best friends", "friends forever"... исакм да подара едната положинка на най-добрата ми приятелка а другата да си я носа аз.искам винаги да бъдем свързани! аз съм от ловеч и се съмнявам, че тука ще намеря такъв, но ще претърса и в интернет и ще поръчам. моля някой да помогне, много ми е важно
    Straha da ne izgubish nai vajniq chovek v jivota si te razqjda malko po malko, osobeno ako straha e poroden ot sobstvenite ti greshki ;(

  2. #2
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    ами да ти кажа аз съм си правила..само че от дърво.. и още си ги пазя..а за този..тука във Варна ги има..колкото щеш.. пък и по панаирите..по магазините за бижута..можеш да поръчаш да ти направят в някоя бижутерия..макар че ще излезе малко скъпо...

  3. #3
    сутринта обикалях из забутания ми град и намерих едно много хубаво сребърно с една много фина верижка,същото като на картинката но по финно. много се зарадвах, че намерих. дове4ера ще и го подаря пък се надявам едната половинка да я даде на мен...
    Straha da ne izgubish nai vajniq chovek v jivota si te razqjda malko po malko, osobeno ako straha e poroden ot sobstvenite ti greshki ;(

  4. #4
    а забравих да спомена тя много харесва котето от профила ти (от шрек). тя много обича котки и винаги я развеселявам с това коте
    Straha da ne izgubish nai vajniq chovek v jivota si te razqjda malko po malko, osobeno ako straha e poroden ot sobstvenite ti greshki ;(

  5. #5
    ами аз нз ама ако някой знае откъде в софия мога да си взема такова нещо може да ми каже и даже го моля да ми каже





    MERRY CHRISTMAS!!!

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Water
    ами аз нз ама ако някой знае откъде в софия мога да си взема такова нещо може да ми каже и даже го моля да ми каже
    В подлеза при Румънското посолство има
    Non musique - non vie!

  7. #7
    basi izlojih se, ne se poluchi kakto si misleh ot pritesnenie zabravih stihcheto koeto isakh da i kaja... napravo..
    Straha da ne izgubish nai vajniq chovek v jivota si te razqjda malko po malko, osobeno ako straha e poroden ot sobstvenite ti greshki ;(

  8. #8
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    споко бе..важното че си направила жестта..ся едно стихче..спокойно..нищо неможе да стане точно..много се радвам за котето...

  9. #9
    От бижутерията можеш да си вземеш Тука в Исперих продават същото сърчице
    http://pleasehelp.hit.bg/
    ~Money, possession, obsession, present yourself, press your clothes... Comb your hair, clock in, you just can't win, just can't win!!! And the things you own, own you now!!!~

  10. #10
    Супер фен Аватара на nymphadora
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    2 931
    във всеки магазин за злато и сребро ги има

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си