.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Палитра сенки за очи

    Някой знае ли от къде във Варна мога да си купя палитра със сенки за очи с много цветове и нюанси. От тези които използват гримьорите. И горе долу да ме ориентирате в цената . Мерси предварително. :]

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Канзас ;)
    Мнения
    3 721
    ми..в козметичния магазин
    Sitting on top of the world
    Watching the stars
    Go by...

  3. #3
    Палитри има във всеки козметичен магазин,а цените са различни Всичко зависи от марката,големината и допълнителните пособия към тях Има палитри с по 20-тина цвята за 15-20 лв.,има и големи палитри от по 100-тина нюанса на 10-тина цвята (примерно)+пудра,руж,четки,б лясъци и т.н. за по около 100 лв.,има и още по-скъпи,но те не са много практични,защото пренасянето им по време на път е по-кофти

  4. #4
    имах предвид не от обикновените сенки а от тези на професионалните гримиори които например в 1 палитра има 20 цвята с по 10 нюанса например мен по ревюта ме гримират с такива но мисля 4е нямат марка просто незн от каде мога да си взема няма ги в козмети4ните магазини не са от рода на rubby rose или golen rose

  5. #5
    След като те гримират с такива на ревюта питай гримьора от къде и колко и си поръчай.

  6. #6
    да бе попринцип не ми е проблем да питам ама ми трябват спе6но за този месец а незн кога 6те видя гримьора

  7. #7
    да бе попринцип не ми е проблем да питам ама ми трябват спе6но за този месец а незн кога 6те видя гримьора

  8. #8
    Във всеки козметичен магазин има големи палитри!!!
    Излез по магазините,разходи се за 30 мин. и ще си намериш (ако не в първия магазин,то във втория със сигурност)!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си